kód Readiness

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

kód Readiness

Příspěvek od bundis »

Ahoj,chci se zeptat,mám takový problém,mám tu už dost příspěvků k motoru 2,8,ale nějak jsem nedostal odpověď,která by mi můj problém vyřešila. Tak jsem hledal a našel,že existuje ve VAG nějaký kód readiness,tak jsem ho ve VAG našel a nechal si ho vypsat a napsalo mi to 01101101. Když je vše ok,měly by tam být samé 0. Problém je v tom,že mám vyměněný svíčky,jsou to origo a ty staré byli černé jako bota, rozsvěcí se mi kontrolka spalin (žlutá), auto na volnoběh kucká a smrdí z něj nespálenej benzín.Prostě to špatně spaluje.Kabely a zapalování je taky ok.Už nevím kudy kam.Ve VIS jsem se dočetl,že pokud kód není 00000000 tak je potřeba vytvořit nový kód. Nevíte někdo jak se to dělá nebo alespoň bych uvítal radu co to může dělat. Ještě ve VAG jsem zjistil,že jedna stana válců vstřikuje dvojnásobné množství paliva než ta druhá, vstřiky,filtry a čerpadlo jsem vyloučil taky,protože tam mám plyn a na ten to dělá taky.

Uživatelský avatar
gorza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 25.11.2010 09:53
Bydliště: Praha

Re: kód Readiness

Příspěvek od gorza »

Já osobně bych zkusil restart - tím asi těžko něco zkazíš... Klíček v zapalování do první polohy a na 10 minut natvrdo odpojit baterku. Jo a raději si nech otevřené dveře :-)
Golf IV 1,6 FSI r.2002 150000km
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=203272" onclick="window.open(this.href);return false; - Programování dojezdu oken, zvuku zamykání, autozamykání...

bundis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 10.04.2008 19:41
Bydliště: Skuteč

Re: kód Readiness

Příspěvek od bundis »

Klíček jsem dal do polohy 1, odpojil jsem baterku a nechal cca 1hod, po připojení stále stejné. Než jsem,ale baterku připojil tak jsem klíček zase vrátil do polohy 0. To jsi nenapsal jestli to mám nechat v poloze 1 nebo to mám vrátit

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“