AKL 1,6 SR

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
iroc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 28.08.2008 12:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

AKL 1,6 SR

Příspěvek od iroc »

Zdar Chalani ,

jsem tu po dlohé době a tak mám dotaz dá se sehnat nový SRko ( nové myšleno uplně nebo jen spodní díl bloku s písty klikou atd.. ) , pravděpodobně asi ne ...Ale ví li někdo kde by se dalo.

Sehnat motor jetej v dobrém stavu je nadliský úkol a s malým nájezdem už vůbec ne .

Takže bych vás poprosil válí li si doma někomu nevylágrovanej motor za slušnou cenu sem sním mám v plánu ho stejně rozdělat kvuli kontrole stavu a odvézt na kompletní GO ,

Ty zapejkající se kroužky jsou u tohoto typu za trest....
Martin Kolín

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: AKL 1,6 SR

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Novej spodek cca 53000,- ,teda pokud ho ještě VW dokáže dodat
Obrázek

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: AKL 1,6 SR

Příspěvek od oneb1t »

tak to je levnejsi hodit ten zbytek ze skaly a koupit "novyho" golfa :D
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
iroc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 28.08.2008 12:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: AKL 1,6 SR

Příspěvek od iroc »

Tak jsem hledal a hledal a našel prd .. už to nejsou schopní dodat , repasovaná hlava se dá sehnat kompletní cca za 9 tis a starou zpět . Tož budu muset posehnat spodek bloku , Přišla mi nabídka na Komplet GO klika šály písty pístní čepy kroužky výbrus rovnání bloku + hlava suma sumárum 22 s DPH bez pístů 19,6 tis

Kdyby to byla shnilá popelnice tak to jde z domu ale není , bohužel dlohodobý provoz na LPG najeto 70 tis se na tom dosti podepsal . LPG syst do dnes bez jakých koliv komplikací :) . Krom enormíní spotřeby oleje. Mít tak doma jámu pustím se do rozborky sám .
Ale představa že povoluji šály na klice ze spod auta v leže je víc než lákavá :)
Martin Kolín

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: AKL 1,6 SR

Příspěvek od oneb1t »

a co ve skodovce tam by neco nebylo? :)
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Uživatelský avatar
iroc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 28.08.2008 12:54
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: AKL 1,6 SR

Příspěvek od iroc »

Tak do škodovky jsem nevolal, koukal jsem i po netu a hledal a hledal jak se k tomu dostat , skladem tam určitě něco mít budou :) . Zkusím pohledat dál , jediné co jsem našel na netu že někdo prodává BFQ ( nové ) za velmi lidovou cenu ale otázkou je jak moc je to rozdílné oproti akl , budu muset pohledat přes ETKU .. Koukal jsem i na polská fora někdo tam nabízí za 14 ti motor co má najeto 75 tis km ale věřme tomu že :)
Martin Kolín

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“