Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od bear »

Však nikdo tu nepáše že by se k motorum mělo chovat nějak "nastartovát 5sec než si dáš pás, a davaj holka co umíš, a až to ukážeš tak tě zdechnu". A nikdo nemyslel že GTI je jen pro ty co se chtěj pořádně svézt , to byla možná jen špatně napsaná myšlenka.
Já psal že pro pocuky mu vyjde lépe 1.6 16V než 1.8T.
jak jsem psal nahoře:
Protože pokud to auti má na 7km pocuky tak s 1.6 16V nastartuje a po 2minutkách by eventuelně mohl jet pomalinku, ale u Tečka bych asi doporučil to klápání déle. A rozhodně mu to nebude po městě žrát cca 10-11L jak Téčko.

Nevím 1.6 16V nemám takže nevím kolik si to vezme a co a jak ale tohle je má domněnka.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od vtuni »

hlavně se tu na předchozích stranách řešila nízká pořizovací cena ... což u GTI nebude...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od shaft.cz »

Bear pise: Nevím 1.6 16V nemám takže nevím kolik si to vezme a co a jak ale tohle je má domněnka.

hehe nekecej medvede ze nevis kolik si veme, ja ju prece mam a furt mi cucis pres rameno a places jak mam spotrebu o 5l mensi nez ty :lol: :lol: :lol: joke :P :twisted:

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od bear »

shaft.cz píše:Bear pise: Nevím 1.6 16V nemám takže nevím kolik si to vezme a co a jak ale tohle je má domněnka.

hehe nekecej medvede ze nevis kolik si veme, ja ju prece mam a furt mi cucis pres rameno a places jak mam spotrebu o 5l mensi nez ty :lol: :lol: :lol: joke :P :twisted:
hh nedíval jsem se ti na spotřebu ale jo nějak tak to vychází kolem 4-5L tam bude schodek :D Ale každý mám odlišný způsob jízdy :P
Půjč mi auto a já ti tu spotřebu zvednu :D

A jak psal VTUNI tak pořizovací cena bude určitě vyšší :P

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od deckard »

No Medvěde,možná si asi myšlenku opravdu blbě napsal,ale byla to tvoje myšlenka,s tím uýž nic nenaděláš.Ale popravdě řečeno,já být tím dotyčným,který se původně ptal na to,co si má pořídit za motor(auto),protože se chce zbavit diesela a nechce dvoulitr a taky ne 1,4-ku,z důvodů už výše uvedených,nevěděl bych doteďka,na čem jsem a co si mám vybrat.Nejlépe by asi bylo,kdyby si pořídil úpkně jiný auto a ne VW,protože tady se příliš velké kompromisy dělat nedají.To ať se na mě nikdo nezlobí.GTI jsme si koupil pro to,že jsme chtěl GTI a ne abych koukal na stav palivoměru bál se,že při každodení jízdě do práce a z práce mi to sžere i ruce s řidičákem.Ať si každej říká co chce,já se svojim GTI jezdím slušně a za dobrou spotřebu a ten pocit,že můžu kdykoliv zaakcelerovat a mít požitek z jízdy kdykoliv si vzpomenu,je prostě nenahraditelný.Jednou,až si budu muset pořídit jiné auto,budu hodně přemýšlet,co koupit jako náhradu za tohlo auto.Takže nějaký závěry..?

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od bear »

Motáme se tu pořád do kolečka !! :roll:

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od suchyra »

deckard píše:No Medvěde,možná si asi myšlenku opravdu blbě napsal,ale byla to tvoje myšlenka,s tím uýž nic nenaděláš.Ale popravdě řečeno,já být tím dotyčným,který se původně ptal na to,co si má pořídit za motor(auto),protože se chce zbavit diesela a nechce dvoulitr a taky ne 1,4-ku,z důvodů už výše uvedených,nevěděl bych doteďka,na čem jsem a co si mám vybrat.Nejlépe by asi bylo,kdyby si pořídil úpkně jiný auto a ne VW,protože tady se příliš velké kompromisy dělat nedají.To ať se na mě nikdo nezlobí.GTI jsme si koupil pro to,že jsme chtěl GTI a ne abych koukal na stav palivoměru bál se,že při každodení jízdě do práce a z práce mi to sžere i ruce s řidičákem.Ať si každej říká co chce,já se svojim GTI jezdím slušně a za dobrou spotřebu a ten pocit,že můžu kdykoliv zaakcelerovat a mít požitek z jízdy kdykoliv si vzpomenu,je prostě nenahraditelný.Jednou,až si budu muset pořídit jiné auto,budu hodně přemýšlet,co koupit jako náhradu za tohlo auto.Takže nějaký závěry..?
já vím co bych si koupil, jsem se zamiloval do Seat ibiza cupra III 1.8T :twisted: je to lehčí, obratnější, musí to jet prostě jak čert :mrgreen:
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od deckard »

nevěrníku... :evil:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od vtuni »

ja bych si koupil R 32 v bi turbu... ale nemám přebytečných 40 000 EUR :cry:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od bear »

vtuni píše:ja bych si koupil R 32 v bi turbu... ale nemám přebytečných 40 000 EUR :cry:
Ty troškaři :D

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od suchyra »

vtuni píše:ja bych si koupil R 32 v bi turbu... ale nemám přebytečných 40 000 EUR :cry:
tak to je jasný, ale trochu jiná cenová relace než "obyč" cupra :wink: prostě se mi moc líbí no :lol:
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od MareeqGTI »

BlackRacer píše:já vím co bych si koupil, jsem se zamiloval do Seat ibiza cupra III 1.8T :twisted: je to lehčí, obratnější, musí to jet prostě jak čert :mrgreen:
:D Je pravdou, že větší motor se do menšího auta od serie nedělá :) Asi proto ji mám doma :twisted:
Aleternativou je pak jedině nový Polo GTI, to je taky 1,8T 132kw, ale bohužel v jiný cenový relaci :roll:

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od bear »

MareeqGTI píše:
BlackRacer píše:já vím co bych si koupil, jsem se zamiloval do Seat ibiza cupra III 1.8T :twisted: je to lehčí, obratnější, musí to jet prostě jak čert :mrgreen:
:D Je pravdou, že větší motor se do menšího auta od serie nedělá :) Asi proto ji mám doma :twisted:
Aleternativou je pak jedině nový Polo GTI, to je taky 1,8T 132kw, ale bohužel v jiný cenový relaci :roll:
cože oni narvali do pidi auti 1.8T ? :D masooooooooooxxxxxxxxx to musí bejt střela :P

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od vtuni »

proboha už to tu někdo lockněte...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nebo tu budu po 456 opakovat, že 1,8T sice jede ale na popojíždky ve měste není.....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Porďte G4 motor 1,4 1,6 1,8 nebo 1,8T???

Příspěvek od bear »

vtuni píše:proboha už to tu někdo lockněte...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nebo tu budu po 456 opakovat, že 1,8T sice jede ale na popojíždky ve měste není.....
plooooooooooooooooočččččččččč LOCK ?
Mohli jsme si tady z toho udělat veřejnou diskuzi o 1.8T :D všeobecně :D třeba že do města se hodí fiat panda 1.0 :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“