co s tím? poradte

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
big
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

co s tím? poradte

Příspěvek od big »

Mam takovou zavadu na svem Golfu IV:
Kdyz jedu treba po dalnici, nebo i ve meste a chci rychle pridat plyn, tak se auto zacne dusit, zpomalovat a proste nejede. Na palubce zacne i blikat kontrolka enginu. Kdyz jsem byl na diagnostice, napsala ze zavada je v lambda sonde. Tu jsem samozrejme vymenil ale dela to stale. Pak se objevila nova chyba, na zapalovani a vymenil jsem svicky. Chvilku to jezdilo v pohode, nicmene po ujeti cca 1.000 km to zaclo delat znovu. Nevim v cem by jeste mohla byt chyba, napada Vas neco? Jinak mam 1.4 16V , 55kW, r.v. 12/2001. Zkuste pls poradit v cem by mohl byt problem?

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: co s tím? poradte

Příspěvek od bear »

káblíky ke svíčkám ?

Uživatelský avatar
big
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: co s tím? poradte

Příspěvek od big »

jsou dve moznosti co rikal servisak: a to bud kabliky ke svickam a nebo rozdelovac. Nechce se mi ale ani jedno kupovat kdyz nevim jestli to tim opravdu je. Navic ani jedno neni uplne nejlevnejsi takze se mi do toho nechce investovat penize, kdyz nevim jestli se to tim vyresi.Potreboval bych aspon pujcit ty kabliky abych vedel jestli jsou ok nebo ne.

Uživatelský avatar
Mafox
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: co s tím? poradte

Příspěvek od Mafox »

notak změřit káble jestli jsou dobré snad není problém
VW Golf IV 1,6 16V r.v. 2000 3dv.

Uživatelský avatar
big
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: co s tím? poradte

Příspěvek od big »

pro nekoho by to problem urcite nemel byt, pro me to je problem protoze na to nic nemam a nevim ani jak by se to dalo zmerit.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: co s tím? poradte

Příspěvek od bear »

nastartuj , odpoj 1 káblík dej tam prst a uvidíš jestli to hazí jiskru, pak ho vrať na svíčku a takhle to dělej postupně u všch svíček. No a pokud ti na nějakém káblíku nebude dávat jiskra pravidelně tak je tam chyba, skus vyměni ten káblík a když to nepomůže tak se skus podívat na ten rozdělovač.
Mimochodem podívej se na ty káblíky jestli nějakej není naprasklej nebo něco v tom smymslu.

PS: nejsem mechoš ale myslím že se to tak skouší, pokud ne tak se omlouvám za mylnou informaci :D

Uživatelský avatar
Smaster
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 14.10.2007 23:18
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: co s tím? poradte

Příspěvek od Smaster »

big píše:jsou dve moznosti co rikal servisak: a to bud kabliky ke svickam a nebo rozdelovac. Nechce se mi ale ani jedno kupovat kdyz nevim jestli to tim opravdu je. Navic ani jedno neni uplne nejlevnejsi takze se mi do toho nechce investovat penize, kdyz nevim jestli se to tim vyresi.Potreboval bych aspon pujcit ty kabliky abych vedel jestli jsou ok nebo ne.
Ja ve svem golfu 1.4 rozdelovac nemam :?: :?:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“