Rezonator

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Benďák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.12.2009 20:08
Kontaktovat uživatele:

Rezonator

Příspěvek od Benďák »

Ahoj kluci chci se poradit..chtel bych si dat misto stredoveho dilu vyfuku rezonator..zajima me vas nazor nato- da to neaky zvuk a co nato spotreba....?děkuji za vsechny rady... vw golf IV 1.6 AKL

Uživatelský avatar
AlkyTOM
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1967
Registrován: 13.12.2009 10:49
Bydliště: VWýchod

Re: Rezonator

Příspěvek od AlkyTOM »

rezonátor = vyhozený peníze , podle mě( měl jsem na autě - jak na místo střeďáku, tak i místo katu) , nic ti to nepřinese, Zvuk možná trochu zmohutní, nebo zhrubne, ... ale nepřinese to nic navíc oproti té trubce (true story :lol: ), kterou seženeš za zlomek ceny rezonátoru :idea: :mrgreen:
Now: :-P
Ex:
Bora Variant 16V
Touran 1.9TDI
Golf MK4 1.6SR
Golf MK3 1.8i

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od falko1983 »

Záleží co máš v plánu s výfukem pokud chceš zachovat koncový tlumič tak je úplně zbytečný a plně postačí trubka.Pokud chceš použít více průchodný zadní tlumič a nechceš velkej rámus tak ti to trošku utlumí.Jinak jak píše Tommis žádný navýšení od něho nečekej.Jinak na spotřebě to nic neudělá.
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
vw-mm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 19.09.2008 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od vw-mm »

Ahoj ja to podstoupil,ale zacal jsem od zadu, ladak, nepridal nic, stredak nahrazenej rezornatorem, motor sel lip od spoda,lip to jede a pak prisel v poradi kat, tam moc zmeny nenasatalo mozna od tech 5 tis ot. se to zaclo jeste o trosku lip vytacet. Spotrebu mam 6.2 na 100 km (Nemma palubni PC, eviduju si spotrebu jezdim do 90ti), jestli chces jezdit na spotrebu tak rad 5ku kdyz jedes 50 km H. Jezdi do 90ti Km H. Jinak jede to lip jak driv (seriovka) kdyz jsem na to dupal. Ale je lepsi koupit rovnou nejakou karu s TURBEM nad 150 PS. Moc toho vykonu z 1.6ky nevyziskas.
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“