přímé sání

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

přímé sání

Příspěvek od jery »

mám na autě kit sání KN a snažím se vyřešit přívod studeného vzduchu.nasavač na kapotu se mi moc nechce dávat,není to hezký a navíc by mi vadilo kdyby mi do auta pršelo a mokrej filtr asi taky nebude dobrej.a místo pro nějakou rouru tam taky není.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: přímé sání

Příspěvek od Tomm »

jery píše:mám na autě kit sání KN a snažím se vyřešit přívod studeného vzduchu.nasavač na kapotu se mi moc nechce dávat,není to hezký a navíc by mi vadilo kdyby mi do auta pršelo a mokrej filtr asi taky nebude dobrej.a místo pro nějakou rouru tam taky není.
Resilo se nekolikrat, jak u benzinu tak u TDI. Bud muzes vest od masky, nebo pridat tepelnou pricku mezi motor a filtr, nebo udelat sani dole u leve mrizky.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: přímé sání

Příspěvek od Madi »

Já bych to chtěl řešit sáním rourou dole od levé mřížky ale nevím :roll: Pak mi tam asi bude lítat bordel.
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: přímé sání

Příspěvek od crossic »

Jaký bordel?? Od čeho tam asi tak je filtr?? Já tam mám tu trubici navedenou dolů do nárazníku a žádný extrémní bordel tam nemívám...
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: přímé sání

Příspěvek od pelo »

Podle myho nazoru by se pripadnej bordel od mrizky nemel dostat trubkou az nahoru k filtru, aby ho nejak ucpal. Podle me by tam nemelo byt takovy proudeni, aby to dokazalo nasat az nahoru. Pokud se i presto bojis, tak to udelej tak, ze nejdriv udelas mezi motorem a filtrem tepelny stit a pak do toho prostoru jen privedes cerstvy vzduch od mrizky. Pak se mu nemuze nic stat...

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: přímé sání

Příspěvek od crossic »

Čeče, tak si někdy zkus odpojit tu trubku co ti jde k filtru a až někdo šlápne na plyn tak tam dej ruku a sám uvidíš jakej je to vysavač...saje to jak sviňa, ale bordelu bych se fakt nebál...
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: přímé sání

Příspěvek od suchyra »

mám to taky tak, a i když to tam fakt hodně náporově fičí, tak bordel se tam nedostane :)
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Uživatelský avatar
pelo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: přímé sání

Příspěvek od pelo »

crossic píše:Čeče, tak si někdy zkus odpojit tu trubku co ti jde k filtru a až někdo šlápne na plyn tak tam dej ruku a sám uvidíš jakej je to vysavač...saje to jak sviňa, ale bordelu bych se fakt nebál...
To ja vim, ze tah to ma ale nemyslim si, ze by to melo az takovy tah, ze by se ten bordel(krome prachu, ale ten se tam dostane vzdy) dostal az nahoru do filtru.
Ale jinak to dava krasnej zvyk pri seslapnuti plynu, pekne slyset, jak motor dycha...

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: přímé sání

Příspěvek od Toxyz »

přesně od levé mřížky rourou až k filtru...mám to tak také ...spokojenost už druhý rok :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Benik1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: přímé sání

Příspěvek od Benik1 »

nemáte prosím vás foto jak jste udělali to sání z levé mřížky? když tam je málo prostoru na protažení nějaké trubky.

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: přímé sání

Příspěvek od jery »

je tam hrozně málo místa na to protažení od mlhovky k filtru ,možná mám moc tlustou hadici,koupil jsem průměr 8cm

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: přímé sání

Příspěvek od Toxyz »

Benik1 píše:nemáte prosím vás foto jak jste udělali to sání z levé mřížky? když tam je málo prostoru na protažení nějaké trubky.
prostoru je tam hafo, ale fotku nemám, s PeLou jsme tam protáhli rouru tak 80mm průměr.......levou mřížku nárazníku je třeba trošku prožezat protože je plná (doufám že tam nemáš mlhovku) a rouru tam třeba připevnit stahovací páskou a to samé na duhém konci u filtru
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: přímé sání

Příspěvek od jery »

vidím to na prolis do kapoty zejtra skočím za klempířem

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: přímé sání

Příspěvek od MaF »

muzete to nekdo vyfotit pls?

jestli to chapu spravne tak od mrizky dole jste navedli trubici (ja bych pouzil nejakej husi krk treba?) nahoru kolem baterky a nasmerovaly ho na kit sani - kuzel?
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: přímé sání

Příspěvek od Toxyz »

MaF píše:muzete to nekdo vyfotit pls?

jestli to chapu spravne tak od mrizky dole jste navedli trubici (ja bych pouzil nejakej husi krk treba?) nahoru kolem baterky a nasmerovaly ho na kit sani - kuzel?

jj přesně, husí krk a povedeš to tam jak si říkal...z fotek by bylo prd, chtělo by to live vidět
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“