KLIMA GOLF 4 1.6SR

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

KLIMA GOLF 4 1.6SR

Příspěvek od ozzy »

Prosim o rychlou radu než udelam nejakou blbos!!!!
Klimatizace v aute funguje chladi nesmrdi,ale slyšim po zapnuti divne šusteni z kompresoru,jako ložisko!Mam dotaz muže se vymenit samostatne ložisko nebo se musi koupit novy kompresor?Zaleži mi na tom protože se chystam do teplych kraju!!!
JESTE JSEM SE CHTEL ZEPTAT,MAJI SE TOCIT SACHARY PRI VYPNUTYM MOTORU ALE ZAPNUTA KLIMA?
Naposledy upravil(a) ozzy dne 22.06.2010 19:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: KLIMA GOLF 4 1.6SR

Příspěvek od PetrVK »

ozzy píše:Prosim o rychlou radu než udelam nejakou blbos!!!!
Klimatizace v aute funguje chladi nesmrdi,ale slyšim po zapnuti divne šusteni z kompresoru,jako ložisko!Mam dotaz muže se vymenit samostatne ložisko nebo se musi koupit novy kompresor?Zaleži mi na tom protože se chystam do teplych kraju!!!
Jestli si seš jistej,že je to ložisk,tak ho můžeš klidně vyměnit a vlastně celkově GO :lol:
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: KLIMA GOLF 4 1.6SR

Příspěvek od ozzy »

JESTE JSEM SE CHTEL ZEPTAT,MAJI SE TOCIT SACHARY PRI VYPNUTYM MOTORU ALE ZAPNUTA KLIMA?

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: KLIMA GOLF 4 1.6SR

Příspěvek od PetrVK »

ozzy píše:JESTE JSEM SE CHTEL ZEPTAT,MAJI SE TOCIT SACHARY PRI VYPNUTYM MOTORU ALE ZAPNUTA KLIMA?
Asi tak.Když motor běží,a zapneš klima,tak se sahara zapne i když je motor studenej
Když máš motor teplej a chcípneš to,tak ti to ještě dochlazuje,tak je to správné a tak to má být. :lol:
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: KLIMA GOLF 4 1.6SR

Příspěvek od ozzy »

Jasne ,tak v servisu mi to zkurvili, myli mi chladiče a tak odpalili nejaky teplotni čidlo protože sachary se toči porad i pri chcipnutim studenim motou a zapnuta klima!!!!!A je to Arnys servis v Panenskych Brežanech davejte si POZOR!!!! :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: KLIMA GOLF 4 1.6SR

Příspěvek od ozzy »

PetrVK píše:
ozzy píše:JESTE JSEM SE CHTEL ZEPTAT,MAJI SE TOCIT SACHARY PRI VYPNUTYM MOTORU ALE ZAPNUTA KLIMA?
Asi tak.Když motor běží,a zapneš klima,tak se sahara zapne i když je motor studenej
Když máš motor teplej a chcípneš to,tak ti to ještě dochlazuje,tak je to správné a tak to má být. :lol:

Tak jak je to spravne?Jeste jednou:otočim kličkem na kontakt zapnu AC a sachary se začnou točit,ale pomalu ne jako když se zapnou v režimu chlazeni.V servisu mi rekli že hodnoty čidel jsou v poradku.Tak že co?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“