golf1.4 -skupina pro PZP

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od pelo »

Zdravim vsechny klubaky. Potrebuju se poradit predtim, nez na ty k...y v pojistovne vlitnu. Pritelkyne ma Golf IV 1.4 16V(55kW) z roku 2003. Povinne zmluvne pojisteni ma uzavrene v Kooperative(SR). Nebudu tady rozpitvavat, jaky problemy s nema tenhle rok byly ohledne uznani vsech bonusu(chteli neco kolem 11000 za rok, tak jsme je poslali do pr...e)... Kdyz jsem se podival na sazbu, kterou tedka ma, tak se mi na tom neco nezda. Zaradili ji do skupiny od 1401-1800. V malym technicaku je ale napsanej objem 1390 a na netu jsem taky jinej udaj ani nenasel. Velkej technicak ale momentalne nemuzu najit, tak se prosim kouknete do svych, jaky to ma vlastne objem...

Jinak ty skupiny si muzete juknout na http://www.kooperativa.sk/index.cfm?mod ... entID=1478
Dole jsou i priklady, golf IV je ve skupine 1401-1800...

...k...y pojistovacky...

Uživatelský avatar
MichalVFR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzen

Re: golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od MichalVFR »

Ahoj mám Golfa rok 2000 1.4 a ve velkým techničáku mám napsáno 1390cm. Zkus jinou pojištovnu :wink:

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od pelo »

To si pis, ze zkusim...tedka ke konci roku to pude zmenit, tak prejdu asi k ceske pojistovne... Tu informaci jsem chtel kvuli tomu, ze tam na ne vlitnu a budu pozadovat vraceni penez za spatne zarazeni do skupiny, at si nemysli, ze takhle muzou odrbavat lidi...

Jinak je to asi nejhorsi pojistovna tady na Slovensku. Kdyz se koncem minulyho roku dalo prejit k jine pojistovne, tak na netu meli uplne jinej sazebnik, mnohem vyhodnejsi nez ten, kterej tam vyvesili po terminu, kdy uz se to zmenit nedalo. Pritelkyni prislo zaplatit neco pres 11000, sem na kouknul a rikam si, ze to je nejak moc, ze to bych pocital tak na trilitr ne na 1.4. Proste to vubec nesedelo s tim, co maj v sazebniku. Tak jsem tam na ne spolu vlitli, pritelkyne byla tehdy pekne nasrana... :lol:
Po presvedcovani z nasi strany o tom, ze mame narok na vsechny ty bonusy, ktery se daj uplatnit nam dali podepsat cestne prohlaseni o bezskodovem prubehu pojisteni...Zaplatili jsem tehda 5500 a sli domu. Za par mesicu prisla upominka, ze jsem nezaplatili jeste 5500... Tak jsme tam sli zase s tim, ze nam tam rekli, ze zadne cestne prohlaseni jsme asi nesepsali, protoze ho tam vubec nemaj(a uplnou nahodou nam pred tim, kdyz jsme tam byly poprve, nedala ta zenska kopii...). Tak jsem to sepsali nanovo, ted nam uz dali i kopii a mysleli jsme si, ze uz bude klid.

Asi za pul roku najednou dalsi list, ze doslo ke zmene periodicity splaceni pojistneho z rocniho na pulrocni a ze mame zaplacenou jen tu prvni splatku(tech 5500), ze mame zaplatit na dalsi pulrok. Tak tam pritelkyne hned volala, pekne jim tam vynadala, furt po ni chteli, aby prisla osobne na pobocku, co ona odmitla, kdyz tam byla uz 2x. Nakonec se to nejak vyresilo(aspon doufam) a pristi rok nas uz neuvidi...

Pojistovny, hlavne ohledne PZP jsou ta nejvetsi verbez...Tim, ze to PZP je povinny ze zakona si mysli, ze si muzou delat co chtej...

Uživatelský avatar
MichalVFR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzen

Re: golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od MichalVFR »

Budu držet palce snad Vám to vrátí, ale moc bych s tím nepočítal. Já mám poviné u České podnikatelské přes brookerskou společnost za 2749,-Kč za rok + pojištění čelního skla za asi 300,-Kč/rok. Jinak 11 000,- za rok je hodně moc velká cena za 1.4 obsah, to je nechutný co si dovolí :evil:

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od pelo »

Jsou to proste svine, co zneuzivaj systemu... Taky s tim moc nepocitam, ze nam to vrati, ale aspon kolem toho nadelam peknej randal, nemam problem obvinit je take primo z klamlive reklamy nebo jit s tim taky do televize... Proste at si nezvykaj, ze si muzou delat, co se jim zachce...

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od bear »

mám ČPP , AUTO S OBSAHEM 1781CCM A PLÁTÍM ROČNĚ 3360KČ

Uživatelský avatar
tazi
Profík
Profík
Příspěvky: 1075
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od tazi »

v CR je u Kooperativy (ale i jinde) kategorie 1350-1850 (jen invalidi mají 5% slevu pri objemu 1350-1400) a zakladni cena se bez je 5 988,-Kč Chapu ze na slovensku cena bude jina ale ze o tolik...
Stěrače BOSCH AEROTWIN - Sportovní filtry KN - Brzdové kotouče za nejlepší ceny
http://www.tuningstyle.cz E-shop s tuningovými díly a autodoplňky
TUNING a NÁHRADNÍ DÍLY na všechny vozy

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od pelo »

Na Slovensku je u kooperativy kategorie normalne 1401-1800 s tim, ze zakladni cena je kolem 21560,- Fakt nekecam, kdyz si uplatnis vsechny bonusy jako bezskodovy prubeh, zivotni pojisteni u nich a tak pak teprve se dostanes bliz k hodnote, kterou maji ostatni pojistovny jako zakladni bez bonusu...
Proste humus...

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od ivco85 »

nazdar..ja mam tiez na Slovensku kooperativu a platim 4990,-Sk na rok...a to ze tu 1,4 hodili do vyssej skupiny je hlupost...to Vas museli dobre odrbkat..to sa da bez problemov pravne napadnut a ziadat vratenie preplatenej sumy...znamy mal tiez podobnu skusenost....btw. ja mam 1,6 16V a 77 kW
cus

Uživatelský avatar
Bejbe01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: golf1.4 -skupina pro PZP

Příspěvek od Bejbe01 »

ja mam 1.4ku a som poisteny v kooperative
tento rok som platil 4400 rocne zaradenie do skupiny do 1400
u poistovni to robim tak ze kazdy rok dam vypoved a potom mi znama vybavi poistku lacnejsiu
teraz budem mat tiez u kooperativy za nejakych 3900 rocne

skus sa obratit na nejakeho kamarata co robi v poistovni ci tak niekde, urcite sa najde
vzdy ti vie dohodit nieco dobre
sam do poistovne ist, to je blbost, len ta tam budu chciet osklbat

a to zaradenie, to je chyba konkretneho cloveka ze vas odrbal, kedze ma potom vacsiu proviziu samozrejme

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“