Turbo do 1.6 74 kw ?

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
rakac123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.11.2010 22:48
Kontaktovat uživatele:

Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od rakac123 »

Zdravim vw maniaci. Poradte nevite nejaky odkaz nebo někoho kdo by dokázal nacpat turbo do 1.6?? Myslim tim nějak levně a ne ty extremni biturba za 50 litru myslim tim třeba překopat z 1.8 turbo do ty 1.6 poradte. Díky moc :good:

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?????????????????

Příspěvek od Benne »

davat turbo do tohto motora je blbost. A ak by si do toho siel,tak ver tomu,ze do 50tis by si sa nezmestil... Tak dvakrat viac uz by sa dalo :) radsej si kup 1.8T.

Uživatelský avatar
Drag
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 04.10.2007 13:30
Bydliště: České Budějovice-Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?????????????????

Příspěvek od Drag »

Tak tak to co píšeš je nesmysl :wink: kup celej motor z Audi TT 1.8 20VT 164kw a pojede to suprově a možná za menší peníze co bys narval do 1.6tky...

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od vtuni »

ne možná ale určitě..

mě by zajímalo co lidi co chtějí aby to auto jelo, vede k tomu že si koupí 1,6 :?: proč si rovnou nekoupí něco výkonějšího.. :?: .
a pak špekulujou nad tím jak uplýst z h.VW.a bič... :roll:
přitom pořizovací hodnota obou aut není zas až tak rodílná ...rozhodně menší než pak tyhle přestavby :wink:

ale jestli to chceš oturbit jako koníček..že tě to baví stavět proč ne... ale to by jsi tam zase nepsal nic o levné přestavbě... protože když by jsi to měl jako hobby ,tak víš že nic takovýho jako levně a dobře neexistuje


konec hlášení v českém jazyce
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
havajisco
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 16.10.2010 11:41
Bydliště: Břeclavsko/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od havajisco »

A co moje 1.6? Chci aby měla 250kW, uměla lítat a jezdila na pivo :drinks:

Přikláním se k ostatním. Prodat, koupit 1.8T a máš to bez starostí. 1.6 je kompromis mezi výkonem a spotřebou. Jinak si myslím že s tím jde jezdit i svižně, pokud tam nemáš něco posraté jako já :-)

Uživatelský avatar
avalancheno1
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1531
Registrován: 20.11.2008 18:22
Bydliště: Strakonice

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od avalancheno1 »

Tohle jsou vděčný témata... :laugh: :laugh: :offtopic:
"Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou problémy"

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od falko1983 »

Souhlasim tady s názory kluků pokud jde o to se odlišit a mít 1.6 T tak proč ne!Pak se nemůžeš koukat na peníze protože vynaložené finance vs.výkon jsou nepoměrně vysoký,to pak opravdu pořídit 1.8 T a nemusíš mít obavu aby vše pracovalo správně.
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od jurod »

Anebo koupit motor a nahodit ho... 8O
Taky jsem o tom uvazoval... vím ze nekteré firmy delají turbo kit ale je to fakt dost drahé...
Lepší je koupit motor a pár věcí k tomu a nahodit ho...
Ale vše je pouze o tom, kolik máš na to peněz....
Když máš dost, tak do toho dáš i R32 :-D
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
rakac123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.11.2010 22:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od rakac123 »

to jo jde o to aby změny nebyli moc velke a netloukli se s tp. Chci zachovat blok motoru 1.6 na to nechat naprcnout 1.8 popřípadě výbrus mam kamarada dnes jsem s nim o tom mluvil řikal at koupim motor 1.8 turbo a at mu ho necham na dílně s autem a že se na to podiva. Rikal že by to mohlo být za tyden hotový tak jsem na něj zvědavej.. Ted jde o to kdo mi ho prodá nemáte někdo??????????????

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od vtuni »

tak v tom případě pokud nechceš aby se to bilo s TP tak jedině prodat a koupit 1,8T

..v lepším případě koupit 1,8T přeskládat co potřebuješ a prodat to co máš....

jinak jeden 1,8T se válí v bazaru za pěkných 22 :wink: samo bez převodovky a dalších serepetiček.. co je k tomu potřeba

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=190860" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od jurod »

Vypadá pěkně.
Vtuni co je vše k tomu ještě potřeba abych to narval místo 1.6?
A další věc, je možné s tím projít STK?
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od vtuni »

ne stk ofico neprojdeš...

motor, převodovku, poloosy, spojka, komplet elektrika, řj, budíky, brzdy, těhlice, trubky serva, jinej vejfuck..... a co já vím co ještě... :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od GOLFÁK »

Pokud to neni tvůj koníček,jak tady píše vtuni,tak to nedělej,zbytečně rozk..víš auto.A kde máš jistotu,že to dáš dohromady a hlavně jestli to bude vše chodit jak má.
Radši bych koupil 1.8T

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od vtuni »

hlavně ted to neber osobně..neznám tě a nechci tě nijako hodnotit. :wink: .ale
podle toho co tu píšeš... kdy ani nevíš co taková přestavba všechno obnáší si to na 100% neuděláš sám... takže připočti k 50 tis za věci který budeš muset poshánět..ještě dalších třeba 50 tis který budeš muset zaplatit někomu kdo ti to poskládá :wink:
jasný že eixstujou kamoši... co mají dílnu, vybavení a znalosti..ale tohle není hračka na jedno odpoledne a většina lidí tě s takovejhlema věcma pošle do...... protože kamoš nekamoš.. oni makají na autech na kšeft a málokdo si může dovolit si na dílnu navýzt na měsíc kamošovo auto at tam zabírá místo..v horším případě zvedák... a po chvilkách večerech.. ti ta tom dělat...a ještě "zadarmo"
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Turbo do 1.6 74 kw ?

Příspěvek od jurod »

Teď nevím komu píšeš :-)
Já hledat nikoho nemusím... pokud bych to chtěl udělat, tak mně to nahodí kamarád který děla čistě jen tyto věci... a přestavby tohoto typu dělal i o hodně složitější...
Zatím jsem se s ním o tom ani neradil a ani nic podobného... jsou to čistě jen moje hypotézy... Pokud bych se pro to rozhodl, tak samozřejmě, že se nebudu tady ptát co vše je k tomu potřeba....
Tohle jsem se ptal jen abych si vytvořil nějaký obraz....
Ten motor co jsi posílal odkaz - 1.8T AGU 110kW s kompletní elektroinstalací (motorová+kabinová), budíkama, řídící jednotkou, lambdou, altíkem váhou, intercoolerem, chybí jedna zapalovací cívka....
K tomu převodovku komplet... cca 8 tisic.... z podobného zdroje, jeden díl výfuku, poloosy.

Za práci 50 tisic? 8O
DO Araveru nehodlám jezdit :lol:
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“