GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
jlauri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 09.12.2009 21:23

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od jlauri »

jak rikam nema cenu se tady dohadovat kazdej ma svuj nazor.

originalbmwparts
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 07.10.2011 09:59

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od originalbmwparts »

vtuni píše:já hlavně napsal jak se tyhle auta s touhle motorizací a rokem pohybujou.. :arrow: což je zhruba o 50.tis kč víc.... :wink:

no a 155.tis za 9 let starý auto co stálo nový skoro milion ..zase tak špatný není..

když ti OJETÝ AUTO nevyhovuje měl sis přišetřit 4.900 a koupit si za 159.900,- novou dacii sandero 1,2 16V 55 kW bez airbagu spolujezdce, klimy a abs, zato s prodlouženou
pětiletou zárukou :mrgreen: a slevou 25.000,- při využití financování dacia :thanks:
Tak to snad ne, dík za ten poprskanej monitor:-))[/quote]


Dva poprskaný monitory a drobky v klávesnici :laugh: :good:

Uživatelský avatar
tragicomix
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2038
Registrován: 03.05.2009 12:01
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od tragicomix »

ctu to tady a neprestavam se divit .. v servise s tebou jlauri pekne vyjebali, sicco ti jeste pitomec poslal 10tis. a ty ho tady budes hanit .. proc sis ke koupi neprizval nejakyho mechanika? ted si s pravnikem res co chces, stejne ti to bude k nicemu ..
http://www.plasti-dip-it.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.facebook.com/PlastiDipIt" onclick="window.open(this.href);return false;

tel.: 608 709 448

TEKUTÁ FÓLIE “ aplikování odstranitelné matné barvy “

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od falko1983 »

Jsem s tragicomixem za jedno,pokud tomu nerozumím vezmu někoho kdo tomu hoví.Nebo si pak nemůžu stěžovat jak je to auto v troskách.Nicméně jak ti tu radil,tuším že Jurod tak bych dal auto do jinýho servisu ať zjistil co a jak!Ta cena co ti naúčtovali je vážně nějak vysoká.
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
jlauri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 09.12.2009 21:23

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od jlauri »

ja to sem nepisu abych se stezoval jen chci aby ste si uvedimily ze tady nejsou vsichni tak poctivi jak se zda nic vic. nalatel jsem a uz se stalo. zalozil jsem to kvuli radam co dal a ne co jsem mel delat pri koupi ale moc z vas to tady asi nepochopilo, napovedy typu kup si dacii adt jsou docela dost detinske...

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vtuni »

tak jestli chceš radu co dělat ted tak:
:arrow: přestań tady Siccovi vyhrožovat nějakejma právníkama, atd.. bude tě to stát jenom peníze, který by jsi mohl dát do opravy a stejně nic nevymůžeš, i kdyby z toho oleje tekl litr za den, tak to není skrytá vada, na kterou by jsi mohl uplatňovat reklamaci. Bud rád ze ti Sicco poslal těch 10 tis, třeba já bych se na tebe v takovýmhle případě vykašlal úplně.

:arrow: to že s tebou v servise garážníci vy...bali je druhá stránka věci, a další tvoje životní zkušenost, protože za 22 tis se dá koupit celej motor a ne přetěsňovat hlava..kde sada šroubů stojí 800, těsnění pod hlavu 600,- pod víko 500 ,-a to máš tak skoro téměř veškery náklady na materiál..když budu rozežranej vyměním těsnění výfukovejch a sacích svodů +1000 a gufera vačic asi 500,-
srovnání hlavy stojí tak 3 tácy... takže jsem když hodně na 7tis .. na a 15tis si vzali borci za den mizerně odvedené práce :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
:arrow: takže sežeň si nějakýho dobrýho normálního mechanika.. poptej se lidí ve svým okolí, nebo si dej tady v bazaru inzeraát, že poptáváš ... možná se ti někdo z okolí ozve i sám tady na foru

