Koncový tlumič na GIV

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od shaft.cz »

g*o*l*f* píše:
shaft.cz píše: zvuk decentni, ve vnitr v aute sem vpodstate nic neslysel, zvenku fakt decent a zacal kolem 3tis ot...libilo se mi to celkem nikdy sem nechtel aby vyfuky rvali ale chybela tam ta funkcnost obou koncovek stejne, coz kazi celkovy dojem a vzhled auta :( takze to slo dolu :lol:
jj, taky nemám rád, když jsou výfuky nějak moc uřvaný a po chvilce z toho rozbolí hlava. Tak možná na projetí, ale ne na ježdění. Kamarád, co má ten remus 2x92x78 má parádní zvuk, hlavně se mi líbí, když nastartuje, že to tak pěkně brumlá a dá se s tím jezdit jak hlasitě, tak i relativně potichu. Má už ale trochu vysypaný katalyzátor, tak nevím, jestli je tím výfuk hlasitější nebo ne. Každopádně pěkně smrdí :D .
Když ovšem duplex nefunguje jak má, tak to vypadá blbě, proto důvod sundání plně chápu. Ovšem by mě trochu mrzelo sundání zrovna remusu, jak jsem říkal kamarádovi, že ten jeho výfuk má pomalu větší cenu, než to jeho celé auto :lol: :lol:
jj remusy jsou drahy, kontaktuj zviratka on vi kde nechat udelat supr duplex do R32 narazniku ale asi si za to vemou ranec :( ma to na aute redbull myslim :wink:

Uživatelský avatar
TOWER
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 16.01.2008 18:13
Bydliště: L.Bohdaneč

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od TOWER »

shaft.cz píše:
g*o*l*f* píše: jj, taky nemám rád, když jsou výfuky nějak moc uřvaný a po chvilce z toho rozbolí hlava. Tak možná na projetí, ale ne na ježdění. Kamarád, co má ten remus 2x92x78 má parádní zvuk, hlavně se mi líbí, když nastartuje, že to tak pěkně brumlá a dá se s tím jezdit jak hlasitě, tak i relativně potichu. Má už ale trochu vysypaný katalyzátor, tak nevím, jestli je tím výfuk hlasitější nebo ne. Každopádně pěkně smrdí :D .
Když ovšem duplex nefunguje jak má, tak to vypadá blbě, proto důvod sundání plně chápu. Ovšem by mě trochu mrzelo sundání zrovna remusu, jak jsem říkal kamarádovi, že ten jeho výfuk má pomalu větší cenu, než to jeho celé auto :lol: :lol:
jj remusy jsou drahy, kontaktuj zviratka on vi kde nechat udelat supr duplex do R32 narazniku ale asi si za to vemou ranec :( ma to na aute redbull myslim :wink:
já myslím,že redbul to dělal sám a na fotu není vidět kde má udělanou přepážku na průchod 50%L+50%P a pokud chcete přesně tak pak duplex za 16 litrů a zvuk udělat koncovkama bez hluku v autě atd. tuning je náročnej na peníze a jinak to nejde, :wink:
auto má sloužit člověku-já sloužím jemu
vw golf lll VR6

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: Koncový tlumič na GIV

Příspěvek od g*o*l*f* »

A měl už někdo na autě tlumič co dělá Remus.....power sound? Ptal jsem se na svůj motor(1.6 16V 77kW) a dělá se normál levostranný s výběrem z několika koncovek. Mělo by jít o to, že je tam někde redukční klapka, kterou se nastavuje zvuk a výkon(??). Má někdo zkušenosti s takovým tlumičem(na jakémikoli autě). Zajímalo by mě, co to vydrží a jak moc se to dá štelovat a jestli je to lepší než klasický tlumič Remus na konkrétní auto.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“