OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od peppa »

Deliquente píše:
deckard píše:Čau,tak já jsem do mého GTI instaloval od Bidrina MkIII Conus a jsem s ním myslím spokojen.Pomáhal mi s tím kamarád,který ladí svoje auto už nějakej čas a je dost úspěšnej,takže se instalace i naladění povedla na poprvé.Spokojenej jsem byl okamžitě i z tou očekávanou absencí turbo díry,která prakticky zmizela a to když mi ještě ukázal,jak se dá přidat tlak turba odpojením jedné hadičky...!!No na jaře mě čeká turbo booster,instalace,nejlépe někam do interiéru,abych si ho mohl dle libosti štelovat...Samozřejmě že existují i lepší BOW,ale je to o financích.Třeba takovej Turbosmart z Austrálie...:))To je ale fakt trochu mimo oje finanční prostředky.
Na foto vypadá zapojení standartně ... ALe máš mechanickou klapu ještě.
Co je to zazračné zvýšení tlaku jestli mohu vědět ?
:lol: asi máš dost penez na nové turbo co??
princip je, že se odpojí hadička z ventilu N75 co vede k turbu,,, turbo pak neni regulovano, a jde od spoda až na do max otaček v plném vykonu,,,,, na hoře neni nopznat rozdíl protože to turbo neni tak velké aby to ve velkych otačkach ufoukalo,, ale dole to dělá děsnej bordel:)))
prostě to zatahuje jako prase :lol: ale je to na ukor životnosti turba,,, :roll:
ještě poznámka, rozdíl na hoře, neni poznat u čipnutého auta, ale u seriie by to znat byt mělo, ale u seriie by vas to mělo hodit do nouzaku, protože překročíte max plníci tlak turba :wink:

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od deckard »

peppa píše:
Deliquente píše: Na foto vypadá zapojení standartně ... ALe máš mechanickou klapu ještě.
Co je to zazračné zvýšení tlaku jestli mohu vědět ?
:lol: asi máš dost penez na nové turbo co??
princip je, že se odpojí hadička z ventilu N75 co vede k turbu,,, turbo pak neni regulovano, a jde od spoda až na do max otaček v plném vykonu,,,,, na hoře neni nopznat rozdíl protože to turbo neni tak velké aby to ve velkych otačkach ufoukalo,, ale dole to dělá děsnej bordel:)))
prostě to zatahuje jako prase :lol: ale je to na ukor životnosti turba,,, :roll:
ještě poznámka, rozdíl na hoře, neni poznat u čipnutého auta, ale u seriie by to znat byt mělo, ale u seriie by vas to mělo hodit do nouzaku, protože překročíte max plníci tlak turba :wink:
Máš pravdu,je to odpojení tý hadičky,ale jde to udělat i způsobem,který jsem naznačil už před tím.Dá se to ovládat i z kabiny a slouží to jen krátkodobého zvýšení výkonu,třeba při předjíždění a nebo k nějakýmu malém závodu:))

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od MareeqGTI »

Dneska mi přišel balíček z DE, tak jsem hned musel instalovat :)

Ještě jsem ho nezkoušel v tahu, ale jinak kejchá slušně :D Za ty prachy :D

Pár fotek se zatím nedokončený montáže, ještě mi zbývá pořádně vyzkoušet kam se má ten vzduch odpouštět a nějakým způsobem ho chytit:
(jinak popis je asi zbytečnej, povolit svorky origo pop off, vyndat, dle potřeby zkrátit origo napojení trubky na pop off - já měl krátkou, takže šup tam s ní, napojit origo ovládání, stáhnout svorky a zaslepit sání po origo pop off záslepkou, pak už jen seřídit)
Přílohy
d36f_1.JPG
12112007200.jpg
12112007201.jpg
12112007203.jpg
12112007206.jpg

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od peppa »

MareeqGTI píše:Dneska mi přišel balíček z DE, tak jsem hned musel instalovat :)

Ještě jsem ho nezkoušel v tahu, ale jinak kejchá slušně :D Za ty prachy :D

Pár fotek se zatím nedokončený montáže, ještě mi zbývá pořádně vyzkoušet kam se má ten vzduch odpouštět a nějakým způsobem ho chytit:
(jinak popis je asi zbytečnej, povolit svorky origo pop off, vyndat, dle potřeby zkrátit origo napojení trubky na pop off - já měl krátkou, takže šup tam s ní, napojit origo ovládání, stáhnout svorky a zaslepit sání po origo pop off záslepkou, pak už jen seřídit)
kolik stal?? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Deliquente
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od Deliquente »