:arrow: s tou dacii to nebyl dětinskej kec, ale realita :wink:
prostě chceš si vozit zadek v autě, co stálo nový skoro milion, má 215PS ..tak tě to holt něco bude stát..
a to co jsi ušetřil při pořizovací ceně, dáš do oprav..tohle je u ojetýho auta realita a to VŽDY
když by to nebyl motor, tak by to byl podvozek, brzdy, pneu, silentbloky.. prostě věci který máš třeba zase ty na tom autě nový :wink: a tyhle věci taky nestojí pár kaček

každej, kdo se mezi autama trošku pohybuje ti řekne, že k ceně jakýhokoliv ojetýho auta (pokud nekupuješ auto od svých rodičů, po dědečkovi atd..) musíš připočíst tak ještě 15 tis..který si necháš odložený na nutné opravy po koupi.. jenom trouba si koupí ojetý auto a myslí si že když zaplatil štos bankovek, že do toho následujících pár let bude jen lít vodu do ostřikovačů a benzín.. :arrow: to by sis za stejný peníze musel koupit nový auto.

jinak to je asi tak vše..jen bych upozornil že jarní akce - slevové kupony v hodnotě až 5 000 Kč na provedení oprav či nákup originálního příslušenství. při koupi dacie sandero - končí 12.5.2012
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
tragicomix
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2038
Registrován: 03.05.2009 12:01
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od tragicomix »

jlauri píše:ja to sem nepisu abych se stezoval jen chci aby ste si uvedimily ze tady nejsou vsichni tak poctivi jak se zda nic vic. nalatel jsem a uz se stalo. zalozil jsem to kvuli radam co dal a ne co jsem mel delat pri koupi ale moc z vas to tady asi nepochopilo, napovedy typu kup si dacii adt jsou docela dost detinske...
to je prave ten problem, ty sis neprisel pro radu, ale pospinit tady prodejce .. kdybys napsal neco ve stylu koupil jsem odsud z vwc karu a od te doby se sere, v servisu si rekli ranec a stejne se problem nevyresil tak se setkas s jinejma reakcema, ale hazet spinu na nekoho kdo ti v konecnym dusledku jeste pomohl tim ze ti poslal 10tis. i kdyz si tim podle me nasral na hlavu .. vztek bych si vylejval jinde a to na tech amaterech v "superopravovni"

jak psal vtuni, za tu raketu co jsi zaplatil mas vymenenej komplet motor, jestli muzes naskenuj fakturu at jsme trochu chytrejsi, jestli teda vubec nejaka je ..
vtuni píše:jen bych upozornil že jarní akce - slevové kupony v hodnotě až 5 000 Kč na provedení oprav či nákup originálního příslušenství. při koupi dacie sandero - končí 12.5.2012
ze ty delas na showroomu dacie :) ja se nebudu nijak pretvarovat a narovinu reknu ze jsme s drahou polovickou premejsleli o porizeni novyho dustera v nafte jako daily car :)
http://www.plasti-dip-it.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.facebook.com/PlastiDipIt" onclick="window.open(this.href);return false;

tel.: 608 709 448

TEKUTÁ FÓLIE “ aplikování odstranitelné matné barvy “

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od ace_rimmer »

:offtopic: duster je v klidu :good: :drinks:

Uživatelský avatar
R@ZOR
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1231
Registrován: 27.12.2007 10:52
Bydliště: Kousek od ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od R@ZOR »

Toho pravnika (pokud teda nejakyho mas) posli ne na sicca, ale na ten servis.. To neni adekvatni cena za provedenou opravu.. Tolik penez by to nestalo ani ve znackovym servisu..

A pokud jsi se pri koupi napalil, tak muzes bejt nastvanej jen a jen na sebe. Zaklad je si auto detailne projit!
GIV GTI 1.8T, LPG, 180hp, 6q, 17" SPEEDLINE, brzdy RS
GVI GTD 2.0TDI, 170hp.

