auto pro studenta

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
rx343
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 03.07.2012 15:40

Re: auto pro studenta

Příspěvek od rx343 »

felicii vynechme.jde o to že já nemám 60 tis ja mužu dostat max 60 a pokud si vyberu auto ktere stojí 30tis tak dostanu 30tis.proto když už mám tu možnost tak si vyberu něco lepšího.

rx343
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 03.07.2012 15:40

Re: auto pro studenta

Příspěvek od rx343 »

http://www.rt-torax.cz/auto2374-1-2/VW-FOX-1-2i.html" onclick="window.open(this.href);return false;

zajímava cena za VW 2006 a najezd 88 tis. mno škoda té výbavy.

Uživatelský avatar
lifty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 21.10.2012 21:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: auto pro studenta

Příspěvek od lifty »

Já tě chlapče přestávám chápat. Že máš možnost koupit si auto za 60tis a když si nevybereš auto za 60tis. a koupíš třeba za 30tis. tak dostaneš 30. Tak to si nekupuj teda nic, protože nebudeš mít na servis. A pokud nejsi výdělečně činnej tak nekoukej po nějakejch poruchovejch autech, ale kup si spolehlivýho držáka za pár korun, kterej toho odjezdí, že budeš koulet očima. Až budeš vydělávat tak si koupíš něco jinýho. Navíc taky přestávám vidět smysl v tomhle tématu, když ty peníze budeš mít až někdy na podzim (kdo ví jestli :laugh: ) , protože jak už tu někdo psal, do tej doby se nabídka otočí dvakrát dokola a ceny malinko ještě půjdou dolů.

Toť můj názor.
ex - GOLF IV 1.8T GTI

FABIA RS 1.9 TDI Yellow Pussy Wagon

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: auto pro studenta

Příspěvek od vtuni »

prostě když rodiče dávaj tak proč je pořádně nepodojit... :laugh: :laugh: :laugh: :good:
jak píšou kluci... než podojit rodiče a koupit opici u které nebudu mít na banány..tak si kup něco levnějšího, v lepším stavu ..budeš hodnej synáček, co není rozežranej, co šetří, auto tě z bodu a do bodu B taky doveze..... a když se mu na tom autě něco po..re tak vždycky si může přijít "škemrat" o nějakou bankovku na opravu, prtoože sis koupil levný auto.... když si koupíš auto za 60, tak tě rodiče pošlou do háje...a ještě ti nadaj, že sis za tolik peněz koupil pixlu, co ještě musíš opravovat... :laugh: :laugh: :laugh:
tak to vidím já...


a bud rád že máš takový rodiče..já a spousta dalších nedostali na auto nikdy ani korunu a i na blbýho favorita, nebo před tím schade 120 jsem si musel každou korunu vydělat sám :? nebo našetřit z kapesnýho
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

czertt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 25.11.2012 20:51
Bydliště: Jižní Čechy

Re: auto pro studenta

Příspěvek od czertt »

vtuni píše:prostě když rodiče dávaj tak je pořádně nepodojit... :laugh: :laugh: :laugh: :good:
jak píšou kluci... než podojit rodiče a koupit opici u které nebudu mít na banány..tak si kup něco levnějšího, v lepším stavu ..budeš hodnej synáček, co není rozežranej, co šetří, auto tě z bodu a do bodu B taky doveze..... a když se mu na tom autě něco po..re tak vždycky si může přijít "škemrat" o nějakou bankovku na opravu, prtoože sis koupil levný auto.... když si koupíš auto za 60, tak tě rodiče pošlou do háje...a ještě ti nadaj, že sis za tolik peněz koupil pixlu, co ještě musíš opravovat... :laugh: :laugh: :laugh:
tak to vidím já...


a bud rád že máš takový rodiče..já a spousta dalších nedostali na auto nikdy ani korunu a i na blbýho favorita, nebo před tím schade 120 jsem si musel každou korunu vydělat sám :? nebo našetřit z kapesnýho

