prblem s motorem 1,6 16 v azd ? poradite ?

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

prblem s motorem 1,6 16 v azd ? poradite ?

Příspěvek od vwberni »

ahoj mate nekdo nejaky napad jel jsem a z niceho nic auto zacalo prestavat reagovat na plyn - i kdyz dam plny tak auto nezacne zrychlovat , motor zvenku ma nepravidelny zvuk a na budikach blikala a ted sviti kontrolka check najeto 89 000

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

V prni rade to dej na VAG...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše:V prni rade to dej na VAG...
hm to udelam mas nejaky napad proc se to zaclo hadat co to muze napr byt ??

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Nevim..nejaky cislo,vaha,zapalovaci modul,klapka..nevim..dej to na VAG..takhle je tezko neco soudit...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
elpe69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá-Lutyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elpe69 »

Nedávno jsem měl podobnéj problém. Taky najeto skoro stejně (95000), kontrolka check blikala, chvíli i svítila nepřerušovaně. Nakonec to byla vadna cívka na 1. válci. Oprava i s ND 1900,-Kč, práce na slabou půlhodinku.
Já nikdy nelžu! Vždy veřím tomu co říkám!
Obrázek

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

elpe69 píše:Nedávno jsem měl podobnéj problém. Taky najeto skoro stejně (95000), kontrolka check blikala, chvíli i svítila nepřerušovaně. Nakonec to byla vadna cívka na 1. válci. Oprava i s ND 1900,-Kč, práce na slabou půlhodinku.
tak vag napsal chba na druhem valci dal jsem to zmerit tak cekam vypada to dost podobne snad to bude taky tak to ti zpravoval kamarad ?

Uživatelský avatar
elpe69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá-Lutyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elpe69 »

vwberni píše:
elpe69 píše:Nedávno jsem měl podobnéj problém. Taky najeto skoro stejně (95000), kontrolka check blikala, chvíli i svítila nepřerušovaně. Nakonec to byla vadna cívka na 1. válci. Oprava i s ND 1900,-Kč, práce na slabou půlhodinku.
tak vag napsal chba na druhem valci dal jsem to zmerit tak cekam vypada to dost podobne snad to bude taky tak to ti zpravoval kamarad ?
Ne ne, dával jsem to tady u nás do jednoho malého servisu. Super přístup, ochota, rychlost. Jak se závada projevila volal jsem hned autorizovaný servis "Auto Heller" a chtěl odtáhnout v rámci mobility do servisu. Řekli, že auti je schopno jízdy a že mám dojet po vlastní ose!!! Na tel dotaz co tomu muže být to odhadl dotyčný technik přesně. Za napíchnutí a diagnostiku závady chtěli 550,-Kč! Další penízky bych sypal dle vyjádření za práci (přes 500,-Kč/hod) no a novou cívku měli o dost větší peníz dražší :!: No coment :evil:
Já nikdy nelžu! Vždy veřím tomu co říkám!
Obrázek

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

elpe69 píše:
vwberni píše: tak vag napsal chba na druhem valci dal jsem to zmerit tak cekam vypada to dost podobne snad to bude taky tak to ti zpravoval kamarad ?
Ne ne, dával jsem to tady u nás do jednoho malého servisu. Super přístup, ochota, rychlost. Jak se závada projevila volal jsem hned autorizovaný servis "Auto Heller" a chtěl odtáhnout v rámci mobility do servisu. Řekli, že auti je schopno jízdy a že mám dojet po vlastní ose!!! Na tel dotaz co tomu muže být to odhadl dotyčný technik přesně. Za napíchnutí a diagnostiku závady chtěli 550,-Kč! Další penízky bych sypal dle vyjádření za práci (přes 500,-Kč/hod) no a novou cívku měli o dost větší peníz dražší :!: No coment :evil:
Tak je to civka frajer rekl ze zavola a nevolal kdyz jsem tam v sedum prijel tak rekl ze je to civka a ze ji objednal ... taky no comment kdyz bude ted chtit treba 5000 a ja vim ze jsi platil 2000 tak me to teda sere to je jednani :(

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

elpe69 píše:
vwberni píše: tak vag napsal chba na druhem valci dal jsem to zmerit tak cekam vypada to dost podobne snad to bude taky tak to ti zpravoval kamarad ?
Ne ne, dával jsem to tady u nás do jednoho malého servisu. Super přístup, ochota, rychlost. Jak se závada projevila volal jsem hned autorizovaný servis "Auto Heller" a chtěl odtáhnout v rámci mobility do servisu. Řekli, že auti je schopno jízdy a že mám dojet po vlastní ose!!! Na tel dotaz co tomu muže být to odhadl dotyčný technik přesně. Za napíchnutí a diagnostiku závady chtěli 550,-Kč! Další penízky bych sypal dle vyjádření za práci (přes 500,-Kč/hod) no a novou cívku měli o dost větší peníz dražší :!: No coment :evil:
OPRAVENO ZA 2500

Uživatelský avatar
elpe69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá-Lutyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elpe69 »

vwberni píše:
elpe69 píše: Ne ne, dával jsem to tady u nás do jednoho malého servisu. Super přístup, ochota, rychlost. Jak se závada projevila volal jsem hned autorizovaný servis "Auto Heller" a chtěl odtáhnout v rámci mobility do servisu. Řekli, že auti je schopno jízdy a že mám dojet po vlastní ose!!! Na tel dotaz co tomu muže být to odhadl dotyčný technik přesně. Za napíchnutí a diagnostiku závady chtěli 550,-Kč! Další penízky bych sypal dle vyjádření za práci (přes 500,-Kč/hod) no a novou cívku měli o dost větší peníz dražší :!: No coment :evil:
OPRAVENO ZA 2500
Na Prahu celkem dobrá cena :lol:
Já nikdy nelžu! Vždy veřím tomu co říkám!
Obrázek

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

:D přesně to samý se mi stalo... Cívka v hajzlu a borec mi řekl že na záruku mobility (aby mě odtáhli) musej odpadnout aspoň 2válce. Bylo to 20-30Km k nejbližšímu aut. servisu. 8O Jsou to idioti, nikdo kdo má svoje auto rád stím nepojede! Jinak přišel jsem na to celkem rychle, nejdříve jsem myslel že je to svíčka tak jsem to prohodil a nebylo to ono, tak jsem prohodil cívky a ejhle, závada byla na světě. Jinak slyšel jsem že je to dost častá závada. Zvažuju že si koupím jednu rezervní protože na V5 125Kw jí nikde na skladě neměli. A byl jsem 3dny bez auta... Ještě mě pán v telefonu ujištoval ža se nemůže nic stát že na 4válce nůžu v pohodě doject, raději jsem zavolal kámošovi s vlekem....

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“