po výměně spojky cuká 1.8T

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Lukasbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 28.05.2017 01:25

po výměně spojky cuká 1.8T

Příspěvek od Lukasbu »

Ahoj všem. Měnil jsem spojku za keramickou koplet přítlačák, jednohmota, lamela, ložisko. Ze začátku bylo vše ok. Ale teď začlo auto cukat(bouchat) při rozjezdu. Dělá to i když podřazuju. Chová se to přesně tak jak kdyby tam byla špatná dvouhmota. Vyměnil jsem pružnou vzpěru motoru(tu spodní) zlepšilo se to jen o malinko. Silentbloky motoru se zdaj být v pohodě(když vemu za motor nehýbe se). Nesetkal se stím někdo?? Díky za rady :D

Ještě připojím jeden dotaz. Mám budík na teplotu oleje čidlo je umístěné nad filtrem myslím že je to origo otvor pro čidlo. Ale pří klidné jizdě je tam cca 120 stupňů ale když se trošku svezu tak klidně i 150 8O což se mi fakt nezdá Ok. Je tam alej 5W30 mám koupený nový Millers Oil CFS NT+ 5w40. Nevíte někdo?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: po výměně spojky cuká 1.8T

Příspěvek od xerxes »

Ahoj na volnoběh jde motor klidně?i při sešlapnute spojce?co se týče te teploty tak jaké jsi použil čidlo?

Lukasbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 28.05.2017 01:25

Re: po výměně spojky cuká 1.8T

Příspěvek od Lukasbu »

Na volnoběh je to v pohodě i s vyšlápnutou spojkou. No a to čidlo jsem použil to co bylo u toho budíku byl to nejakej Jom shit ale zase že by to premerovalo o tolik 8O

Lukasbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 28.05.2017 01:25

Re: po výměně spojky cuká 1.8T

Příspěvek od Lukasbu »

Tak dnes se stim svezl jinej mechos a prej zadní silentblocky ramene což nevím ale ty jsem cca před půl rokem měnil. Že by to ta spojka odrovnala. A koupit spíš polyuretan nebo budou stačit třeba z ttcka? A půjdou tam ty z BAM?

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: po výměně spojky cuká 1.8T

Příspěvek od xerxes »

pochybuju že by to dělaly silenbloky ale není problém vlást pod auto a mrknout na to
pokud už teda bys kupoval tak kup polyuretan

Lukasbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 28.05.2017 01:25

Re: po výměně spojky cuká 1.8T

Příspěvek od Lukasbu »

No taky se mi to nezdá. Už jsou koupený powerflex. No ale co to teda dělá. Už fakt nevím. Dám vědět po výměně. Jinak další nápady jsou vítány :-) taky jsem zkusil koupit to čidlo na olej nový tak uvidíme

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: po výměně spojky cuká 1.8T

Příspěvek od majrek001 »

porovnej čidlo pokud máš na vaně kolik dává teplotu oleje a kolik dává to tvoje
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Lukasbu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 28.05.2017 01:25

Re: po výměně spojky cuká 1.8T

Příspěvek od Lukasbu »

Tak problém stále přetrvává vyměněny silentblocky za powerflex a je to stejný. S autem jsem teď dost dlouho nejezdil tak jsem to neřešil. Může tohle dělat ta nová spojka? Jako že vadný kus?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“