Problém- cuká 1.6 SR

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
svincik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 24.02.2006 21:02

Problém- cuká 1.6 SR

Příspěvek od svincik »

Mám problém s 1,6sr myslím že rok 00. Káždý den dělá to samé, vycouvám z dvora a když se chci rozjet dopředu tak to párkrát cukne, jako by se to udusilo ale nechcípne. Párkrát se stalo že jsem odjížděl z práce a auto poskakovalo jako když v tom sedím poprvé, ale poté je jízda bez problémů... Nevíte čím by to mohlo být???Díky

jsk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.09.2007 21:07

Re: Problém- cuká 1.6 SR

Příspěvek od jsk »

Přečti si příspěvky níže. Mě to dělalo čidlo chladicí kapaliny, které ukazovalo o 20 stupňů více, než mělo. Cukalo to jen při studeném motoru.

Uživatelský avatar
StormBC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hranice na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém- cuká 1.6 SR

Příspěvek od StormBC »

Zdarec mám stejnej problém cuká to jen za studena. Byl jsem na Vag a ukazovalo to jen Lambdu ale ta prece nemam vliv na motor kdyz je studenej a nebo má?
Kazdopadně uz fakt nevim cim by to mohlo být....ale s tim čidlem chladící ¨kapaliny to slysim poprvé.

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Problém- cuká 1.6 SR

Příspěvek od GolfinoIV »

StormBC píše:Zdarec mám stejnej problém cuká to jen za studena. Byl jsem na Vag a ukazovalo to jen Lambdu ale ta prece nemam vliv na motor kdyz je studenej a nebo má?
Kazdopadně uz fakt nevim cim by to mohlo být....ale s tim čidlem chladící ¨kapaliny to slysim poprvé.
ma co myslis ze riadi aku zmes ma vstrekovat. je to dost casty problem 1,6SR ale ako pise kolega moze to byt aj nasledok toho ze je cidlo chlad. kvapaliny zle
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
mrpool
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 09.11.2007 07:17
Bydliště: VWysočina

Re: Problém- cuká 1.6 SR

Příspěvek od mrpool »

Měl jsem stejný problém a byla to škrtící klapka...,po vyčištění je to o.k. :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“