auto hur startuje, na volnobeh chcipa, pri jizde chcipa, pri dobrzdeni chcipne.

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
davidkavale
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 20.01.2018 19:07

auto hur startuje, na volnobeh chcipa, pri jizde chcipa, pri dobrzdeni chcipne.

Příspěvek od davidkavale »

Cau ahoj vim ze jsem tu jiz psal podobny topic ale nevim jak ho smazat ci k nemu neco dopsat tak pisu novy a byl bych rad kdyby mi ho admin nesmazal protoze moje veruna se tedka hrozne sere a nevim si rady.
Golf 4 2.8 150kw vr6

novy-svicky- kabely zapalovaci-teplotni cidlo-termostat-podtlakovy hadicky-palivovy filtr- vycistena srktici klapka.

Od ty doby co jsem mel odpojenou baterku a skrtici klapku mi pri jizde skupalo a vynechavalo auto. Pridal jsem plyn a zacalo se klepat a skubat cely auto jako kdyby tam nesel benzin. Prijel typek napichnul na diag vymazal veskery chyby po odpojeni baterie jen tam zustala spatna sonda 2 za katem 17526 chyba.Od ty doby auto jede pod plynem hezky ale 2x mi to chciplo pri jizde-spadli otacky a rozsvitila se baterie. zastavim nastartuju a jedu dal. Za dva dny couvam ze dvora a chciplo mi auto a neslo nastartovat ani na 5pokus. Prijdu za pul hodiny a nastartuju. Druhy den jedu z prace chytne bez problemu popojedu deset metru a vystoupim a kecam s kamosem a auto na volnobeh vypne. Neslo nastartovat cca pet min pak to chytne. Ihned jedu a na prvni krizovatce pribrzduju a vypne mi auto. Nejde nastartovat nic. Tak jsem vyndal a zadnal rele paliva a chytlo a hned vyplo. Po peti minutach to chytlo a cca za kilakem u krizovatky to same. Pak bez problemu jsem dojel domu. Auto mi hur startuje delsi dobu. Cerpadlo spina. Nevite co by to mohlo delat? jsem z toho na nervy. Nekdo mi rika klikova hridel cidlo, imobilizer. cerpadlo, rele.spinaci skrinka Dekuji za rady.

davidkavale
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 20.01.2018 19:07

Re: auto hur startuje, na volnobeh chcipa, pri jizde chcipa, pri dobrzdeni chcipne.

Příspěvek od davidkavale »

PS: cidlo klikovy hridele dokazu si to vymenit sam? odpojit odsroubovat a vytahnout dat gumicku a dat novy. Nevytece nic?

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: auto hur startuje, na volnobeh chcipa, pri jizde chcipa, pri dobrzdeni chcipne.

Příspěvek od Graun »

Pokud to je čidlo klikovky tak určitě ano. Nevím, zda u 2.8 je i čidlo na vačce. To je už problém a bývá pod rozvody. Určitě vzít originál.
Popis vypadá na tu LS a teplotní čidlo (neklidný chod), čidlo otáček klikovka, vačka na špatné starty.
Btw co za chyby smazal? Základní nastavení klapky proběhlo?

Odesláno z mého BTV-W09 pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

davidkavale
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 20.01.2018 19:07

Re: auto hur startuje, na volnobeh chcipa, pri jizde chcipa, pri dobrzdeni chcipne.

Příspěvek od davidkavale »

Graun píše:Pokud to je čidlo klikovky tak určitě ano. Nevím, zda u 2.8 je i čidlo na vačce. To je už problém a bývá pod rozvody. Určitě vzít originál.
Popis vypadá na tu LS a teplotní čidlo (neklidný chod), čidlo otáček klikovka, vačka na špatné starty.
Btw co za chyby smazal? Základní nastavení klapky proběhlo?

Odesláno z mého BTV-W09 pomocí Tapatalk

LS ma takovy vliv? LS mi to hlasilo uz od emisich cca pul roku klid. cidlo teploty jsem menil pred par dnama origo. Chyby presne nevim :/ a eletrikar mi rekl ze se nic nenastavuje ze si to RJ nastavi sama. Jen se ukazuje lamda sonda rada valcu 1 sonda 2 17526 chyba. Dneska jsem odpojil cidlo klikove hridele-vycistil. Zaroven kontakty na baterce a nemel jsem na maximu utahly minus tak jsem tam dal plisek a utahnul ale to vliv na to asi nebude mit :) + sem vycistil rele a kontakty paliva.

davidkavale
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 20.01.2018 19:07

Re: auto hur startuje, na volnobeh chcipa, pri jizde chcipa, pri dobrzdeni chcipne.

Příspěvek od davidkavale »

furt nidko nic? vysledoval jsem jakmile natankuju nechcipa neskube ani nestrili .... jakmile se blizi ke ctvrce paliva zacne skubat obcas i strilet a hlavne se mi to vypina pri jizde jednou za den.... je mozny ze je KO cerpadlo? saci kos sem cistil... nebo na dne nadrze je nejaky bordel co mi ucpava cerpadlo? please o rady. Na diag jenom chyba lamda sonda. Nevite?
Přílohy
Bez názvu.png

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: auto hur startuje, na volnobeh chcipa, pri jizde chcipa, pri dobrzdeni chcipne.

Příspěvek od Graun »

Tak si změř tlak paliva a budeš mít jasno. Jinak po výměně komponent je dobré udělat základní nastavení.

Odesláno z mého BTV-W09 pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“