Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

ale to by sycelo ne?...myskis zamrzlej jako zadrenej a nebo ze zamrza v zime , to je blbost je primo u turbiny a tam je horko jak svina
.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od motorpower »

To je to co právě nevím, některé byly montované dál a mrznout by mohl, jinak odfuk je až při zatížení a to už si všimnout nemusíš neboť odfukuje stále. Možná jet podél zdi se staženými okny, nebo na brzdě.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

tak at to zaslepi a uvidi ale ja bych to prvni nacetl pac tam muze byt vic veci co to muzou delat, ji to nacist a napis tady co to napsalo
.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od motorpower »

Gixxer píše:tak at to zaslepi a uvidi ale ja bych to prvni nacetl pac tam muze byt vic veci co to muzou delat, ji to nacist a napis tady co to napsalo
Pochopitelně souhlas, ale ten odfuk mě napad , protože se mi to stalo. Ale musel bych vidět a slyšet celý auto, aby to nebyla jen hypotéza.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

jj sak to je jasne ono se tezko radi kdyz to nevidis
.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

ale musim ti rict ze jestli ti ted nejede tak musis byt nasranej v tom snehu je to pr**l jak svina :D dneska jdu litat zas doufam ze silnicari to moc neodhrnuli , pac sul uz te nezabira pac je tu kosa jak cyp tak by to mohlo byt nes obry :D
.

Uživatelský avatar
Gofy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 27.12.2008 20:22
Bydliště: Krásná 89 Frýdek - Místek 739 04

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gofy »

čuste chlopi, tak jsem měl dneska chvilku času,a napichnul jsme to.Hadice vypadají že jsou všechny ok, a jsou i potichu..Regulace i ventil jsou taky OK.Chyba žadna.Ale na manometru mi ukazuje že tlači např.0,6m a na vagu je třebas 1bar.
Ale nejede to tak jak by mělo..Jelo to lepe..Neměl jsme čas ujištovat jeslti je manometr ok, ale podle mě by to bylo nejrozumější.Ale jeslti je mmanometr a hadice k němu ok, muže to byt snimač tlaku?a ukazovat jine hodnoty?i tim by to možna mohlo jet huře.Jo, a ještě jak jsme odpojil regulaci, a šlapl jsm etomu trochu vic, tak manometr ukazoval i 1,6, a jelo to lipe ale ne jako předtim s regulaci..tak babo rad..jinak diky moc za rady...

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

dej tam druhej budik at vis jestli to ukazuje spravne , ale bacha na vagu se pricita atmosferickej tlak at at te to nesplete
.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

ja bych to spis videl na vahu a nebo turbo ze ti odchazi , toty auta mivaji najety obvykle kolem 300tis v tote dobe , jasny ze na tachometru budes mit jinaci hodnoty ale toto jsou kilometry u kterych se zacina vsechno kurvit , ja sem uz tim prosel a vsehcny spatny veci povymenoval a vyslo me to na 70 litru a to sem si delal sam ale je zase fakt ze jen co tam bylo trosku spatny tak sem vymenil od kardanu poloos turbo vahu vsechno ... a uz to jezdi jak ma ale furt to neni co si pamatuju kdyz to auto melo najety 100tis :)
.

Uživatelský avatar
Gofy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 27.12.2008 20:22
Bydliště: Krásná 89 Frýdek - Místek 739 04

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gofy »

Ma to najete kilo, je to pěkne,zachovalevšechno suche, čiste.žadna koroze pěkny interier, čistounky motor.dobra spoojka, kardan a spojky v pohodě.Turbo je OK, bez regulace toči vice, regulace je taky dobra. tlak to drži super, ovladani chodi samo.Jedine co jsme ještě neskusil a uplně jsem na to zapoměl je ta vaha vzduchu.JInak nevim jeslti to děla turbina, ale při najezdu turba, a při maximalnim tlaku, to začne pěkně pištět.Nevim jeslti vam to dělá taky..ale dělalo to i před poruchou a i¨tet.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

to mi dela taky ta turbina , delala to stara aji nova
.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

jestli mas najety 100 tak to je pecka , ja mam ted 312 nebo tak nejak ale to moje auto jezdilo dlouhy trasy a znam ho od 80ti tis tak proto sem do toho sel , a schvalne sem sundal vanu jestli to je zakarbonovany a mile me prekvapilo ze to je jak novy vevnitr to je asi tim olejem co se tam lije ze je ten motor vypada takhle
.

Uživatelský avatar
Gofy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 27.12.2008 20:22
Bydliště: Krásná 89 Frýdek - Místek 739 04

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gofy »

Tak tet jsem to zkoušel jak jsem jel z prace, na 6ku, při cca 1OO km/h a při 2000 rpm jsem na to šlapnul, budik ukazuje pořat O,6 bar, a turbo se vypne pri 3000rpm..bov normalně ufukuje...musím zkusit tu vahu no, kolik ma davat? 1200?

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

jo kdyz udelam toto ze to roztahuju treba od dvou tis pomalicku tak to zacne zrychlovat tak u tri tis jakoby to prestane tahnout ale normalne to zrychluje dal , nevim jestli je to pocitovy a nebo to fakt chcipne ale ze to tlaci tak malo to je divny
.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi S3 turbo málo tlačí, menší výkon

Příspěvek od Gixxer »

hej ta vaha nevim ale asi kolem tisica min by nemela
.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“