Startování,nedotočení kličku do maximální polohy nechytne.

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Davee48
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.05.2012 10:10

Startování,nedotočení kličku do maximální polohy nechytne.

Příspěvek od Davee48 »

Mám takový problem ,někdy se stane ,že nedotočím kliček ve spínačce na doraz a auto nechce nastartovat ,chytne ,až tak na po třetí,a má to zvyšené otáčky ,mechanik říkal ,že je to normálni prý je moc bohatá směs,a řídící jednotka neví co s tím a otačky jsou zvýšené a potom klesnou ,tak bych se chtěl zeptat jestli je to normální ,škrtící klapka vyčistěna nastavena ,ještě zkusím dát nove svičky,ale jinak ,když kliček otočím na doraz a necham ho lehce v te poloze max tak to nastartuje bez problému,asi to je tak normální ,nebo neumím startovat ,byl jsem zvyklej z passata nastartovat klíčkem do střední polohy a v klidu to nastartovalo a nemělo to zvýšené otáčky asi to tak má byt u golfa iv je to 1.4 16v,takže už ten klič budu davat na doraz jinak nenastartuju a bude to mět zvýšené otačky a to se neda poslouchat díky za názory:).

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Startování,nedotočení kličku do maximální polohy nechytn

Příspěvek od xerxes »

klíč musíš dát přece do poloho kdy se ti rožnou budíky a pak ještě do polohy start ty máš jiný postup?

Davee48
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.05.2012 10:10

Re: Startování,nedotočení kličku do maximální polohy nechytn

Příspěvek od Davee48 »

Nee mám stejný,postup akorat nevím jestli musím počkat až zhasnou kontrolky nebo muzu hned nastartovat u Tdíčka je to jasne tam chvilu pockam nazhavím a nastartuju ,ale tady u golfa kdyz to dam do te polohy start a nepodrzím ten klicek chvilu tak to nenastartuje a dělá to bordel pak to chytne ,az za dlouho a zvysene otacky ,modrý dým z vyfuku asi si to nasaje moc smesi nebo nevim nechapu. :?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“