Cidlo teploty chaldici kapaliny AZD, kde je?

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
galandar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 15.10.2007 12:11
Bydliště: Praha

Cidlo teploty chaldici kapaliny AZD, kde je?

Příspěvek od galandar »

Cau,

chystam se na vymenu cidla chladici kapaliny, pravdepodobne tusim, kde se cidlo nachazi - po sundani krytu motoru (1,6 16V) je zhruba uprostred predni casti bloku motoru konektor na telese, ktere je zapusteno do bloku a utazeno matkou, mam zeleny plastovy obal. Nerad bych vyndal a znicil neco jinyho :(

Muzete pls nekdo helpnout?? Nasel jsem akorat umisteny pro V5tku a 1,6 SR.

Diky

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Cidlo teploty chaldici kapaliny AZD, kde je?

Příspěvek od ivco85 »

nazdar..ano to je presne ono,,,ja som ho menil tiez pretoze mi plavali otacky...po vymene vsetko na 100 %..musim zaklopat..
btw. ked ho budes menit vytecie ti chladiaca kvapalina..cca asi 4 litre..tak sa nato priprav a nieco si podloz aby ti neutiekla na zem...a este nieco..to cidlo sa da premerat ci je dobre.....myslim ze kontakty do kriza mi mali mat neaku hodnotu odporu..ale to uz neviem presne..nove cidlo ma stalo 510,- Sk...a potom pozor su dva typy rozlisitelne lahko podla tvaru konektora....mal by si mat taku elipsu ako ja..bo mam tiez ten motor 1,6 16 V BCB

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Cidlo teploty chaldici kapaliny AZD, kde je?

Příspěvek od ivco85 »

a este nieco co citam....to cidlo je na pravej strane motora presne pod hadicami co vedu do chladica....presne pod tou rozdvojkou....a cidlo nie je nasrobovane ale drzi ho taka spona, kotru odistis tak ked ju potiahnes smerom k sebe.....

a este nieco....na starom cidle bude gumenne tesnenie..tak davaj pozor aby si ho nestratil!!!!budes ho potrebovat na to nove...pre mna z nepochopitelných dovodov sa nove cidlo s tym tesnenim nepredava..takze bacha!!!

keby nieco...ozvi sa poradim este..drzim palce caf

galandar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 15.10.2007 12:11
Bydliště: Praha

Re: Cidlo teploty chaldici kapaliny AZD, kde je?

Příspěvek od galandar »

Diky!

Snad se k tomu dostanu tento vikend. Tak dam info jak jsem dopadl.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“