cuka motor za jízdy při menší zátěži 1,6 sr co s tím

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: cuka motor za jízdy při menší zátěži 1,6 sr co s tím

Příspěvek od xerxes »

hodně taky dělaji vstřiky

Uživatelský avatar
01SphinX01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 18.12.2008 23:17
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: cuka motor za jízdy při menší zátěži 1,6 sr co s tím

Příspěvek od 01SphinX01 »

Před výměnou dílů hlásila diagnostika chyby:zkrat na kostru, a jako trvalá závada servo, vymazalo se.
Po výměně a čistění znova napojeno, bez chyb, což je podivné. Lambda byla taky přeměřena, kabely Bosch mám cca rok a půl, ale tedy zkusím je vyměnit. Ještě mě napadá zapalovací modul, jak říkate, může to být cokoliv.

Uživatelský avatar
kufus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 27.09.2014 22:59

Re: cuka motor za jízdy při menší zátěži 1,6 sr co s tím

Příspěvek od kufus »

No já vyměnil ty kabely a zjistil jsem, že jsem akorát vyhodil peníze, protože to bylo nakonec tou cívkou. :D
Tak si je zkus raději jenom někde půjčit na zkoušku :wink: Případně za tmy zkus nastartovat a ať ti někdo přidává plyn a ty se dívej na tu cívku, jestli bude zkratovat na kostru, tak to uvidíš.
Ale je pravda, pokud by to bylo cívkou nebo kabelama, že by to určitě vypsalo další chyby v podobě vynechávání zapalování :roll:

Uživatelský avatar
Tomas GOLF 1.6SR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 18.11.2011 19:27
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: cuka motor za jízdy při menší zátěži 1,6 sr co s tím

Příspěvek od Tomas GOLF 1.6SR »

A hlavně by to vůbec nejelo a furt by to škubalo, kdyby to bylo cívkou nebo kabelama , pokud mu to dělá jen občas, tak bych to na to neviděl ,a poznámka, když jsi čistil sání ?měnil si i ty kroužky těsnění na sání jsou 4 ks a 4 ks a ještě na klapce je taky těsnění , jo a rovnou nech přetěsnit vstřiky, to budu dělat během měsíce, můj návrh , prvně běž po korunových položkách než zjistíš ,že jsi zbytečně vyhodil prachy za blbosti,viz- mé zkušenosti a VAGU taky moc nevěřím.. nepřisává ti to někde vzduch nesyčí jakoby? jo na tomhle motoru to může být cokoliv,kde jaká hadice.. , já se s prominutím plácám 2 roky a pořád jsem to nevyřešil .. ztrátu výkonu a škubání na nižší otáčky ..víc jak půlku věcí jsem v motoru vyměnil a pořád nic..
GOLF IV 1.6 74KW benzín +LPG :-)

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: cuka motor za jízdy při menší zátěži 1,6 sr co s tím

Příspěvek od roti »

me to cukne pri pridani nebo ubrani plynu. Jedno jestli nedo 20 nebo 100. Muze to bejt ten silentblok motoru?
Dale me take asi zlobi cidlo teploty (bez zavady v pameti zavad), auto ale krasne topi. Dva piny byly zoxidovany, tak jsem je prejel smirklem a zda se mi, ze kdyz stojim, tak se to vysplha k 90°C, jakmile se ale rozjedu, teplota okamzite spadne na 1/4. Muze tohle delat cidlo nebo termostat?
Diky
p.s. male ale asi i lambdu ko...
Přílohy
IMG_0935.jpg
IMG_0779.jpg
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“