1.8T smrad a kouř ze spojky

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

1.8T smrad a kouř ze spojky

Příspěvek od coberk »

zdravim chtěl bych se zeptat, stalo se my to ze jsem to trochu opepřil z kruhace a co se stalo za mnou kouř jak blazen a jako by proklouzla spojka nevystřelilo to z místa asi jsem dele stal na spojce ale to hlavni ze smrad ze spojky jsem cejtil ještě po 30km při zaparkovaní stalo se vam to nekomu může byt spojka v haji ? jinak se me nezda ze by to při jizde proklouzavalo ma to pekny tah otáčky jdou stejne z rychlosti spis me jde o to jestli se nemohlo něco pokazit, díky

Lukasbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 28.05.2017 01:25

Re: 1.8T smrad a kouř ze spojky

Příspěvek od Lukasbu »

To je spojka asi už nebude v nejlepším stavu. Možná jen lamela nebo pritlačák. Vyměnil bych to celý není to zas tak drahý. Máš to čipnuty nebo origo? Zkus se podívat tady renovak.cz řešim teď snima kovokeramiku do svýho auta. Ceny dobrý a i poradí

coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

Re: 1.8T smrad a kouř ze spojky

Příspěvek od coberk »

Cau, hele melo by to bejt origo 110kw ale tezko rict, ten renovak to i vyměňuje ? Dokonce to je od mého bydliště asi 20km takze parada , nemas nakej fígl abych zjistil ze uz odchází? Jinak v prudkým kopci za 4 plyn na podlaze a zrychluje uplne normalne zadny padání otáček ci prokluzovani se nekoná tak nevim jestli na vymenu akorat co tak pri ubeani ci šlápnutí na plyn v určitých nižších otáčkách neco hrkne v levém předním kole nebo v přední části u ridice pri ysich otáčkách nic ale to me dela od tej doby co to mam.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“