Vodiaca kladka

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirko_46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko, Prešov

Vodiaca kladka

Příspěvek od Mirko_46 »

Zdravim Vas chlapi, zacala mi na aute popiskovat vodiaca kladka najprv som myslel, ze odisla napinacia, ale ta je v poriadku, dost mi to popiskovanie lezie na nervy, potreboval by som zistit ake je to cislo dielu tej vodiacej kladky nech to viem objednat a nech neobjednam blbost..zaroven ked ju budem mat dole tak vymenim aj klinovy remen...jedna sa o kladku ktora je na obrazku. Kod motora je AUS, rok vyroby 8/2000, 1.6 16V (77kW) s klimatizaciou. Dakujem, velmi mi tym pomozete. ;)
Přílohy
kladka.JPG
VW Golf 1.6 16V (77kW) 3-dverová verzia r.v. 8/2000

Uživatelský avatar
Mirko_46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko, Prešov

Re: Vodiaca kladka

Příspěvek od Mirko_46 »

Nikto mi nevie poradit cislo dielu? :evil:
VW Golf 1.6 16V (77kW) 3-dverová verzia r.v. 8/2000

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vodiaca kladka

Příspěvek od Tomm »

Mirko_46 píše:Nikto mi nevie poradit cislo dielu? :evil:
Nechapu proc ten smajlik, copak jsme tu servis? Od rana asi nikdo nemel cas, je to tu teprve par hodin a ty se uz rozcilujes ze tu neni odpoved. Pokud na to tak chvatas tak proc nezajedes (nezavolas) do VW, tam ti to najdou, reknou ti cenu a rovnou ti to i objednaji 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vodiaca kladka

Příspěvek od valec1 »

a nepridira se ti volnobezka na altiku?a to pri nizkych otackach a na volnobeh popiskuje?

Uživatelský avatar
Mirko_46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko, Prešov

Re: Vodiaca kladka

Příspěvek od Mirko_46 »

popiskuje to aj pri vysokych aj pri nizkych otackach..je pocut ze lozisko na vodiacej kladke ma uz svoje najlepsie roky za sebou..tak to tam chrapoce a jemne popiskuje..len dufam ze sa to nezatne a neroztrhne mi klinovy remen..preto potrebujem surne cislo toho dielu..do VW nepojdem lebo tu u nas vo VW su poniektori taki experti ako moja priatelka..a chcu za obyc. veci neskutocne peniaze...zo skusenosti viem, co kupim inde ako vo VW tak je to min. 3x lacnejsie ako tam.
VW Golf 1.6 16V (77kW) 3-dverová verzia r.v. 8/2000

Uživatelský avatar
NStorm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 17.01.2008 09:53

Re: Vodiaca kladka

Příspěvek od NStorm »

Mirko_46 píše:Zdravim Vas chlapi, zacala mi na aute popiskovat vodiaca kladka najprv som myslel, ze odisla napinacia, ale ta je v poriadku, dost mi to popiskovanie lezie na nervy, potreboval by som zistit ake je to cislo dielu tej vodiacej kladky nech to viem objednat a nech neobjednam blbost..zaroven ked ju budem mat dole tak vymenim aj klinovy remen...jedna sa o kladku ktora je na obrazku. Kod motora je AUS, rok vyroby 8/2000, 1.6 16V (77kW) s klimatizaciou. Dakujem, velmi mi tym pomozete. ;)

SNR SN GA357.10 1677,-

tady ji uvidíš
http://www.maximizeronline.com
napíšeš to uplně do toho horního řádku uprostřed nahoře
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“