Koncový tlumič na GIV

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od dakty »

Mám asi krapítek děravej zadní tlumič, tak mě bude čekat výměna...
Chtěl bych tam dát nějakej alá tuning. Něco, co uvnitř nebude slyšet, ale venku to udělá alespoň malinko zvuk. Suprovej má Bechy, ale ten mi nechce prozradit co je to za výrobce.

Poraďte, pls
Škoda Yeti 1.2 TSI Ambition... poježděníčko na půl roku :)

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od bear »

dakty píše:Mám asi krapítek děravej zadní tlumič, tak mě bude čekat výměna...
Chtěl bych tam dát nějakej alá tuning. Něco, co uvnitř nebude slyšet, ale venku to udělá alespoň malinko zvuk. Suprovej má Bechy, ale ten mi nechce prozradit co je to za výrobce.

Poraďte, pls
zeptej se zvířátka on bude vědět :wink:

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od deckard »

Tady přidávám skromnou nápovědu.
obrázek001.jpg
obrázek002.jpg
obrázek003.jpg

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od DworiBak »

Co takhle supersprint 8)

Uživatelský avatar
tazi
Profík
Profík
Příspěvky: 1075
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od tazi »

No nic ve zlem ale tema na vyfuky uz tady jedno je.. jinak ja jsem se rozhodl pro Laityng, maji 3 stupne hlasitosti. Jeste ho ale nemam cekam porad na zadni R32 naraznik.
Stěrače BOSCH AEROTWIN - Sportovní filtry KN - Brzdové kotouče za nejlepší ceny
http://www.tuningstyle.cz E-shop s tuningovými díly a autodoplňky
TUNING a NÁHRADNÍ DÍLY na všechny vozy

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od deckard »

Já osobně mám na 1.8T GTI Bosi Super Cup dvě koncovky a je to moc dobrej zvuk.Kolikrát vypínám rádio,abych se pokochal tím pěkným temným a hlubokým zvukem.Neřve to a přitom to potěší....Layting měl kamarád na Audině A4 1.8T a musel ho dát pryč.Po nějakém)krátkém) čase začal mít divnej zvuk,až bych řekl,že přecházel v nepříjemnej zvuk.Nakonec pořídil Remus a asi je spokojenej... 8)

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od g*o*l*f* »

Vyzkouším se zeptat ještě v této sekci....
Máte prosím někdo na golfu tlumič značky remus? Líbí se mi remus 2x92x78. Kamarád ho má na mazdě 323 a vzhledově je moc pěkný(ale 323 je menší než golf, tak právě nevím, jak bude vypadat na golfu) a zvuk je taky super. Je totiž decentní, ale ve vyšších otáčkách se krásně projeví, nemám rád uřvané výfuky, ze kterých po 10min rozbolí hlava. Nevím ale, jak bude znít na golfu(1.6 16V 77kW). Předpokládám, že ten zvuk nebude asi stejný. Hlavně je na něm vyražen rok 94 :-), na autě už byl a 9let je tam na 100% a stále je v pohodě, nikde díra, prostě je ok :wink:
Hrozně by mě zajímalo, jak to na golfu vypadá a jaký to má ten zvuk. Ještě se mi líbí od remusu ten DTM duplex, ale to by chtělo jiný nárazník, na seriovku se vůbec nehodí a navíc ta cena :?

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od shaft.cz »

chlapi a jaky mate zkusenosti s tema duplexama? Ma nekdo tip jaky koupit aby byli obe dve koncovky funkcni, slo z nich stejny teplo a v zime para/kour, vetsinou sem videl ze se kourilo jen z jedne a u nekoho nepatrne i z druhe, coz je alee proste vo nicem :(

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od dakty »

shaft.cz píše:chlapi a jaky mate zkusenosti s tema duplexama? Ma nekdo tip jaky koupit aby byli obe dve koncovky funkcni, slo z nich stejny teplo a v zime para/kour, vetsinou sem videl ze se kourilo jen z jedne a u nekoho nepatrne i z druhe, coz je alee proste vo nicem :(
u duplexu je důležitý, aby v místě, kde se to rozdvojuje na druhý rameno, aby tam byla nějaká přepážka, která pošle více jak 50% kouře do toho vzdálenějšího konce a míň do toho bližšího
Škoda Yeti 1.2 TSI Ambition... poježděníčko na půl roku :)

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od g*o*l*f* »

S remusem stále nikdo? :-( Nenajde se nikdo, kdo ho vozí na svém fešákovi a poskytne mi info?

Jinak co se týče těch duplexů, taky jsem se párkrát setkal s tím, že to nefunguje jak má a kouří to převážně jen z jedné strany. Dle mého názoru se tohle u toho duplexu od remusu nemůže stát, ovšem co si budem povídat...16 a půl litru za koncový tlumič je přeci jenom pěkná darda :wink:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od shaft.cz »

g*o*l*f* píše:S remusem stále nikdo? :-( Nenajde se nikdo, kdo ho vozí na svém fešákovi a poskytne mi info?

