Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výměna motoru
PříspěvekNapsal: 17.08.2011 14:27 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

14.04.2008

321

Praha

Bořek píše:
tak k té vaší výměně před dvouma rokama jsem taky takhle váhal no a dopadlo to takhle měl jsem boru 2.3 V5 110kw a dostal jsem možnost koupit motor 1.8 20ventil 132KW rok 2004 cena slušná 30 komplet s šesti stupňovou převodovkou kabinovou elektrikou, pedálama, katalizátorem, chladičema prostě komplet... pak najednou sem musel mít jiný budíky protože já měl uplně ty první co se dávaly do G4 no eletrika se musela komplet předělat no sraní jak svině naštěstí vše sem si dělal sám takže žádné prachy za práci jen za ten motor, budíky, chip a nastavení immobilizéru.
takže pokud seženeš motor 1.6 s rj, katem, motorovou elektrikou a kabinovou elektrikou přímo z G4 nejlépe z jednoho auta vše vyndat (možná ješte čerpadlo nevim zda bude to z té 1.4 stíhat dávat) tak by to neměl bejt problém...

U toho čerpadla záleží jakou výbavu má.. Ale i 1,6 16V 77kW s klimou bez elektrických okýnek a zrcátek má ten samý jako 1,4 16V 55kW.
Jinak kat když už, tak by se dal rovnou vyříznout, pak akorát ukecat lambdu za ním, aby si myslela že tam kat je(kdo umí, asi jde přes vag jí úplně vyřadit, ale to bych kecal, to nevím). ŘJ určitě, ty kabeláže by třeba nemuseli.. Tam nevím jestli je něco navíc, krom teda tý lambdy. Možná se mi to plete, koukal sem po rozdílech mezi 1,4 55kw a 1,4 74kW. Pak 1,4 55kW a 1,6 77kW, tak teď nevím co se v čem jak liší, motaj se mi ty 3 dohromady.
Ale jestli chceš jinej motor, dá se tam nacpat ten 74kW z fabie.. Tu myšlenku sem měl, ale nakonec sem po problémech s audi, kde má být 1,6 a je tam 1,9 vystřízlivěl a vykašlal se na to. Buď si to auto pak musíš nechat, nebo se připravit, že se ti to vrátí, až se na to nějakou náhodou přijde.. A i ta nejmenší pravděpodobnost je pěkně zrádná..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]