Nelze vyřadit zpátečka (někdy)

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
ruberninja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 09.07.2017 00:30
Bydliště: Náchod

Nelze vyřadit zpátečka (někdy)

Příspěvek od ruberninja »

Dobrý den, možná to tu už bylo řešeno, ale co jsem se tak dočetl bylo to trošku jiné.
Mám takový problem, občas když zařadím zpátečku tak nejde vyřadit zůstane zaseknutá v levé poloze a lze s ní hýbat pouze trochu nahoru a dolů. Vyřadit jde tehdy když se na tu zpátečku rozjedu trošku rychleji a na prasáka ji vyřadím přes zuby.
Stane se, že to dělá třeba den a pak den jde řadit a vyřazovat krásně, ale pak den třeba nejde vyřazovat tak jak jsem už zmínil.
S tím, ale že když už se to stane a povede se mi ji vyřadit a zařadím jedničku a rozjedu se tak v pohodě, ale jakmile tam dám dvojku tak to zní jako když ta dvojka je špatně zařazená, jakože je slyšet jako když to brousí zubama ale táhne to normálně a pak ostatní převody jdou normálně bez jakéhokoli zvuku. Ale jak říkám na ta zpátečka že nejde vyřadit tak to dělá tak z 70% nejde vyřadit při běžným používáním a z těch zbylích 30% to jde vyřadit. To že to tak divně rachtá na tu dvojku tak to dělá tak ze 40% při běžném provozu.
Čím to prosím vás může být ?
Děkuji

ruberninja
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 09.07.2017 00:30
Bydliště: Náchod

Re: Nelze vyřadit zpátečka (někdy)

Příspěvek od ruberninja »

No opraveno,
Pro případ, že by to někomu dělalo taky, tak vysypaná převodovka a spojka v háji

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“