Problém řazení Golf IV 1.6 SR Prosím o radu!!

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Edy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Problém řazení Golf IV 1.6 SR Prosím o radu!!

Příspěvek od Edy »

Ahoj, zdravim vsechny! mam takovy problem, mam golf IV r.v.99 1.6SR AKL a z ničeho nic mi nejde zařadit první rychlostní stupen!! auto mam asi rok zatim bez zavady, akorat uz odchazela spojka, tak jsem si rekl ze to bude tím, i ostatní mi to tvrdili, nyní mám novou spojku, vyměněný olej v převodovce(plná sintetika) a dělá to zase!! jako kdyby mi nekdo strčil kus tyčky před řadičku a ja nemohl zařadit!!! auto má 2 měsíce novou technickou!!! docela mě to štve, hlavně na semaforech!!! dělá to jak zastudena tak zatepla! Prosím o rady!!! děkuji :(

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Problém řazení Golf IV 1.6 SR Prosím o radu!!

Příspěvek od Tomm »

V jakym stavu mas silenbloky na motoru? Pokud maji vuli tak vymenit.

Zkousel jsi nechat seridit tahla razeni? Pokud ne tak to zkus.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Edy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém řazení Golf IV 1.6 SR Prosím o radu!!

Příspěvek od Edy »

silenbloky by měly byt o.k. zitra na to jeste juknem a uvidime. takhla se take jeste neserizovala, tak zkusime a uvidime! zatim diky za radu! :wink:

mtham
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.12.2007 19:30

Re: Problém řazení Golf IV 1.6 SR Prosím o radu!!

Příspěvek od mtham »

urcite koukni na ty silenbloky uz to spoustu lidem pomohlo me zrovna taky nekteri lidi rikaj ze je problem v prevodovce ze tam chybej nejty ale je to tak 5% ze 100

Uživatelský avatar
Edy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém řazení Golf IV 1.6 SR Prosím o radu!!

Příspěvek od Edy »

jj. dik za radu, kazda rada dobra, prevodovka to delat nemuze, mam novou spojku, takze se nedavno sundavala to by bylo poznat!! juknem na ty silenbloky a chystame se urcite na ty tahla! zatim dikec :D

vacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 22.10.2007 22:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém řazení Golf IV 1.6 SR Prosím o radu!!

Příspěvek od vacko »

ja mam podobny problem, ale len ked nastartujem auto, na rozjazde to sem tam je problematicke zaradit 1... Uz budem asi musiet dat checknut cele auto, patrilo by sa po zime...
VW GOLF IV 1.6SR - par konikov to má...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“