vw 1.6 SR highline info

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Daragas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.09.2013 19:48

vw 1.6 SR highline info

Příspěvek od Daragas »

Zdravím všechny příznivce a milovníky golfů... 8)

Potřeboval bych poradit ohledně tohoto označení motoru 1.6 SR. Nemohu na o něm najít žádné info atd. Dále bych potřeboval poradit, můj plubní počítač v monetální chvíli ukazuje spotřebu 23.6 l/100km což je ptákovina, zjistil jsem, že cca každým dnem se to číslo navyšuje. Pořídil jsem auto 5 dní s ním jezdím a začalo to s položkou 1 l/100km a postupně to vyšplhalo na tohle bizardní číslo...jsem zvědav jak až moc vysoko to ukáže.

PS: Odešlo mně i měření rychlosti (zřejmě el.čidlo v háji), tak nevím jestli to na to může mít nějaký vliv?
A taky jsem zjistil že ostřikovač zadního skla jaksi netriská, (a to při pořizovaní fungoval), motorek i stěrač jede, vrní to ale nasucho....

Vím mnoho dotazů, ale bohužel moje první auto, zatím jsem základní uživatel vozu, co si pořídil auto, které chtěl.

Díky moc za rady, tipy a případnou pomoc.

S pozdravem Daragas

Uživatelský avatar
draken
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 08.08.2012 12:54
Bydliště: Liberec

Re: vw 1.6 SR highline info

Příspěvek od draken »

Vítej! :) Ohledně toho zadního ostřikovače - zkus sundat tapecírunk pátých dveří a zkontrolovat, jestli není vypadlá hadička..mě to takhle teklo do dveří místo do trysky a pěkně mi z toho reznou.. :-/
Golf IV 1.6 74 kW Variant

Daragas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.09.2013 19:48

Re: vw 1.6 SR highline info

Příspěvek od Daragas »

draken píše:Vítej! :) Ohledně toho zadního ostřikovače - zkus sundat tapecírunk pátých dveří a zkontrolovat, jestli není vypadlá hadička..mě to takhle teklo do dveří místo do trysky a pěkně mi z toho reznou.. :-/

Děkuji za radu, zkusím se na to mrknout....

Ale potřebuju udělat diagnostiku, jelikož se tam vyskytly další drobné chyby....

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“