Patří do tohoto ročníku tento motor?

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
zaaya
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 23.09.2012 20:35

Patří do tohoto ročníku tento motor?

Příspěvek od zaaya »

Ahoj, chci koupit Boru 1,6 16V, 77kW. Tenhle bazar jí má, ročník je to 2004. Nemůžu si pomoct, ale něco mi nesedí na tom motoru v autě. Co jsem koukal na jiný ročníky, tak tam byla olejová měrka dole a přijde mi celý nějak nakřivo. A pak...nikde nevidím sání. Tady je odkaz na auto http://www.autosoft.cz/soubory_autosoft ... azaru=true" onclick="window.open(this.href);return false; . Díky za reakce, jedu tam pozítří. Fotku motoru dávám do přílohy.
Přílohy
bora motor.JPG

Uživatelský avatar
flacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 07.12.2011 17:50
Bydliště: Praha

Re: Patří do tohoto ročníku tento motor?

Příspěvek od flacek »

Nevím jakou měrku myslíš ale co jsem se koukal tak 1.6 ten motor mají takto např. http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false; tak jako tak dle fotek toho moc nepoznáš. Doporčuji si někoho sebou vzít kdo tomu opravdu rozumí a pořádně to prohlídnout a projet. Dále si nechat někde prověřit VIN aby si měl aspon trošku přehled.
Já když nedávno kupoval Borovici tak i když byla od známého, tak jsem si nechal vše prověřit jak dle VIN tak i u prodejce kam auto po celou dobu dle servisky jezdilo. Dneska se nedá věřit nikomu:)

zaaya
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 23.09.2012 20:35

Re: Patří do tohoto ročníku tento motor?

Příspěvek od zaaya »

VIN bych chtěl prověřit, ale žádný známý nikde nemám. A nevím, jestli na STK mi to zkontrolují na dobrý slovo. A myslim, že ta cebia za 500,- je k ničemu.

Uživatelský avatar
flacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 07.12.2011 17:50
Bydliště: Praha

Re: Patří do tohoto ročníku tento motor?

Příspěvek od flacek »

No pokud to bylo kupovaný v ČR jako že to tam je napsáno tak pak zkusit napsat prodejci jestli tam má záznamy kdy to tam naposled bylo a s jakým nájezdem. Mě to třeba ISR sdělilo zdarma na mail dle VIN. Pak to pořádně prohlídnou a pokud nemáš nikoho sebou tak se dohodnout s nějakým servisem a pak s tím zajet.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Patří do tohoto ročníku tento motor?

Příspěvek od majrek001 »

co se týče sání tak 1.6 16v 77kW to bohužel mají takto řešený a olejovou měrku má jak je na fotce... porovnáváš to s motorem 1.6 SR (8v) 74kW ten to má ve předu

co se týče toho krytu motoru vypadá spíš že vpravo není dobře nacvaklí

nechci ti toto auto vyloženě vymlouvat ale za mě, ti řeknu že bych si už auto bez ESP v životě nikdy nekoupil a za ty prachy bych očekával víc a lepší výbavu.. betaV rádio sice hezký ale repro jenom vepředu o cd přehrávači dost pochybuji, že má, leda v kufru cd-měnič a psát do výbavy posilovač řízení nebo ABS který golf/bora to nemá.. jediný co je pěkný je rok, ale když vezmeš cokoliv od konce roku 2002 nahoru tak to má stejnou generaci elektriky..

mám taky 1.6 16v a jako minimální výbavu jsem bral (ESP, el. okna, el.zcátka a Climatronik) po několika úpravách už jede trošku dle mých představ, ale když jsem ten inzerát projížděl
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“