prosba-nemilý zvuk

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
martin159
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 07.02.2008 20:47
Kontaktovat uživatele:

prosba-nemilý zvuk

Příspěvek od martin159 »

Ahoj všem nemáte někdo ponětí co by to mohlo být a jestli se tím zabývat,
Ráno ,nebo vždy při prvním denním startování ,tudíž když je motor studený ,když nastaruju tak hned poté mi to vidá tak na vteřinu až dvě takový divný zvuk nedokážu to popsat ,ale pak jedu do města a můžu pak startovat jak chci a je to ok někdo mi říkal ,že by to mohl být pastorek od startéru že se hůř vrací nevíte někdo? nemáte stím zkušenost díky moc

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: prosba-nemilý zvuk

Příspěvek od bear »

martin159 píše:Ahoj všem nemáte někdo ponětí co by to mohlo být a jestli se tím zabývat,
Ráno ,nebo vždy při prvním denním startování ,tudíž když je motor studený ,když nastaruju tak hned poté mi to vidá tak na vteřinu až dvě takový divný zvuk nedokážu to popsat ,ale pak jedu do města a můžu pak startovat jak chci a je to ok někdo mi říkal ,že by to mohl být pastorek od startéru že se hůř vrací nevíte někdo? nemáte stím zkušenost díky moc
Pohledej ve starších tématech řešilo se to tu nedávno a byl to ten startér, TOMM tam dával i rady co s tím, nejlépe repas protože novej tě vyjde na nějakejch 7000kč

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: prosba-nemilý zvuk

Příspěvek od Chudej student »

jo je to starter...jakoby to zaskuhra...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: prosba-nemilý zvuk

Příspěvek od Tomm »

bear píše:
martin159 píše:Ahoj všem nemáte někdo ponětí co by to mohlo být a jestli se tím zabývat,
Ráno ,nebo vždy při prvním denním startování ,tudíž když je motor studený ,když nastaruju tak hned poté mi to vidá tak na vteřinu až dvě takový divný zvuk nedokážu to popsat ,ale pak jedu do města a můžu pak startovat jak chci a je to ok někdo mi říkal ,že by to mohl být pastorek od startéru že se hůř vrací nevíte někdo? nemáte stím zkušenost díky moc
Pohledej ve starších tématech řešilo se to tu nedávno a byl to ten startér, TOMM tam dával i rady co s tím, nejlépe repas protože novej tě vyjde na nějakejch 7000kč
Nevim jak u benzinu, ale novej starter do TDI cca 3500

Jo a ten zvuk je zasekla volnobezka starteru..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: prosba-nemilý zvuk

Příspěvek od bear »

Tomm píše:
bear píše: Pohledej ve starších tématech řešilo se to tu nedávno a byl to ten startér, TOMM tam dával i rady co s tím, nejlépe repas protože novej tě vyjde na nějakejch 7000kč
Nevim jak u benzinu, ale novej starter do TDI cca 3500
když jsem se díval na http://www.mjauto.cz tak na moje auto

BOSCH Starter, Výkon startéru 1,1 kW - napětí = 12 V BOSCH-0986018920 dodavatel 1 6.533,61bez DPH 7.775,0s DPH

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“