Přesně tak, můj názor je, že na co si člověk nevydělá sám tak toho si neváží..
Golf 1.9TDI

Diagnostika VW

Uživatelský avatar
lifty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 21.10.2012 21:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: auto pro studenta

Příspěvek od lifty »

Prostě slovo prezidenta :good: :laugh:
ex - GOLF IV 1.8T GTI

FABIA RS 1.9 TDI Yellow Pussy Wagon

czertt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 25.11.2012 20:51
Bydliště: Jižní Čechy

Re: auto pro studenta

Příspěvek od czertt »

lifty píše:Prostě slovo prezidenta :good: :laugh:

:smoke: :laugh:
Golf 1.9TDI

Diagnostika VW

rx343
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 03.07.2012 15:40

Re: auto pro studenta

Příspěvek od rx343 »

penize nedostanu od rodiču ale od babičky,ale to je stejně jedno.na servis a počateční naklady mam nějake sve penize ale nechci je dat všechny at mi zbyde něco na ježdění.takže si řeknu o 60tis s tím že koupím auto za 50 a 10 na nutne naklady budu to muset vysvětlit no.

rx343
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 03.07.2012 15:40

Re: auto pro studenta

Příspěvek od rx343 »

celkem budu mít k dispozici něco přes 70tis (více jak 75 00 mít nebudu) minimalně 10tis na benzin na občasné ježdění (+ ještě budu něco možna dostavat o rodiču) tak jsem na 60tis -10 počateční náklady a jsem na 50 tis takže musím vybírat maximalně do tehle částky když koupim třeba za 40 tak snad si ty penize budu moct nechat no uvidim ještě je na to fakt času dost.

takže abych to ujasnil potřebuju auto budu mit asi 70-75tis a potřebuju abych z teto častky koupil auto a abych jezdil od řijna do července (potom si vydělam brigadama na další rok.při spotřebě 7l/100 bych za měsíc mohl najet asi 450km to stačí nebudu s tím jezdit do školy,ale jen o vikendech +určitě mi otec něco občas přispěje takže se to muže klidně zvednout na 600km za měsic to stačí) a aby zbylo na případne opravy.

Uživatelský avatar
lifty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 21.10.2012 21:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: auto pro studenta

Příspěvek od lifty »

10 tisíc na nutný náklady? To bych spíš viděl, jako servis po koupi :D Rozvody, oleje filtry, pak najdeš, že to někde kvete a jsi tam :D
ex - GOLF IV 1.8T GTI

FABIA RS 1.9 TDI Yellow Pussy Wagon

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: auto pro studenta

Příspěvek od vtuni »

jenže počítáš s tím že tvých 450-600km měsíčně = zhruba 1 plná nádrž ..takže cca 1900 Kč měsíčně jenom za benzin..
takže za těch 10 měsíců 19000 jenom palivo.. :laugh: k tomu počítej nějaký kraviny co se vždycky musí koupit.. voňavkou od ambipur za 150 počínaje, přes gumičky do stěračů.... a směsí do ostřikovačů nebo dálniční známkou za 1,5 T konče... :wink:
a najednou ty čísla nabývají trošku jinejch hodnot.. :laugh: k tomu připočti, že na auto budeš potřebovat zimní gumy, nedejbože třeba řetězy, startovací kabely..... :idea:
pak ti v zimě klekne třeba baterka... atd.....
.to taky nebudou sumy za pětikilo.. :idea: :idea: . a najednou zjistíš, že s těma penězma co máš (budeš mít) = CCA 70-75 tis... ... si můžeš vlastně dovolit auto tak za 30tis.. :wink:
takže jsme zpátky u té felicie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

czertt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 25.11.2012 20:51
Bydliště: Jižní Čechy

