(ne)ztrácí se voda

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
PoloTom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

(ne)ztrácí se voda

Příspěvek od PoloTom »

Zdravím pánové, dnes už se mi podruhé stalo něco co nechápu. Po nastartování pal pc 3x pípne a mám před sebou nápis STOP-návod k použití. A bliká kontrolka chaldící kapaliny. Kouknu na ni je jí tam málo. Dojel jsem na nejbližší benzinku a koupil kapalinu ale co nevidím když jí tam chci dolít už je všechno v normálu a je zase hladina mezi ryskama. Tak to nechápu, trochu už jsem tam cvrknul když už jsem to koupil.Dneska se mi stalo to samé.Dolil jsem ji aby byla na rysce min a jedu domů, po 20ti kilometrech doma kouknu a ejhle hladina už zase OK, respektive je u max a něco malinko přes-v podstatě to co jsem dolil aby přestalo řvát čidlo.Může mi někdo vysvětlit proč se mi záhadně ztracenáchladící kapalina zase objeví?? Že zmizí pochopím ale že je zase zpátky tak to už mi hlava nebere.

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: (ne)ztrácí se voda

Příspěvek od GOLFÁK »

Po záhřátí motoru ta chladící kapalina vždycky stoupne.Zkusil bych aby při studenym motoru byla ta kapalina lehce pod max.Pak jezdi a uvidíš.

Uživatelský avatar
PoloTom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: (ne)ztrácí se voda

Příspěvek od PoloTom »

No jo zkusim juknout, rano jak to zase vystydne. Jestli to klesne nebo co se děje. To by tedy odpovidalo tomu ze se opravdu ztraci.

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: (ne)ztrácí se voda

Příspěvek od VWMysak »

Dolej jí na max. a uvidíš jestli se bude ještě ztrácet.
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
PoloTom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: (ne)ztrácí se voda

Příspěvek od PoloTom »

Zkusím, uvidím.Dík.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“