Golf mk4 při startu občas zachrochtá

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
VladimirHery
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.07.2016 07:33

Golf mk4 při startu občas zachrochtá

Příspěvek od VladimirHery »

Mám vw golf mk4 1.6 Fsi 81kw kód motoru BAD a tak jedno nebo 2 z 10 nastartování se stane že asi vteřinu chrochta jako nafta . Poradíte co s Tim?

Uživatelský avatar
gorza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 25.11.2010 09:53
Bydliště: Praha

Re: Golf mk4 při startu občas zachrochtá

Příspěvek od gorza »

VladimirHery píše:Mám vw golf mk4 1.6 Fsi 81kw kód motoru BAD a tak jedno nebo 2 z 10 nastartování se stane že asi vteřinu chrochta jako nafta . Poradíte co s Tim?
Ahoj, mám stejný motor a i stejné chrochtání :-) Vyřešil jsi to nějak?
Golf IV 1,6 FSI r.2002 150000km
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=28&t=203272" onclick="window.open(this.href);return false; - Programování dojezdu oken, zvuku zamykání, autozamykání...

VladimirHery
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.07.2016 07:33

Re: Golf mk4 při startu občas zachrochtá

Příspěvek od VladimirHery »

gorza píše:
VladimirHery píše:Mám vw golf mk4 1.6 Fsi 81kw kód motoru BAD a tak jedno nebo 2 z 10 nastartování se stane že asi vteřinu chrochta jako nafta . Poradíte co s Tim?
Ahoj, mám stejný motor a i stejné chrochtání :-) Vyřešil jsi to nějak?



Hele sundal jsem vanu, sací koš byl zasranej. u tohodle motoru se přepaluje olej a to zasírá vše okolo, na vaně jsem měl ten olej až zapečenej. Místo 5w30 sem dal 5w40 plus novej filtr. musí se měnit olej častěji. pomohlo to ale sem tam to trošku zarachtá.. ale to už se bere jako provozní hluk a je to do sekundy déle ne. a hlavně asi tak jednou za 3 týdny max.. takže asi cajk. kdyby ses chtěl zeptat tak volej klidně poradím.

VladimirHery
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.07.2016 07:33

Re: Golf mk4 při startu občas zachrochtá

Příspěvek od VladimirHery »

gorza píše:
VladimirHery píše:Mám vw golf mk4 1.6 Fsi 81kw kód motoru BAD a tak jedno nebo 2 z 10 nastartování se stane že asi vteřinu chrochta jako nafta . Poradíte co s Tim?
Ahoj, mám stejný motor a i stejné chrochtání :-) Vyřešil jsi to nějak?

Samozřejmě sací koš vyčistit. Stačí čističem na brzdy a nechat nějakou dobu a pak ještě jednou prostříkat a vyfoukat.. je to fakt zapečený. Tenhle motor jede pěkně ale co se týče ty dělený vany tak tam VW moc nepřemýšlelo.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“