Re: auto pro studenta

Příspěvek od czertt »

vtuni píše:jenže počítáš s tím že tvých 450-600km měsíčně = zhruba 1 plná nádrž ..takže cca 1900 Kč měsíčně jenom za benzin..
takže za těch 10 měsíců 19000 jenom palivo.. :laugh: k tomu počítej nějaký kraviny co se vždycky musí koupit.. voňavkou od ambipur za 150 počínaje, přes gumičky do stěračů.... a směsí do ostřikovačů nebo dálniční známkou za 1,5 T konče... :wink:
a najednou ty čísla nabývají trošku jinejch hodnot.. :laugh: k tomu připočti, že na auto budeš potřebovat zimní gumy, nedejbože třeba řetězy, startovací kabely..... :idea:
pak ti v zimě klekne třeba baterka... atd.....
.to taky nebudou sumy za pětikilo.. :idea: :idea: . a najednou zjistíš, že s těma penězma co máš (budeš mít) = CCA 70-75 tis... ... si můžeš vlastně dovolit auto tak za 30tis.. :wink:
takže jsme zpátky u té felicie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Však to říkám a to ještě ušetří když si jí koupí :D nemá cenu kupovat auto dejme tomu Golfa IV když nemáš pak na provozní náklady, u feliny stačí mít na pohonné hmoty a když koupíš 1.9 ta jezdí na friťák jak drak a při dnešní ceně nafty se i tohle počítá :twisted:

Já vim, je to felina taky sem jí nechtěl to bylo jediný auto kterýmu sem se vyhejbal, ale když si to všechno spočítaš tak je to ideální volba a v takových autech jezdí hodně mladých lidí.. ;) dáš jí kola a hned to je jiný auto :smoke: :D

Prostě bud budeš mít štěstí a koupíš dobře což nevim :D nebo se na to spíš budeš koukat než jezdit a další možnost je, že si koupíš takový auto který většinou opravíš sám doma za pár kaček ;)


kompromis :D http://auto.bazos.cz/inzerat/24141870/F ... 8T-20V.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf 1.9TDI

Diagnostika VW

Uživatelský avatar
flacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 07.12.2011 17:50
Bydliště: Praha

Re: auto pro studenta

Příspěvek od flacek »

Felicii mám 5let, teď jí teda budu prodávat z důvodu koupě většího auta ale za tu dobu proti ní nemám jediné křivé slovo. Pokud koupí za 15tkč + 15tkč dá do kastle tak je to pomalu nesmrtelný auto. ND za hubičku a všude se toho válí mraky, jediná nevýhoda je ta kastle, dneska najít zdravý kus je hoodně velké štěstí. Chápu že každý dneska chce mít komfort, a nějak se reprezentovat ale já auto beru jako prostředek na dopravení z bodu do bodu. Kolega z práce má GIV koupil ji docela levně jenže jen za minulý rok v tom nechal bezmála 80tkč za opravy. To bych ty feldy měl 4 a ještě mi zbyde na benzín a pivo:D

rx343
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 03.07.2012 15:40

Re: auto pro studenta

Příspěvek od rx343 »

felicii už fakt ne to minimalně tu fabii.

rx343
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 03.07.2012 15:40

Re: auto pro studenta

Příspěvek od rx343 »

vtuni píše:jenže počítáš s tím že tvých 450-600km měsíčně = zhruba 1 plná nádrž ..takže cca 1900 Kč měsíčně jenom za benzin..
takže za těch 10 měsíců 19000 jenom palivo..
píšu od řijna do července což je 9 měsicu nepočitej červenec to už budou penize z brigad.

9*600=5400km při pruměrne spotřebě okolo 7l to je 7*54= 378l celkem takže 378*34,50= 13 000kč...(10 mám + něco od rodiču tkže tech 15 000 na benzin bude) ale z celkove častky 75tis se odečte 10 ne 15 takže pořad je 65 000 na auto + počateční naklady to bych mohl koupit možna fabii nebo focuse za 50 a 15 nechal na opravy.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“