špatný start

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: špatný start

Příspěvek od maku »

Martin Zbořil píše:mám dotaz má tu někdo kolem ostravy vidličky na radio origo radio?? teď sem koupil http://www.ahifi.cz/autoradio-pioneer-deh-1400ubb.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ale nemám vidličky
Skoc do Hellera tam ti to mechanik vytahne za pajcku a nebo zadaco. :pleasantry:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: špatný start

Příspěvek od Martin Zbořil »

no rad bych z tohodle pomalu udělal misto špatný start tak poraďte mi :-D

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: špatný start

Příspěvek od tomakecTD »

Kluci, tak sem včera vydělal benzinovou lištu a asi 3x natlakoval a ani kapička z toho, naprosto suchý i čistý byly, tak do toho nebudu rejpat, pohoda :wink:
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: špatný start

Příspěvek od Martin Zbořil »

takže panove auto už mám a uplně ok motr neškube nevynechava doporučuju taky omrknout sání klapku jestli neni zlomená :-D ateď sem natankoval shell v power jel sem po místecké 190 :-D a jel sem jak lokomotiva černý kouř a i bílý kouř sem zastavil sem se bal jestli nepapa olej ale nesrdělo po oleji no tak sem to bral jako znamku čištění motoru :-D

Uživatelský avatar
iroc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 28.08.2008 12:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: špatný start

Příspěvek od iroc »

Martin Zbořil píše:takže panove auto už mám a uplně ok motr neškube nevynechava doporučuju taky omrknout sání klapku jestli neni zlomená :-D ateď sem natankoval shell v power jel sem po místecké 190 :-D a jel sem jak lokomotiva černý kouř a i bílý kouř sem zastavil sem se bal jestli nepapa olej ale nesrdělo po oleji no tak sem to bral jako znamku čištění motoru :-D

Ahoj Marťas hele a pak už bez kouře ?
Martin Kolín

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: špatný start

Příspěvek od tomakecTD »

iroc píše:
Martin Zbořil píše:takže panove auto už mám a uplně ok motr neškube nevynechava doporučuju taky omrknout sání klapku jestli neni zlomená :-D ateď sem natankoval shell v power jel sem po místecké 190 :-D a jel sem jak lokomotiva černý kouř a i bílý kouř sem zastavil sem se bal jestli nepapa olej ale nesrdělo po oleji no tak sem to bral jako znamku čištění motoru :-D

Ahoj Marťas hele a pak už bez kouře ?
Upřímě nechápu, jak z toho může jít kouř :D Jo to mě taky teď v mrazu když na to dupnu tak auto za mnou je v mlze, ale to že je mráz a jsou to výpary z LPG jen vodní pára, nikdy mi to nečoudlo ani náhodou :D Ale kamošovi 1.2HTP jo no, asi olej :D
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: špatný start

Příspěvek od Martin Zbořil »

jak pustím plyn tak ok bez kouře :-D hele byl sem v helleru a říkal žeto ze začatku bude brát olej že ten v power moc nedoporučuje ale jeto nejlepší volba na pročištění ikdyž by asi bral na omv ten 100 octan :-D

Uživatelský avatar
iroc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 28.08.2008 12:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: špatný start

Příspěvek od iroc »

Mno za mnou je teď taky jen vodní pára,
dnes cca -10 a start uplně luxusní nechal jsem to chvilku kvedlat pak se mi to hezky přeplo na LPG a vrrr do práce :) jo zatím je klid.

jen musím ještě za LPGISTOU ukazatel stavu LPG stále ukazuje plnou :) a to jsem s tím najel 400 km
asi někde chybka

hele Tome OT na tebe když ti dojde plyn tak se ti to samo přepne na benál tam by to měl ovládat nějakej spínač tlakovej ne ?
Martin Kolín

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: špatný start

Příspěvek od tomakecTD »

Já zase naberu plnou a svítí mi jen 3 čárky :D a na červenou ujedu 100km ještě.....

Všeobecně když je auto pod napětím tak v nádrži je elektrocívky která je vlastně magnet, když se přepne na LPG nádrž lupne- ten ventil je držen elektricko sílou pořád otevřen, jakmile cokoli, okamžitě se zavře sám.

Když mi dojde lpg, 3x mi to pípne a přepne se to hned na benzin :wink:
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
iroc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 28.08.2008 12:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: špatný start

Příspěvek od iroc »

tož Tome to chápu :) ale mě ukazuje plnou pořád :) jen mě zajímá jestli se to samo odpojí když začne docházet LPG :)

nevím jestli ten ukazatel je napojenej jen plovák bo co to tam je :) ( asi plovák nebo něco takého )
Martin Kolín

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: špatný start

Příspěvek od Martin Zbořil »

mno pánové venku -15 a mám problémy na po páte to chytlo volno běh sem tam mezera že bliklo nabijeni a sem tam kontrolka oleje :-P sem na minimum na ukazateli :-D musím dolít :-Pjak je těch - 10 tak si se zapnutým motorem bez cuknutí i oškrábu auti ale jak je to teď tak ani brdo :-D

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: špatný start

Příspěvek od jurod »

No jsem zvědavý zítra ráno... jestli to nakopnu. :mrgreen:
Tady je teď -9C.
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
iroc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 28.08.2008 12:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: špatný start

Příspěvek od iroc »

-10 a start ok :)
Martin Kolín

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: špatný start

Příspěvek od tomakecTD »

U nás -13,9C Ale já jako teď v týdnu nemám v plánu jet :) Tak nevím no :) Pak po tom týdnu stání v mrazech budu mít baterku akorád KO :)
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: špatný start

Příspěvek od jurod »

U nás asi -11C a start taky v poho... chvíli bylo slyšet zdvihátka ventilů, ale to je normál...
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“