Motor netahne

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Motor netahne

Příspěvek od DworiBak »

Tak me muj GIV 1.8T(AGU) zacina nejak zlobit motor prestal tahnout.Prijde my to jako by nazabiralo turbo no mozna je zavda v hadicich od turba ke klapce ale original bov je sliset jak odfukuje.Doufam ze se dostanu v tydnu na zvedak abych to prohlid.Na Vagu to nebylo jelikoz my vyg nechce komunikovat z ridici jednotkou mozna ze jsem neco spatne nastavil na notasu kdyz jsem predelaval wini.Hlavne nechci slyset ze je to Turbo nemuze to byt vahou vzduchu. :(

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netahne

Příspěvek od ivco85 »

nazdar, par prispevkov dozadu sa tu riesilo ze kolegovi tiez odchadza vykon tym,ze prechadza turbo do nudzoveho rezimu..tak si to skus mrknut...do toho nebudem mudrovat bo turbam nerozumiem velmi..
ale co chcem povedat ...to ze ti nekomunikuje cez VAG..nemusi byt hned tvoja zavada..skusal si to na viacerych PC-ckach? alebo iba na jednom? viem ze sa stava problem, ze nejde nadviazat spojenie alebo sa nedokaze synchronizovat prenosova rychlost...Da sa to nadstavit v nastaveniach VAGU....stava sa to u niektorych riadiacich jendotkach..mam stym skusenosti najma o octavii..
a pre uplnost ani moj golf nechce komunikovat s VAGom, ktory ma kamos...proste vycita vsetky skupiny okrem motora....a pritom na mojom VAgu to ide bez problemov...takze to neriesim..
mozno to bude aj verziou..mylsim ze bezproblemove by to malo byt po verziu 304....vyssie som pocul ze to zvikne robit problemy..lae neskusal som..takze nemozem potvrdit...
kazdopodne by som doporucoval vyskusat inu diagnostiku,teda iny VAG..iny kabel....

caf,drzim palce

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netahne

Příspěvek od ivco85 »

ivco85 píše:nazdar, par prispevkov dozadu sa tu riesilo ze kolegovi tiez odchadza vykon tym,ze prechadza turbo do nudzoveho rezimu..tak si to skus mrknut...do toho nebudem mudrovat bo turbam nerozumiem velmi..
ale co chcem povedat ...to ze ti nekomunikuje cez VAG..nemusi byt hned tvoja zavada..skusal si to na viacerych PC-ckach? alebo iba na jednom? viem ze sa stava problem, ze nejde nadviazat spojenie alebo sa nedokaze synchronizovat prenosova rychlost...Da sa to nadstavit v nastaveniach VAGU....stava sa to u niektorych riadiacich jendotkach..mam stym skusenosti najma o octavii..
a pre uplnost ani moj golf nechce komunikovat s VAGom, ktory ma kamos...proste vycita vsetky skupiny okrem motora....a pritom na mojom VAgu to ide bez problemov...takze to neriesim..
mozno to bude aj verziou..mylsim ze bezproblemove by to malo byt po verziu 304....vyssie som pocul ze to zvikne robit problemy..lae neskusal som..takze nemozem potvrdit...
kazdopodne by som doporucoval vyskusat inu diagnostiku,teda iny VAG..iny kabel....

caf,drzim palce
teraz citam..ze ti to nejde ako si daval novy win..ak ti to neslo nikdy skus to co som vravel..ak len teraz po reinstalacii systemu bude to len nastavenim VAGu,spravneho portu, spravnej adresy a prenosovej rychlosti...treba sa pohrat...ak by si chcel mam prirucku k VAGU..ako sa s nim pracuje..tam to myslim je vysvetlene..takze ak by bol zaujem daj vediet...

Uživatelský avatar
JanoXXL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Motor netahne

Příspěvek od JanoXXL »

ivco85 píše:
ivco85 píše:nazdar, par prispevkov dozadu sa tu riesilo ze kolegovi tiez odchadza vykon tym,ze prechadza turbo do nudzoveho rezimu..tak si to skus mrknut...do toho nebudem mudrovat bo turbam nerozumiem velmi..
ale co chcem povedat ...to ze ti nekomunikuje cez VAG..nemusi byt hned tvoja zavada..skusal si to na viacerych PC-ckach? alebo iba na jednom? viem ze sa stava problem, ze nejde nadviazat spojenie alebo sa nedokaze synchronizovat prenosova rychlost...Da sa to nadstavit v nastaveniach VAGU....stava sa to u niektorych riadiacich jendotkach..mam stym skusenosti najma o octavii..
a pre uplnost ani moj golf nechce komunikovat s VAGom, ktory ma kamos...proste vycita vsetky skupiny okrem motora....a pritom na mojom VAgu to ide bez problemov...takze to neriesim..
mozno to bude aj verziou..mylsim ze bezproblemove by to malo byt po verziu 304....vyssie som pocul ze to zvikne robit problemy..lae neskusal som..takze nemozem potvrdit...
kazdopodne by som doporucoval vyskusat inu diagnostiku,teda iny VAG..iny kabel....

