Koupě Golf IV - rady a nebezpečí

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Kukis171
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 21.09.2013 18:15

Re: Koupě Golf IV - rady a nebezpečí

Příspěvek od Kukis171 »

Za tvůj rozpočet budeš kupovat vždycky jen loterii (bavíme se o GIV). Když už na něco narazíš, tak buď asi rád že to za ty prachy seženeš. Je taky lepší si k obhlídce toho auta vzít někoho, kdo tomu rozumí a specielně golfy nemá rád- najde ti na tom každou chybu a to je dobře - ty budeš mít růžové brýle a koupíš klidně i vrak.
Já konkrétně vsadil taky lístek na TDi PD - stál 60k (160tkm, 96kW Highline), na cestě to plavalo a vypadalo to všelijak, (ťuklé na předek, pár drobností chybělo), ale technicky a motorově výborný. za 8k jsem ho doladil a zatím (ťuk ťuk :D ) paráda (bilstein tady z fora, origo Montreal II a výměna oleje).
Shrnuto- jestli fakt moc chceš GIV, za ty prachy ber cokoli a dávej pozor na standartní věci (pazvuky, přílišnou rez, mezery spár atd...)

wrabesek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 12.06.2014 21:05

Re: Koupě Golf IV - rady a nebezpečí

Příspěvek od wrabesek »

Děkuji všem za rady.. Před rokem jsem místo toho koupil MG ZR 160, výborné auto, doporučuji, opravdu sranda 8) Bez ironie..

Teď po roce jsem měl víc a koupil jsem si 1,9 tdi pd 110kw (ARL).. Takže jsem dopadl tak :D Spokojenost :good:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“