Jinak co se týče těch duplexů, taky jsem se párkrát setkal s tím, že to nefunguje jak má a kouří to převážně jen z jedné strany. Dle mého názoru se tohle u toho duplexu od remusu nemůže stát, ovšem co si budem povídat...16 a půl litru za koncový tlumič je přeci jenom pěkná darda :wink:
cau ja mel duplex remus na golfu na 1.6 16V 77kw, ale uz sem ho koupil s rozsypanym vnitrkem teda asi s jednou prepazkou, kouril z jedne koncovky asi na 80 a z druhe na 20 procent, proto sem se ptal jak to s tema duplexama je. Na minulem aute GIII 1.6 sem si nechal vyfuk udelat od zapa vyfuky taky duplex a taky stal za pi_u :lol: ale ten remus oproti zapakum nerezl a mel sem k nemu i certifikaci :wink:

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od shaft.cz »

dakty píše:
shaft.cz píše:chlapi a jaky mate zkusenosti s tema duplexama? Ma nekdo tip jaky koupit aby byli obe dve koncovky funkcni, slo z nich stejny teplo a v zime para/kour, vetsinou sem videl ze se kourilo jen z jedne a u nekoho nepatrne i z druhe, coz je alee proste vo nicem :(
u duplexu je důležitý, aby v místě, kde se to rozdvojuje na druhý rameno, aby tam byla nějaká přepážka, která pošle více jak 50% kouře do toho vzdálenějšího konce a míň do toho bližšího
presne tohle jsem si myslel, ale jak sem psal predchvilkou mel jsem jak remuse (uz jetyho teda) tak nove udelanej duplex a staly oba za houbelec :( chtel jsem pred zimou dat R32 vyfuky ale vzhledem k temto zkusenostem sem naraznik zavaril...chtel bych to zase predelat treba na rok 09 pres zimu pokud by se nasel nekdo kdo je umi kvalitne s rozumnou cenou :wink:

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od g*o*l*f* »

shaft.cz píše:
g*o*l*f* píše:S remusem stále nikdo? :-( Nenajde se nikdo, kdo ho vozí na svém fešákovi a poskytne mi info?

Jinak co se týče těch duplexů, taky jsem se párkrát setkal s tím, že to nefunguje jak má a kouří to převážně jen z jedné strany. Dle mého názoru se tohle u toho duplexu od remusu nemůže stát, ovšem co si budem povídat...16 a půl litru za koncový tlumič je přeci jenom pěkná darda :wink:
cau ja mel duplex remus na golfu na 1.6 16V 77kw, ale uz sem ho koupil s rozsypanym vnitrkem teda asi s jednou prepazkou, kouril z jedne koncovky asi na 80 a z druhe na 20 procent, proto sem se ptal jak to s tema duplexama je. Na minulem aute GIII 1.6 sem si nechal vyfuk udelat od zapa vyfuky taky duplex a taky stal za pi_u :lol: ale ten remus oproti zapakum nerezl a mel sem k nemu i certifikaci :wink:
A jaký měl zvuk na tomhle autě? Předpokládám, že u toho 2x92x78 bude zvuk tak nějak stejný jako u toho duplexu, nebo ne?

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od shaft.cz »

g*o*l*f* píše:
shaft.cz píše: cau ja mel duplex remus na golfu na 1.6 16V 77kw, ale uz sem ho koupil s rozsypanym vnitrkem teda asi s jednou prepazkou, kouril z jedne koncovky asi na 80 a z druhe na 20 procent, proto sem se ptal jak to s tema duplexama je. Na minulem aute GIII 1.6 sem si nechal vyfuk udelat od zapa vyfuky taky duplex a taky stal za pi_u :lol: ale ten remus oproti zapakum nerezl a mel sem k nemu i certifikaci :wink:
A jaký měl zvuk na tomhle autě? Předpokládám, že u toho 2x92x78 bude zvuk tak nějak stejný jako u toho duplexu, nebo ne?
zvuk decentni, ve vnitr v aute sem vpodstate nic neslysel, zvenku fakt decent a zacal kolem 3tis ot...libilo se mi to celkem nikdy sem nechtel aby vyfuky rvali ale chybela tam ta funkcnost obou koncovek stejne, coz kazi celkovy dojem a vzhled auta :( takze to slo dolu :lol:

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od g*o*l*f* »

shaft.cz píše:
g*o*l*f* píše: A jaký měl zvuk na tomhle autě? Předpokládám, že u toho 2x92x78 bude zvuk tak nějak stejný jako u toho duplexu, nebo ne?
zvuk decentni, ve vnitr v aute sem vpodstate nic neslysel, zvenku fakt decent a zacal kolem 3tis ot...libilo se mi to celkem nikdy sem nechtel aby vyfuky rvali ale chybela tam ta funkcnost obou koncovek stejne, coz kazi celkovy dojem a vzhled auta :( takze to slo dolu :lol:
jj, taky nemám rád, když jsou výfuky nějak moc uřvaný a po chvilce z toho rozbolí hlava. Tak možná na projetí, ale ne na ježdění. Kamarád, co má ten remus 2x92x78 má parádní zvuk, hlavně se mi líbí, když nastartuje, že to tak pěkně brumlá a dá se s tím jezdit jak hlasitě, tak i relativně potichu. Má už ale trochu vysypaný katalyzátor, tak nevím, jestli je tím výfuk hlasitější nebo ne. Každopádně pěkně smrdí :D .
Když ovšem duplex nefunguje jak má, tak to vypadá blbě, proto důvod sundání plně chápu. Ovšem by mě trochu mrzelo sundání zrovna remusu, jak jsem říkal kamarádovi, že ten jeho výfuk má pomalu větší cenu, než to jeho celé auto :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“