V5 20V montáž kompresoru

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
santa999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.02.2011 14:54

V5 20V montáž kompresoru

Příspěvek od santa999 »

Ahoj, začínám si pohrávat s myšlenkou montáže kompresoru. Má tady někdo nějakou zkušenost nebo nápad z čeho kompresor použít? Vím že jsou kity, ale co jsem koukal na nový tak stojí nesmysl a starý sem nikde neviděl. Začínám zima a je potřeba se zabavit :lol:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: V5 20V montáž kompresoru

Příspěvek od vtuni »

nevím kolik tam chceš foukat ale pokud to má stát aspoň trochu za to, tak já bych asi začal sháněním pevnějších střev do spodku.... :D tj..písty a ojnice....ony ty do těch přeplňovaných motorů jsou trochu jiný než do atmosfér
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

santa999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 10.02.2011 14:54

Re: V5 20V montáž kompresoru

Příspěvek od santa999 »

Tak neplánuju nic velkého, viděl bych to na max +30hp hezky to zaokroulit na 200hp :lol: Jinak teda tak nějak počítám s GO motoru takže spousta věci půjde nová. Spíš mi jde o to jestli mám začít šetřit na nějakej kit nebo jestli někdo tady vymyslel a vyzkoušel něco svého :lol:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: V5 20V montáž kompresoru

Příspěvek od vtuni »

řekl bych že tady v ČR s tímhle motorem vymyslel každej h..... takdy většina lidí jen kecá, v lepším případě poladí 1,8T nebo v horším případě TDI...
spíš bych zapátral na US forech....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“