2.8 V6 150kW 4motion

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
hypik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 29.07.2010 19:04

2.8 V6 150kW 4motion

Příspěvek od hypik »

http://www.autosoft.cz/!new/detail_inze ... azaru=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Může mi někdo říct, proč slezla cena těhle 14 dní o asi 16 tisíc? Byl jsem tam na konci května a auto se mi jevilo v pořádku... kdybych věděl, že za 14 dní půjde na 73.000,- tak nekupuju svoje TDI ale jdu do něho.. :)
2002 BMW 320d Touring 110 kW

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: 2.8 V6 150kW 4motion

Příspěvek od HANZ500 »

Mozna protoze to bylo bourany a ma to najeto pres 220 tisic. Taky jsem se na to byl koukat s mechanikem a ten jednoznacne rekl ze to bylo hodne zruseny.. Kdyz sundal tesneni u dveri tak byly zjevny svary. Auto jelo docela v pohode ale bylo mi receno ze je to casovana bomba... Takze asi tak :)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

hypik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 29.07.2010 19:04

Re: 2.8 V6 150kW 4motion

Příspěvek od hypik »

Děkuji moc, to jsem přesně potřeboval slyšet - abych neudělal kravinu a neprodal ARL a nešel do něho :)

Takže i interiér byl měněnej? Protože ten mi na ty km seděl, projev nemohu posoudit, protože jsem do teď jezdil jen v TDičkách, takže to podle mě nejelo až tak dobře :)
2002 BMW 320d Touring 110 kW

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: 2.8 V6 150kW 4motion

Příspěvek od HANZ500 »

introš těžko říct, podle mě může být i tak zachovanej, jestli se v tom jezdily dílky tak by to měla být pohoda... Každopádně to mělo ostřiky světel, ale jen malou nádobku na kapalinu (3l) tam kde se zapíná výhřev sedaček byly jen zálepky který měli jinou barvu než ostatní tlačítka a spousta takových drobností... Musim říct že to auto budilo dojem jako že je super a zachovalý, ale když mi ve VW řekli podle VIN-ka že poslední sevis byl 7/2011 při 211 000km tak mě rychle přešla myšlenka na tohle auto... A mechanik když to zvednul tak taky řikal že by do toho nešel... Poslechl jsem, připlatil jsem si a koupil jsem lepšího, aler i ten má chyby... Být tebou tak si nechám ARL takový rozdíl v jízdě to asi nebude... Já chtěl V6-ku protože to mám jen jako hobby car a časem plánuju turbo jinak bych to taky nechtěl je to hrozně rozežraný :)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.8 V6 150kW 4motion

Příspěvek od David R32 »

Najetejch 220tis.km je na 2.8ku při pravidelnejch výměnách náplní úplný NIC :D :mrgreen: :smoke:
HANZ500 píše:introš těžko říct, podle mě může být i tak zachovanej, jestli se v tom jezdily dílky tak by to měla být pohoda... Každopádně to mělo ostřiky světel, ale jen malou nádobku na kapalinu (3l) tam kde se zapíná výhřev sedaček byly jen zálepky který měli jinou barvu než ostatní tlačítka a spousta takových drobností... Musim říct že to auto budilo dojem jako že je super a zachovalý, ale když mi ve VW řekli podle VIN-ka že poslední sevis byl 7/2011 při 211 000km tak mě rychle přešla myšlenka na tohle auto... A mechanik když to zvednul tak taky řikal že by do toho nešel... Poslechl jsem, připlatil jsem si a koupil jsem lepšího, aler i ten má chyby... Být tebou tak si nechám ARL takový rozdíl v jízdě to asi nebude... Já chtěl V6-ku protože to mám jen jako hobby car a časem plánuju turbo jinak bych to taky nechtěl je to hrozně rozežraný :)

hypik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 29.07.2010 19:04

Re: 2.8 V6 150kW 4motion

Příspěvek od hypik »

Ale ne když ti majitel tvrdí 78000 :D
2002 BMW 320d Touring 110 kW

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: 2.8 V6 150kW 4motion

Příspěvek od HANZ500 »

Souhlasim s Tebou ale fakt z to bylo bourany nevyleci ani super motor... Nechci ten bazar nejak hanit jejich pristup byl super ale jak jsem psal byl nsem se na to mrknout takze nesoudim jen z fotek ale muj nazor je podlozeny jeste tim co rikal mechanik :) kdo vi treba to ale muze byt dobry kus ;)
David R32 píše:Najetejch 220tis.km je na 2.8ku při pravidelnejch výměnách náplní úplný NIC :D :mrgreen: :smoke:
HANZ500 píše:introš těžko říct, podle mě může být i tak zachovanej, jestli se v tom jezdily dílky tak by to měla být pohoda... Každopádně to mělo ostřiky světel, ale jen malou nádobku na kapalinu (3l) tam kde se zapíná výhřev sedaček byly jen zálepky který měli jinou barvu než ostatní tlačítka a spousta takových drobností... Musim říct že to auto budilo dojem jako že je super a zachovalý, ale když mi ve VW řekli podle VIN-ka že poslední sevis byl 7/2011 při 211 000km tak mě rychle přešla myšlenka na tohle auto... A mechanik když to zvednul tak taky řikal že by do toho nešel... Poslechl jsem, připlatil jsem si a koupil jsem lepšího, aler i ten má chyby... Být tebou tak si nechám ARL takový rozdíl v jízdě to asi nebude... Já chtěl V6-ku protože to mám jen jako hobby car a časem plánuju turbo jinak bych to taky nechtěl je to hrozně rozežraný :)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“