Prosím o radu - rozvody u 1.6

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
GolfIVOZSupertirismo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.11.2009 18:20

Prosím o radu - rozvody u 1.6

Příspěvek od GolfIVOZSupertirismo »

Zdravím, chtěl sem se zeptat na váš názor, koupil sem Golfa IV r.v. 1998 naj. 97 tis. km. Myslíte si, že už byly rozvody dělány když to má tolik najeto ??? Nebo se u těchto motorů s tímto datem výroby dělali až na 120 tis ???

Uživatelský avatar
Marah
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 26.06.2009 22:08
Bydliště: Olomouc

Re: Prosím o radu - rozvody u 1.6

Příspěvek od Marah »

Připadne mi, že má najeto od r. 98 dost málo, jinak interval na 74 kW je optimální kolem 90 tis. km, takže pokud nevíš jistě, že byly udělány, tak vyměnit :wink:

Pavca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 15.11.2007 18:35
Bydliště: Hradec Králové

Re: Prosím o radu - rozvody u 1.6

Příspěvek od Pavca »

Přesně tak, raději hned vyměnit! 12 let starý auto a tak málo najeto, to je divný... Zvlášť, jestli bylo dotažený z venku a mělo víc majitelů :?: A co říká serviska? Předpokládám, že v autě určitě chyběla.... Jinak nešetři, kup raději nějakou lepší značku, třeba řemen Contitech (Continental), Gates, kladku a vodní pumpu SKF apod. Mrkni se třeba na stránky Auto Kelly, APM, Auto Štangl a na jejich internetový obchody.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosím o radu - rozvody u 1.6

Příspěvek od xerxes »

Tak jak napsal Pavca vyber díly od výrobcu které napsal raději udělat rozvody dřív něž by to pak mělo vybrat motor :|

GolfIVOZSupertirismo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.11.2009 18:20

Re: Prosím o radu - rozvody u 1.6

Příspěvek od GolfIVOZSupertirismo »

Jo jak říkáš je dotažený z Německa, a majitel byl jen jeden. Já sem druhej taky se mě ty kiláky nezdáli ale interier byl ve stavu novýho auta takže předpokládám že ty kiláky by mohli být skutečný, ale člověk nikdy neví. :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“