Převodovka 1.6 16V -Bora

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Boas74
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.09.2012 09:07

Re: Převodovka 1.6 16V -Bora

Příspěvek od Boas74 »

převodovka fungovala nemyslím že se tam něco rozbilo ,jel jsem s tím ještě pár km až to rozeberu uvidím ,golf IV motor 1.6 sr 74 kw AKL ,převodovka DUU

Boas74
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.09.2012 09:07

Re: Převodovka 1.6 16V -Bora

Příspěvek od Boas74 »

a ohledně těch repasí chtěl jsem koupit repasovanou mluvil jsem s prodejcem o převodovce komplet po repasi a když se rozpovídal
tak mi řekl že jsou tam jenom šrouby na diferaku a dvě nová ložiska ,dost málo za 10 tisíc,pokud je sestavená tak nikdo nepozná co je tam měněno ,

Uživatelský avatar
mikeg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 11.01.2009 11:04
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka 1.6 16V -Bora

Příspěvek od mikeg »

Tak přátelé, aniž bych na toto téma narazil dříve jsem v sobotu nechal na cestě kousky mé převodovky. Absolutně nic nenaznačovalo problém a při klidné jízdě asi kilem po dálnici se ozvalo křupnutí, motor zdechnul a jen tak jsem se přesunul do odstavného pruhu. Jelikož bylo počasí jaké bylo tak při vystoupení z auta jsem už nejen cítil převodový olej, ale hlavně viděl skvrny v kalužích. :( Kdyby měl někdo tip na převodovku nebo snad přímo nabízel tak se prosím ozvěte. Mám ERT. Díval jsem se v inzerátech a tvrdí, že je zaměnitelná s DUU, DUW....... ale mám pocit podle fotek, že ne. Pokud nekecám tak je jinde táhlo spojky. Může to někdo potvrdit? Díky moc za jakoukoli pomoc.
Obrázek

Sonny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 386
Registrován: 13.06.2010 22:32
Bydliště: Brno

Re: Převodovka 1.6 16V -Bora

Příspěvek od Sonny »

mikeg píše:Tak přátelé, aniž bych na toto téma narazil dříve jsem v sobotu nechal na cestě kousky mé převodovky. Absolutně nic nenaznačovalo problém a při klidné jízdě asi kilem po dálnici se ozvalo křupnutí, motor zdechnul a jen tak jsem se přesunul do odstavného pruhu. Jelikož bylo počasí jaké bylo tak při vystoupení z auta jsem už nejen cítil převodový olej, ale hlavně viděl skvrny v kalužích. :( Kdyby měl někdo tip na převodovku nebo snad přímo nabízel tak se prosím ozvěte. Mám ERT. Díval jsem se v inzerátech a tvrdí, že je zaměnitelná s DUU, DUW....... ale mám pocit podle fotek, že ne. Pokud nekecám tak je jinde táhlo spojky. Může to někdo potvrdit? Díky moc za jakoukoli pomoc.
Já mám taky ERT rok 11/2000 a stále váhám jestli se na to podívat.auto mám od 168tis.km.(do 120tis.v Italii.)já doufám že tu převodovku už někdo dělal :?

A kolik má auto najeto???

Uživatelský avatar
mikeg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 11.01.2009 11:04
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka 1.6 16V -Bora

Příspěvek od mikeg »

Stalo se to pri 167 tis. :( Já mám auto od 82 tis. vse poctive dle servisky. 8/2002
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“