MareeqGTI píše:Dneska mi přišel balíček z DE, tak jsem hned musel instalovat :)

Ještě jsem ho nezkoušel v tahu, ale jinak kejchá slušně :D Za ty prachy :D

Pár fotek se zatím nedokončený montáže, ještě mi zbývá pořádně vyzkoušet kam se má ten vzduch odpouštět a nějakým způsobem ho chytit:
(jinak popis je asi zbytečnej, povolit svorky origo pop off, vyndat, dle potřeby zkrátit origo napojení trubky na pop off - já měl krátkou, takže šup tam s ní, napojit origo ovládání, stáhnout svorky a zaslepit sání po origo pop off záslepkou, pak už jen seřídit)
aaa dobrá značka...
:) Video Video Video Video Video Video Video :999:
Objem ničím nenahradíš ...

Uživatelský avatar
Deliquente
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od Deliquente »

deckard píše:
peppa píše: :lol: asi máš dost penez na nové turbo co??
princip je, že se odpojí hadička z ventilu N75 co vede k turbu,,, turbo pak neni regulovano, a jde od spoda až na do max otaček v plném vykonu,,,,, na hoře neni nopznat rozdíl protože to turbo neni tak velké aby to ve velkych otačkach ufoukalo,, ale dole to dělá děsnej bordel:)))
prostě to zatahuje jako prase :lol: ale je to na ukor životnosti turba,,, :roll:
ještě poznámka, rozdíl na hoře, neni poznat u čipnutého auta, ale u seriie by to znat byt mělo, ale u seriie by vas to mělo hodit do nouzaku, protože překročíte max plníci tlak turba :wink:
Máš pravdu,je to odpojení tý hadičky,ale jde to udělat i způsobem,který jsem naznačil už před tím.Dá se to ovládat i z kabiny a slouží to jen krátkodobého zvýšení výkonu,třeba při předjíždění a nebo k nějakýmu malém závodu:))
To jsem čekal... kamarád je tedy vážně profík, dobře ti to naladil :)
Jako Peppa...
Objem ničím nenahradíš ...

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od deckard »

Kamarád je opravdu profík..asi si přehlédl,že jsem nikde nepsal o tom,že by něco ladil.Pokud vím,tak jsme jen nainstalovali BOV a bez jakéhokoliv seřízení,se jezdí jedna báseň.To za prvý.za druhý,mi jen ukázal,jak se dá ještě vylepšit pár věcí,k dosažení většího výkonu(krátkodobému) jen pro mojí potřebu v případě,že je to nutné.Takže pokud se chceš posmívat,doporučím ti,aby jsi si stoupnul vedle něho na nějakém příštím sprintu...ale protože tě neznám a nevím za co se schováváš,je mi to upřímě u pr**le...stačí.Mám rád tyhle chytráky....

Uživatelský avatar
Deliquente
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od Deliquente »

Přečti si co jsem napsal ještě jednou a pak napočítej do 5 a vydechni...
Objem ničím nenahradíš ...

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od peppa »

Deliquente píše:Přečti si co jsem napsal ještě jednou a pak napočítej do 5 a vydechni...
také jsme to pochopil jako ironii :roll:

Uživatelský avatar
Deliquente
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od Deliquente »

To ne. Dělá se to tak a pokud mu to poradil a vysvětlil ,že to má řešit přes MBC a s rozumem a naladil BOV tak je to člověk co tomu rozumí. tot vše. nechapu tu ostrou reakci , a na start klidně přijedu :)
Objem ničím nenahradíš ...

Uživatelský avatar
Czert
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník City
Kontaktovat uživatele:

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od Czert »

Tak jsem dnes instaloval BOV MKII Bidrin



Uživatelský avatar
Czert
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník City
Kontaktovat uživatele:

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od Czert »

Hele snaha byla,je to popis neznalého pro neznalé :lol:

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od peppa »

Czert píše:Hele snaha byla,je to popis neznalého pro neznalé :lol:

ty voe, co dělaš v garažích pošty :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Czert
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník City
Kontaktovat uživatele:

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od Czert »

Kámoš tam dělá garage mistra takže tam jezdim na zvedák nebo na wapku maj tam luxus prostory!!!
Jééde jééde poštovský panáček :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: OT:Instalace BOV 1.8T - FOTO

Příspěvek od peppa »

Czert píše:Kámoš tam dělá garage mistra takže tam jezdim na zvedák nebo na wapku maj tam luxus prostory!!!
Jééde jééde poštovský panáček :lol: :lol: :lol:
jooo tááák :lol: no my tam jezdíme taky :lol: strejda tomu tam velí :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“