cidlo na olej a zamek kapoty

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
raduz v6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 18.10.2008 00:26
Bydliště: prostejov
Kontaktovat uživatele:

cidlo na olej a zamek kapoty

Příspěvek od raduz v6 »

kluci nevi nekdo jak presne funguje spinac v zamku kapoty ? jestli se to je spina na kostru nebo jestli v nem jde nejakej signal nebo jak to je? na maxidotu mi nesviti otevrena kapota ani kdyz tu svorku spojim dratkem nebo rozpojim a porad mi to hlasi hladinu oleje . jestli s tim tu ma nekdo nejakou zkusenost? vim ze by to melo zapsat otevreni a zavreni kapoty jako doliti oleje ale to me vubec nefunguje jestli nekdo nevite co s tim ? jestli to mam propojit treba z zadnim kufrem nebo jak .. tak kontrolka hladiny me tam silne rozciluje

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: cidlo na olej a zamek kapoty

Příspěvek od xerxes »

prý to funguje nějak na servisni práci v motorovém prostoru,finta je ta že to čidlo ikdyž tam třeba je tak nefunguje,mě akorát funguje na alarm

raduz v6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 18.10.2008 00:26
Bydliště: prostejov
Kontaktovat uživatele:

Re: cidlo na olej a zamek kapoty

Příspěvek od raduz v6 »

no me by zajimalo jestli to spojuje jenom kostru nebo v tom jde proud vsechno mi fungovalo a najednou to nejde vubec mi to neukaze ze mam otevrenou kapotu a pak se nemuzu zbavit kontolky na hladinu oleje jestli to mam propojit ze zadnim kufrem nebo jak . pri propojeni tech dratku k zamku se mi ted nic nedeje tak nevim kde muze byt problem

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“