Praská 10A pojistka č.34

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vw golf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 11.08.2008 11:37
Bydliště: Mělnicko
Kontaktovat uživatele:

Praská 10A pojistka č.34

Příspěvek od vw golf »

Ahoj clubáci, Praská mi pojistka 34 (řídící jednotka) Vyměnil jsem svíčky..dobrý auto jezdí. Za dva dni vypadly světla , tlumená. Vybouchla žárovka napravo(prasklé vlákno) na levo vypadala že je dobrá, ale nesvítila. Dal jsem obě nové. světla O.K Vyměna pojistky..dobrý. V tom jsem zjistil že je prasklá pojistka 34 na řídicí jednotce. Tak ji vyndám, dám jinou a hned praskla jen s klíčkem. Vemu vag bez pojistky34, chyba žádná jen ty lambda sondy(svíčky) vag u konce a motor začal klepat. Dám pojistku projedu vag chyba žádná. Nastartuju motor, neklepe , ale po 5 sec. vypadne pojistka 34. Motor ale neklepe a běží........Ale dříve se mi zdálo že motor jde nějak divně proto ty svíčky. Ale teď vím že to má nasvědomí ta pojistka 34, něco jí vyskratuje Poradte
Vždy tu najdu nějakou radu

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1535
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Praská 10A pojistka č.34

Příspěvek od varok »

Záleží co přesně ta pojistka 34 napájí, čistě jen ŘJ motoru? Může tam být více věcí na jedné větvi a něco být špatné.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
vw golf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 11.08.2008 11:37
Bydliště: Mělnicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Praská 10A pojistka č.34

Příspěvek od vw golf »

Pojistka 34 budou asi vstřikovače , nebo některý z nich, sakra našel jsem to tady v clubu. podle tohoto odkazu. http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=66" onclick="window.open(this.href);return false;
Vždy tu najdu nějakou radu

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“