caf,drzim palce
teraz citam..ze ti to nejde ako si daval novy win..ak ti to neslo nikdy skus to co som vravel..ak len teraz po reinstalacii systemu bude to len nastavenim VAGu,spravneho portu, spravnej adresy a prenosovej rychlosti...treba sa pohrat...ak by si chcel mam prirucku k VAGU..ako sa s nim pracuje..tam to myslim je vysvetlene..takze ak by bol zaujem daj vediet...

Prirucku by si mohol hodit do FAQ GIV ;).

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netahne

Příspěvek od ivco85 »

JanoXXL píše:
ivco85 píše: teraz citam..ze ti to nejde ako si daval novy win..ak ti to neslo nikdy skus to co som vravel..ak len teraz po reinstalacii systemu bude to len nastavenim VAGu,spravneho portu, spravnej adresy a prenosovej rychlosti...treba sa pohrat...ak by si chcel mam prirucku k VAGU..ako sa s nim pracuje..tam to myslim je vysvetlene..takze ak by bol zaujem daj vediet...

Prirucku by si mohol hodit do FAQ GIV ;).
no problem....este musim prist nato ako:)

Uživatelský avatar
JanoXXL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Motor netahne

Příspěvek od JanoXXL »

Je to jednoduche... :wink:

1 - klikni na odkaz http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... a&start=84

2 - napis nejaky strucny popis

3 - nizsie v kolonke "nazev souboru" klikni na "browse" a zadaj mu cestu subora

4 - "prilozit soubor" a "odeslat"

PS.: popripade nejaky text k suboru do "poznamky".

Pokial ide o velky subor, tak to hod niekam na rapidshare, alebo megaupload ( je ich mnoho ) a len daj odkaz z textom...

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Motor netahne

Příspěvek od DworiBak »

Kdyz padne auto do nouzaku tak se rosviti kontrolka poruchy motoru?
No ja jen ze si myslim ze my vubec prd nastartovanim vubec nesviti s ostatnima kontrolkam.Skoušel jsem diagnostiku na climatroniku a nic jen 444 coz by melo byt bez zavady ale pritom my sviti airbag.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Motor netahne

Příspěvek od DworiBak »

Tak vsechny hadice jsem pozrel od turba az ke klapce a vse ok.Jel jsem to hned projec a turbo urcite zabira az dorazi v tydnu budik na tlak turba tak si budu 100% jistej kolik tlaci.No mozna ze jsem si uz zvik a cekam furt od toha zas neco vic tak to budu muset asi poresit cipem 8) .

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor netahne

Příspěvek od Ondrej »

DworiBak píše:Tak vsechny hadice jsem pozrel od turba az ke klapce a vse ok.Jel jsem to hned projec a turbo urcite zabira az dorazi v tydnu budik na tlak turba tak si budu 100% jistej kolik tlaci.No mozna ze jsem si uz zvik a cekam furt od toha zas neco vic tak to budu muset asi poresit cipem 8) .
Kontrolka emisí se rozvěcí s otočením klíčku a zhasíná cca 2sec. po naskočení motoru. Když auto padne do nouzáku tak svítí.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Motor netahne

Příspěvek od DworiBak »

Ondrej píše:
DworiBak píše:Tak vsechny hadice jsem pozrel od turba az ke klapce a vse ok.Jel jsem to hned projec a turbo urcite zabira az dorazi v tydnu budik na tlak turba tak si budu 100% jistej kolik tlaci.No mozna ze jsem si uz zvik a cekam furt od toha zas neco vic tak to budu muset asi poresit cipem 8) .
Kontrolka emisí se rozvěcí s otočením klíčku a zhasíná cca 2sec. po naskočení motoru. Když auto padne do nouzáku tak svítí.
Koukal sem na to a nesviti jsou tam diody nebo zarovky na kontrolky

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“