Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od Toxyz »

H8me píše:
Toxyz píše:to že motor špatně nastartuje (vibruje a jde jakoby na 3) se mi stává pořád, ale ojediněle...svíčky mám rok a něco, cívky všechny new
.....ale vypozoroval jsem že se to stane hlavně když se auto nastartuje popojedu s ním třeba 30metrů zas ho chcípnu a po chvilce zase nastartuju...to nastartuje už "špatně" takže okamžitě chcípu a na druhej pokus OK :wink:
hosi, tak me napadlo, otazka - kdyz me motor jede jak hodinky - musi se menit svicky i presto ? ....
po 60tkm myslim, ja měnil chvilku po tom co jsem auto koupil...nějak v 73tkm
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od valec1 »

a co cerpadlo paliva nemuze to byt?me zajima co to bude jak se to vyresi

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od Toxyz »

valec1 píše:a co cerpadlo paliva nemuze to byt?me zajima co to bude jak se to vyresi
ne, je dobře slyšitelné :!: ....dál: palivovej filtr pochybuju, ale mám tejden danej novej tak třeba se stane zázrak 8O
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od shaft.cz »

caute kluci tak uz patrim mezi Vas, dneska mi to taky nenakoplo :( ani napoprvi ani napodruhy ani napotreti, musem sem si dat cigaro a pak jsem jeste par min. radsi pockal a nakoplo to na brnk tak sem z toho jelen :( celej den to startovalo vpoho, motor byl zahraty...

Uživatelský avatar
sisa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od sisa »

Nazdárek já mm uplně stejný problém,někdy nééé a néé nastartovat.Průběh je ulpně stejný:točí to jak blbý a prostě to nechce chytnout.Svíčky jsou nový,na VAGu bez závad.Připadá mě to jako by tam nešel benzín nebo to vůbec nedávalo jiskru,protože to točí a nemá to snahu vůbec chytit.A až na několikátý pokus to chytí a pak šlape jako by se nic nestalo.Tak už taky nevím :(

blade44
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 02.03.2008 12:40
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od blade44 »

cawa ja budu menit taky palivak tak uvidime :)

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od shaft.cz »

sisa píše:Nazdárek já mm uplně stejný problém,někdy nééé a néé nastartovat.Průběh je ulpně stejný:točí to jak blbý a prostě to nechce chytnout.Svíčky jsou nový,na VAGu bez závad.Připadá mě to jako by tam nešel benzín nebo to vůbec nedávalo jiskru,protože to točí a nemá to snahu vůbec chytit.A až na několikátý pokus to chytí a pak šlape jako by se nic nestalo.Tak už taky nevím :(
me to dela presne to stejny :( sici Ti cerpadlo vzdy kdyz otocis klickem do prvni polohy? Co relatko pal.cerpadla muze mit pry "studny spoj" chtelo by to promerit, ja ted pujdu na vycisteni a nastaveni saci klapky...mozna se zadrhava a nevrati na zakladni hodnoty a blokne motor ale nevim to je haluz co me napadla :)

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od shaft.cz »

Kazdopadne je to mazec kolika lidem to dela! To uz je pomale vyrobni vada ne? :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Tommy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 484
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Na severu

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od Tommy »

Tak me to dela taky, celou dobu to bylo v pohode, auto mam uz dva roky a nikdy se starovanim nebyl problem, az ted, nechal sem udelat rozvody a vymenil pylovej filtr a od ty doby to blbne. Poprvy se to stalo skyz sem ujel asi kilometr a zastavil sem tak motor chcipnul a uz nesel nastartovat. Ted se mi to stava kdyz mam teplej motor, jak je studenej tak to naskoci hned. Motor toci ale je to jako by tam neslo palivo nebo neco blokovalo prisun paliva.
Jak sem se tu docet tak kazdej menil neco jinyho, je tu nekdo kdo tenhle problem uz vyresil?

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od shaft.cz »

to Tommy: mame vsichni stejny problem :( taky tocim, vsecko ok, zadna kontrolka, ale bud nestrika palivo nebo to nezapaluje ci fakt nevim...auti mam rok a 2 mesic ea za celou dobu OK nikdy nic...neni to zmenou klimatu? :lol: ja uz si z toho musim delat pr**l jinak bych se asi zblaznil :(

Uživatelský avatar
Tommy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 484
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Na severu

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od Tommy »

me to docela brutalne stve, auto vypada dobre a kdyz nekam prijedu a nechce to chytnou tak si pripadam jak vul :roll:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od shaft.cz »

Tommy píše:me to docela brutalne stve, auto vypada dobre a kdyz nekam prijedu a nechce to chytnou tak si pripadam jak vul :roll:
to mela byt ironie :) zkousel usi cistit klapku a nastavit zakl.nastaveni?

Uživatelský avatar
Tommy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 484
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Na severu

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od Tommy »

shaft.cz píše:
Tommy píše:me to docela brutalne stve, auto vypada dobre a kdyz nekam prijedu a nechce to chytnou tak si pripadam jak vul :roll:
to mela byt ironie :) zkousel usi cistit klapku a nastavit zakl.nastaveni?

ironii sem pochopil, kdyz to dela dlouho tak uz nezbyva nez se to mu jen smat

klapku sem necistil a ani nenastavoval
kdyz to nechce nastartovat tak tam nejde bud benzin nebo to nehazi jiskru, ale podle miho tam nejde benzin protoze kdyby to nehazelo jiskru tak by se tam benzin hromadil a to by pak byla pekna rana az by to chytlo

blade44
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 02.03.2008 12:40
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od blade44 »

cawa budete se divit, ale u me to ma vliv na pocasi ted to startuje ne brink pac je teplo a zadna chyba na vagu neni, ale vsadim se, ze az bude zima tak to zacne blbnout znova ... :?

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Někdy odmítá nastartovat 1,6 16V

Příspěvek od shaft.cz »

to Tommy: Mno jestli tlaci cerpadlo poznas sluchem, musim vzdy po otoceni klicku! Ja mam jeste v planu nechat promerit rele cerpadla tak uvidime...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“