LPG

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od vento »

dudikof píše:Předpokládám,že to stou spotřebou bylo na mě.Věř mi,že jse to kolem 8l motá.Rád tomu někdy šlápnu,ale víc jak 9,7l si to nevzalo.To jsem to rubal po dálnici 180km pořád mimo radary.Měl jsem navigaci a ta mi hlásila kdy ubrat.Jinak mám plyn v tom za 35tis a měl by být na takové úrovni,že člověk nepozná kdy jede na benzín a kdy na plyn.A spotřeba u těchto moderních systémů je stejná jak u benzínů.
jj sekvecni vstrik to je uz pecka
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

jája
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.01.2008 19:36

Re: LPG

Příspěvek od jája »

Zdravím všechny příznivce vwéček. :D
Já mám již rok a půl lpg v pasatovi 1.8 20v ,92kw- spotřeba cca9 litrů plynu na 100km.Výkon nepoznám- jede to stejně :D .Zařízení je lovato SGI/ sekvent/ a můžu říct že jsem maximálně spokojený. :D Mám ujeto 29000km a byl jsem jen asi při 20.000km vyměnit filtry .To stálo asi 1000,-kč. Zrazovali mě všichni od lpgéčka a já nelituji protože to byla dobrá volba a co se týká ceny tak je také přijatelná, cca 16,-kč což je pořád půlka benzínu.Přestavbu mi dělai v Zubří / autanaplyn.cz / a stálo to i s nádrží místo rezervy / 58 litrů / 30.000,-kč což je sice nějaká koruna ale já už to mám skoro zpátky. Znám co všechno nakecají mechanici kteří vlastně nevědí o co jde- asi se toho bojí :cry: , ale já mám svého mechoše a ten mi lpgéčko doporučil, protože vwéčka nemají žádné problémy s ventily:-))mají hydraulické zvedátka a ty se seřizují samy.Pokud bude chtít někdo foto tak si napište-nafotím Vám to.
Nebojte se toho. :D
jája

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: LPG

Příspěvek od GolfinoIV »

hod foto zaujima ma ako to je prevedene. pomoze to hlavne tym ktory nad tym rozmyslaju
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
crompl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od crompl »

:) Ahoj, LPG mam v Golfu od 15.1.08 takze tejden a zatim max. spokojenost. :D Uz jsem s tim projel 2 nadrze plynu. Spotreba cca 10l plynu/100km a to jezdim jak prasivej pes :lol: Nadrz jsem si dal misto rezervniho kola, je na 52l, ale je tam nejaka bezpecnostni rezerva tak tam natankuju 45litru lpg. Mam 1.6 16v 77kw.

jája
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.01.2008 19:36

Re: LPG

Příspěvek od jája »

jakou máš značku systému a kolik to stálo?
jája

Uživatelský avatar
crompl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od crompl »

Znacku systemu nevim to se zitra podivam do faktury mam ji v Aute tak pak napisu. Jinak porizovaci cena byla 29.500,- s dph :roll:

Uživatelský avatar
al capone
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 20.11.2007 22:29
Bydliště: Svidnik SR
Kontaktovat uživatele:

Re: LPG

Příspěvek od al capone »

Ja uz mam tak isto plyn, rozdiel ked to prepne do plynu skoro ziadny iba to zapipa a mozem ist. :lol:

System asi lovato. Bolo to trosku drahsie lebo my bolo vysvetlene ze do VR5 musi ist riadiaca jednotka ako do V6, nadrz 53l, cena 38000, kamos to daval robit v inej firme a tam ho to stalo 45.000.

Bol som dnes v PO a pedal som hladkal tak spotreba na Palubaku priemer 8,1l/100km normalne 11-12.

Ale este k tomu nemam motor v poriadku lebo mi ide tak ako iba na 4 valce. :cry:
Na druhy tyzden idem do ineho servisu co mi povedia, lebo bol som v troch a v kazdom mi povedali nieco ine.
1. ze je prasknuta hlava, lebo sa mi straca voda /moze to byt aj radiator lebo sa mi zahmlievaju skla./
2. ze vraj to mozu byt hydraulitcke dvihatka /ze to ma taky klepajuci zvuk/
3. vraj ta cierna kocka cievka ze je chybna
nikto mi nevie povedat na 100% co to je, lebo na Vagu je vsetko O.K.
e-shop.pctechnika.sk

Uživatelský avatar
svincik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: LPG

Příspěvek od svincik »

mám 1,6 SR r98 poctivých 93tis myslíte že má smysl tam dávat LPG nebo koupit něco novějšího míň jetýho?

Uživatelský avatar
Kostal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.10.2007 23:56

Re: LPG

Příspěvek od Kostal »

Já mám asi půl roku plyn a nemohu si to vynachválit. Cenu to má furt. Já to tam dával při
120 000 km, jěště záleží kolik najedeš ročně, protože je dost velká investice jak už tady psali.

jája
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 21.01.2008 19:36

Re: LPG

Příspěvek od jája »

svincik píše:mám 1,6 SR r98 poctivých 93tis myslíte že má smysl tam dávat LPG nebo koupit něco novějšího míň jetýho?

Já myslím že pokud máš nějakých řekněme necelých 30 táců a najedeš aspoň 10000km ročně, tak se Ti to vyplatí .
Cena benálu je i tak šílená a půjde stejně nahoru, tak proč čekat a krmit stát že jo :D
Já i kdybych změnil auto tak ten plyn si dám vždycky- teda pokud nebude stát 50 táců-to bych se na to asi vybod.
Dobře pořiď.


Naposledy oživil svincik v 29.03.2008 16:42

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“