Motor 1,6SR skapina&kolisu otacky

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Motor 1,6SR skapina&kolisu otacky

Příspěvek od alean »

GolfinoIV píše:
alean píše: a proto by měl jezdit k jednomu šikovnému,vědět kdy měnit svíčky,filtry...atd který umí změřit lambda sondu jestli funguje a né ji jenom preventívně vyměnit :roll:
citaj vysie lamda je nova
hodnota z lamdy ma byt v rozmedzi 0,97-1,03 a on mal 1

PS. neber to v zlom ale rady typu treba ist k dobremu mechanikovi su mi nanic, keby sa tu tak kazdy problem riesil kam by sme dosli
neříkám že tak máš řešit každý problém :) každý ti napíše čim by to mohlo být a je to asi 50 možností a ty budeš všechny zkoušet a měnit součástky , po roce zkoušení to bude zrovna ta 50 možnost a zjistiš že tě to stálo majlant.
běžné závady ti tady každý rád poradí jak odstranit,ale složitější věci u kterých je třeba hledat přímo na autě tady na foru asi neopravíš.

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Motor 1,6SR skapina&kolisu otacky

Příspěvek od GolfinoIV »

H8me píše:
GolfinoIV píše: rj by vag nezobrazil?
zajtra sa na to budem musiet poriadne pozret a pomerat vsetky cidla snad mu tam chybu najdem.
me dela uplne to samy - kdyz je zahratej motor, tak me to nekdy nechce chytit ... treba az na podruhe ... a uz mi to 3x chciplo pri vyrazeni na krizovatce ... jinak otacky kolisaj, mam za to, ze to dela prisavani falesnyho vzduchu tou odbockou k oleji pred klapkou - mam ji vymletou - ted tam mam zatim provizorne pretahlou dusi z kola a je to lepsi - zkus udelat zakladni nastaveni klapky a vycistit ji - to je nejcastejsi zavada - ja se to chystam s vymenou roury udelat taky - filtr jsem taky cistil a ten byl celkem ok ...
hadica z airboxu je ok pozeral som aj ostatok nikde nic. Citis ked je zohriaty motor palivo myslim z vyfuku
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: Motor 1,6SR skapina&kolisu otacky

Příspěvek od GolfinoIV »

alean píše:
GolfinoIV píše: citaj vysie lamda je nova
hodnota z lamdy ma byt v rozmedzi 0,97-1,03 a on mal 1

PS. neber to v zlom ale rady typu treba ist k dobremu mechanikovi su mi nanic, keby sa tu tak kazdy problem riesil kam by sme dosli
neříkám že tak máš řešit každý problém :) každý ti napíše čim by to mohlo být a je to asi 50 možností a ty budeš všechny zkoušet a měnit součástky , po roce zkoušení to bude zrovna ta 50 možnost a zjistiš že tě to stálo majlant.
běžné závady ti tady každý rád poradí jak odstranit,ale složitější věci u kterých je třeba hledat přímo na autě tady na foru asi neopravíš.
to je mi jasne ale sam vies ze niekedy sa utrafi aj niekto co mal rovnaky problem a to pracu len urychli
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“