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od G3-lower »

Koupil jsem pres club dve auta. Jettu v nepojizdnem stavu do ktere bylo treba nasypat pres 20tis mozna I vic a pak octavii RS za 168t a za par tydnu ji budu mit rok a stala me uz pres 60tis a spoustu sedivych vlasu a bezesnych noci! 130km na odtahovce za 6500 atd. Vysra*o se na uz snad vse krom rizeni a volantu :-D nehlede na to ze jsem ji koupil ve stavu kdy turbo tlacilo 0,3bar ale ja v turbu nikdy nejel a 200 to jelo takze mi to ani nedoslo ze ten motor je mrtvy.Po pul roce po svezeni v seriove RS a adi 30tis investicich sem si uvedomil co sem koupil. Kdyz sem ted vse vicemene doladil zacal se ozyvat setrvak a turbo zrat olej takze never ending story pokracuje dal. Smlouvu sem si dovezl svou a podepsal ze sem auto projel a je mi znam technicky stav. Tys podepsal taky ne? JE to blbe. Je to divne ale koupe stareho auta je past I kdyby ti to majitel prodal s nejcistsim svedomim. Najdi si spolehlivy servis na opravu a nech udelat znalecky posudek jestli na to tve auto sahli! Penize umi vytahnout za kouzelne opravy kde kdo ale predat auto z ktereho chcal olej. Ve stavu kdy se nic nezmenilo a chtit. Za to 22tis to smrdi podvodem!

vladaso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 01.02.2012 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vladaso »

Někdo nedokáže přiznat svoji chybu no.

vladaso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 01.02.2012 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vladaso »

Nechce někdo koupit když už jsme u toho ??? :)


Uživatelský avatar
jlauri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 09.12.2009 21:23

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od jlauri »

koukam ze ste tady parta spekulantu fakt, nikdo nepochopil ze nicim nevyhrozuju a nepohorsuju jen at se sam sicco prizna jak to bylo rozbity ....... a ty dacie snad i patri na jinej club nabo one vsichni maji takovej zajem :-D

Uživatelský avatar
falko1983
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1690
Registrován: 12.08.2008 16:30
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od falko1983 »

jlauri píše:muzem se tady dohadovat co mi rekl nebo nerekl adt.nejde mi oto abych si tady stezoval jde mi o to aby ste vsichni vedely jakej je to mastil. a je hezky ze si mysli vtuni ze 155000 za auto ktere bylo bourane a opravene nahovno je ok. o tech 30 000 slysim ted poprve :-D jsi vtipnej sicco. a jsi trapnej uz tim ze jsi se tady sam prozradil ze jsi mi poslal 10 000 na opravu :-D kdyby jsi vedel ze tomu nic neni tak bys to nedelal a taky bys treba mohl zvednout telefon kdyz jsem se ti pokousel dovolat.....jinak uz se ti ozval pravnik? totiz to ze jsi mi poslal ty penize je pro me dalsi + na papire tak hodne stesti z pripadem.. jinak dekuju vsem za pripadne rady atd...
Tady ale píšeš něco jinýho.Tak jak to je tedy?
VW GIV 1.6 16V

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: GTI od uzivatele Sicco (popelnice)

Příspěvek od vtuni »

jlauri píše:koukam ze ste tady parta spekulantu fakt, nikdo nepochopil ze nicim nevyhrozuju a nepohorsuju jen at se sam sicco prizna jak to bylo rozbity ....... a ty dacie snad i patri na jinej club nabo one vsichni maji takovej zajem :-D
spekulanti nespekulanti, ještě že si tady nestěžuješ, že jsi koupil auto s novýma polyuretanovejma silentblokama strongflex.. co stojí cca 5tis na auto, s novejma brzdama atd.. :fool:
prostě pochop že každý ojetý auto má něco... :roll:

jinak zájem je dost velkej, hlavně o dacia duster a dacia logan combi
hlavní ale je, ža mám 180kč za každý slovo "dacia" odeslaný z mojí IP adresy :wink:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dacia dacia dacia dacia :taunt:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“