Blow off

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Blow off

Příspěvek od MadJackob »

Takže pánové...vím že tady o tom už bylo hodně napsáno taky jsem si tady toho dost pročetl.
mám tam přeci jen jedno ALE

Kdo ho vůbec používá? Jaké pocítil změny.. a hlavně jaký Blow off ventil by doporučil....

Díkas ...snad se tu pár věcí dozvím :P :P :P

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od Envio »

http://bidrinperformance.com/joomla1/

Tady se dozvíš víc.. :wink: Mimo jiné to s Blow Off ventilem syčí a turbo lépe točí.. :D Mít benzín s turbem, tak už je v motoru.. :wink:

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

MNo ono byl jsem nad tímto rozhodnu tý už ted.....ale newím jaký jestli stačí ta Mk3 nebo tam dat 2 nebo dokonce 4 ...bigboye nechci :P :P

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

No tak já už nějaký čas ten Blow Off ventil mám v motoru,od Bidrina MkIII konus a jsem s ním spokojený.Syčí to pěkně:Turbo efekt zmizel.Na 1.8T ten MkIII úplně stačí.Instalace jednoduchá.Můžu jen doporučit.Firma Bidrin je spolehlivá,dobře komunikuje a rádi poradí.
P1020723.JPG
P1020724.JPG
P1020725.JPG
P1020727.JPG

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

No ted mi doporučil právě tu MKII že u MKIII motor jemně škube při ubrání plynu tak .... co myslíš na tu mkII .....a co ten zvukový efekt jak je moc slyšet ve vnitřku auta? jestli se po čase nezcvoknu

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

kolik tě vyšel ten filrt a cot o je za značku? a nějaké změny? ;)

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od Chudej student »

Doporucuju Forge motorsport..
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

Chudej student píše:Doporucuju Forge motorsport..
můžeš to trochu rozepsat studente?

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Blow off

Příspěvek od suchyra »

mám nějaký Noname a syčí pěkně hlasitě, slyšet i ve vnitř v pohodě :twisted: :)
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

suchyra píše:mám nějaký Noname a syčí pěkně hlasitě, slyšet i ve vnitř v pohodě :twisted: :)
no to zrovna vevnitř to nějak syčet nemusí....abych se z toho nezcvoknul stačí na venek :lol: :lol:

tak objednal jsem MKII Twin Port tak uvidíme za jak dlouho dojde :-P a jaké to bude

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

MadJackob píše:kolik tě vyšel ten filrt a cot o je za značku? a nějaké změny? ;)
No změny nějaké jsou a dá se říct že to mám vše ještě dost rozpracované.Teď jsem nedávno dokončil lakování dílů v motoru(jedna číst je vidět,ale dal jsem jí tam jen provizorně).Vnitřek v autě se flokoval,instalace přídavných budíků mě teprve čeká.Filtr je původní,tak jak jsme ho koupil v německu,byl už v aoutě,je to ale K&N 57i.Ale protože jsme si sehnal originál air box,který jsem hodil právě do laku,tak musím ještě koupit výměnnou vložku od prvně jmenované firmy.Jenže zatím nejsou finance,tak ještě čekám a škudlím..:)Ne že by tenhle filtr byl špatnej,naopak,je pěkně slyšet když přidáváš plyn.Mimochodem co se týče toho Blow off,je to na delší psaní co se týče výběru značky a vlastního efektu.Já jsem spíš dal na radu kamaráda,který se docela dobře orientuje v tomto problému,pak také na cenu jsem koukal a udělal jsme docela dobře.Jak říkám,já zatím žádný problém nemám.Na těch oficiálních stránkách Bidrina,by měli být prospekty co se týče využití a instalace a rozdílu mezi těmi ventily.Tak si to skus nějak nastudovat,ale jestli si se už rozhodl,myslím že jsi neudělal špatně.Plánuju nějaké fotky,tak v nejbližší době sem něco hodim.Jo?

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

OKi budu rád.....když tak SZ ;)

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

MadJackob píše:
suchyra píše:mám nějaký Noname a syčí pěkně hlasitě, slyšet i ve vnitř v pohodě :twisted: :)
no to zrovna vevnitř to nějak syčet nemusí....abych se z toho nezcvoknul stačí na venek :lol: :lol:

tak objednal jsem MKII Twin Port tak uvidíme za jak dlouho dojde :-P a jaké to bude
Dobrej je já ho měl ani jsem ho nakonec nenamontoval slyšel jsem to u kámoše a neni tom slyšet jen když se pořádne vytáčí motor ale když ho nedal jako twin port tak foukal doubře.Radči zainvestuju do HKS :wink:

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

no uvidíme pokud nebude vyhovovat ...změníme...ale zatím pánové díky za info... ale stále posílejte názory :P

DworiBak a ted tam máš nějaký ? Pošli nějaké svpje upravy...na to jsem se tě chtěl už dávno zeptat ;)

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

DworiBak píše:
MadJackob píše: no to zrovna vevnitř to nějak syčet nemusí....abych se z toho nezcvoknul stačí na venek :lol: :lol:

tak objednal jsem MKII Twin Port tak uvidíme za jak dlouho dojde :-P a jaké to bude
Dobrej je já ho měl ani jsem ho nakonec nenamontoval slyšel jsem to u kámoše a neni tom slyšet jen když se pořádne vytáčí motor ale když ho nedal jako twin port tak foukal doubře.Radči zainvestuju do HKS :wink:
No když právě o tom to je.Ten ventil odfukuje vzduch kterej je natlačenej od turba a pokud turbo netlačí,není co odpouštět,natož syčet.. :? Takže to chce i poštelovat...Ale jiný zkušenosti nemám,takže nechám to na vašich zkušenostech,ale taky mě to zajímá,takže klidně pište.Myslím že tohle téma se tu nějak podrobně nerozebíralo,ne?nebo se mýlím...?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“