Blow off

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Blow off

Příspěvek od vtuni »

deckard píše:
vtuni píše:2 Deckard: dobrá volba mám ty samé... :wink:
Já je hlavně vybíral k vůli tomu posvětlení,které je dost podobné origo podsvětlení budíků v Golfu.na cenu jsme taky koukal,to je jasný,protože na Raid a podobně jsem jaksi kačky neměl... :cry:
mám ty samý myšlenkový pochody--- :mrgreen: ono když to vezmeš ,že sháníš budíky, co za něco stojí, ne nějaký polsko... sháníš červený ručičky a modrej podsvit.... tak už si moc vybírat nemůžeš
:mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

Jo,jo asi takhle nějak.Stálo mě to dlouhé hledání na netu..jestli mě k vůli tomu vyhoděj z práce,tak budu musët prodat Golfa,abych měl na chleba... 8) :twisted: Ale zase vim,že když ho nabídnu tady,tak aspoˇˇn budu vědět,že bude v dobrých rukách.... :mrgreen:

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: Blow off

Příspěvek od GTI16V »

DworiBak píše: Ty jsi taky z UL že znáš SOTYHO jsi snima i v TD.
Jinak mě turbo v serii fouká 0,5 někdy to dostanu i na 0,6 né každej budík bude měřit přesně.
Já ty budíky zatim vyřešil takto


.....0,5 je málo, to ten budík ukazuje asi opravdu dost naprd....nebo turbíčku už se chce spát? :mrgreen:
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

A kolik by si chtěl aby v sérii foukalo 8O a budík určitě nebude přesnej přece je to jenom raidHP :idea:

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

CO jsem tak slyšel tak má seriově tlačit 0,6-0,7 seriove......

já už snad tlačím 0,9 - 1,1 :P uvidíme ted řeším budíky



a když jsem u toho kam jste je umistili mně se je na sloupek moc dávat nechce a na přistrojovku to asi taky moc nesluší ... uvažoval na volném boxu od rádia....nebo jak se tomu říka :)

co vy na to

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

Mrkni o stránku spět já to tam dal.
Zatím ve všech 1.8t co jsem jel a měly budík na turbo tak v serii dali max 0,6 :wink:

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

DworiBak no ukazalo se mi to až ted? jak jsi to vyřešil? přesněji hod malý popis tak nějak podobně si to představuju

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

MadJackob píše:DworiBak no ukazalo se mi to až ted? jak jsi to vyřešil? přesněji hod malý popis tak nějak podobně si to představuju
No ono to potom výpadku nefachčilo ten přední panel na 3budíky jsem koupil pokud budeš chtít pošlu odkaz koupl starší přihrádku trochu jsem jí prořezal jelikoš ty budíky jsou vyšší než je přihrádka nevešli by si tam a nakonec přilepil ten přední panel k tomu nasoukal budíky zapojil a jedem :mrgreen: .Nebo použít ucpávku místo rádia teda pokud se to u GIV dávola a udělat si otvory svoje

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od bear »

110kw 0,6-0,7 132kw 0,8 pokud mě mysl nešálí, serie !

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

bear píše:110kw 0,6-0,7 132kw 0,8 pokud mě mysl nešálí, serie !
asi jo já měl teda za to že 110kw 0,8

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

je fakt že ty tlaky jsou různý,dle stavu motoru(turba).Ale určitě bude něco na tom,jak je ten budík přesnej.Po prvním zapojení,mi to foukalo 1 bar,ale ručička třepetala,jako když chtěla uletět.Jenže to s emi právě nezdálo,protože za prvý ten zvuk a chování ručičky s emi nelíbilo a za druhé vím,že přes jedne bar foukají úplně jiný turba a ne sériové,co máme v našich GTI.Takže jsem ještě jednou poprosil kamaráda,aby jsme se na to podívali a přišli jsme na to,že jsem neudělali na poprvé to správné zapojení a tak jsme to udělali přesně dle návodu a už to pak bylo úplně něco jiného.Ručička netřepetá a talk se ustálil zatím na nějakých 0.5 a to jsem to zatím netestoval natvrdo.Ale nechci si příliš fandit,možná bych tam těch 0.7 mohl vytlačit....když už nic jinýho nevytlačim,tak aspoň oči... 8O

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

pánové malý dotaz.... jak se dá poznat...jestli máte chipnutý motor.....

deckard
Pilot
Pilot
Příspěvky: 735
Registrován: 02.11.2007 13:02

Re: Blow off

Příspěvek od deckard »

No tak mě napadá snad jedna věc a to zjistit v ŘJ,jestli je tam originál chip,já mám třeba k dispozisci ještě ten origo doma,pak snad asi podle toho programu...no a nakonec znalec by řekl,že podle toho jak to auto jede.. :twisted: Na brzdě?Jestli odpovídají koníci originálu,nebo ne.

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off

Příspěvek od MadJackob »

jasan....ale jedna se o to..že borec si nechal dělat chip a zdá se mu že to vůbec nejede...tak se mně ptal jak to poznal jestli ho neojebali..... třeba přes Vag nebo nějak tak .. Brzdu jsem mu řekl taky

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Blow off

Příspěvek od DworiBak »

MadJackob píše:jasan....ale jedna se o to..že borec si nechal dělat chip a zdá se mu že to vůbec nejede...tak se mně ptal jak to poznal jestli ho neojebali..... třeba přes Vag nebo nějak tak .. Brzdu jsem mu řekl taky
No nalogovat to ve VAGU a pak to soupnout do K-Poweru ten ti ukže kolik koníků máš pod kapotou ale je to jen orientační

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“