1,4 16V klepanie

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2
Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1,4 16V klepanie

Příspěvek od DworiBak »

cena se bude odvíjet od toho jestli se to dá udělat bez sundání hlavy nebo bude muset hlava dolu.Přípravek je jednoduchý vyrobit + svíčku vykuchanou aby se dalo do válce fouknout tlak aby ventyly nespadly

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: 1,4 16V klepanie

Příspěvek od Type-17 »

tak,tak. ted jsem koukal na pripravek a je to pohoda a nepotrebujes ani svicku staci dat valce do vrchni uvrate udelas dva a pak dalsi. to najit drive tak bych usetril cas i penize :roll:
DworiBak píše:cena se bude odvíjet od toho jestli se to dá udělat bez sundání hlavy nebo bude muset hlava dolu.Přípravek je jednoduchý vyrobit + svíčku vykuchanou aby se dalo do válce fouknout tlak aby ventyly nespadly

Paraday
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 26.08.2008 00:17
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,4 16V klepanie

Příspěvek od Paraday »

Liborek píše:
katsi píše:zdravím klepače, taky mám 1,4 55kw 16V motor akq, jenže neklepu, jen nepatrně, jak kdy, jde o to, že mi baští hodně oleje 1litr na 1000-1200km (castrol magnatec 10-40w), občas si za jizdy i krapet zakouří...
tak to vypadá pravděpodobně na gufera kolem ventilů:)..to není nic hrozného :wink:

ty to stopro nejsou, ted jsem je menil, klepou tam ty zdvihatka nebo hydrostely ... guferka nene ... bohuzel ...

Uživatelský avatar
Liborek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,4 16V klepanie

Příspěvek od Liborek »

Smaster píše:Taky klepu ale každejmi rika ze to je neco jineho. Nekdo mluvi o hydrostelech a nekdo o guferu sem s toho jelen. klepe mi to 50tis km a jedu porad dal a olejmi totaky papá
taky to fakt zatím neřeším, až se to vys.... tak to začnu řešit!
Už mám s tímto klepáním najeto skoro 60k a doufám že ještě minimálně 1x tolik najedu! :roll:
:!: CHCETE SAMOLEPY nejen NA AUTO? vyřežu cokoliv co si dodáte! :!:

Obrázek

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: 1,4 16V klepanie

Příspěvek od Type-17 »

pokud to basti tak jedine pres gufera a v tom horsim pripade pres korouzky valcu.
Paraday píše:
Liborek píše: tak to vypadá pravděpodobně na gufera kolem ventilů:)..to není nic hrozného :wink:

ty to stopro nejsou, ted jsem je menil, klepou tam ty zdvihatka nebo hydrostely ... guferka nene ... bohuzel ...

Uživatelský avatar
Liborek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,4 16V klepanie

Příspěvek od Liborek »

Type-17 píše:pokud to basti tak jedine pres gufera a v tom horsim pripade pres korouzky valcu.
Paraday píše:
ty to stopro nejsou, ted jsem je menil, klepou tam ty zdvihatka nebo hydrostely ... guferka nene ... bohuzel ...
přesně tak...ja to na ten svuj typuju na gufera a možná i kruhy...tuším že na podzim to budu muset udělat nebo na jaře, se ještě uvidí, každopádně se pak pochlubím:)))
:!: CHCETE SAMOLEPY nejen NA AUTO? vyřežu cokoliv co si dodáte! :!:

Obrázek

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: 1,4 16V klepanie

Příspěvek od Type-17 »

ja uz mam jesno. me uz zachrani jedine kruhy ale zatim na to kaslu. zatim nevim kolik mi to presne po oprave zere bo mi pres zimu nekudy vytekl olej. takze na trech tisicich sem dolil litr a dve deci. no vlastne po dvou mi vytekl tak litr a po tisicovce dve decky. ted jen jezdim a cekam za kolik km bude min. Doliju max a pak uvidim kolik zere a jestli pujde pod nuz :?






přesně tak...ja to na ten svuj typuju na gufera a možná i kruhy...tuším že na podzim to budu muset udělat nebo na jaře, se ještě uvidí, každopádně se pak pochlubím:)))[/quote]

Uživatelský avatar
kesutrak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.02.2008 12:14
Bydliště: Budweis

Re: 1,4 16V klepanie

Příspěvek od kesutrak »

Type-17 píše:tak,tak. ted jsem koukal na pripravek a je to pohoda a nepotrebujes ani svicku staci dat valce do vrchni uvrate udelas dva a pak dalsi. to najit drive tak bych usetril cas i penize :roll:
DworiBak píše:cena se bude odvíjet od toho jestli se to dá udělat bez sundání hlavy nebo bude muset hlava dolu.Přípravek je jednoduchý vyrobit + svíčku vykuchanou aby se dalo do válce fouknout tlak aby ventyly nespadly
To je přípravek na stisknutí pružin? Nemáš jeho obrázek? Já jsem o tom přemýšlel, ale nevím, jak ho zapřít o hlavu, abych nic neotlačil.

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: 1,4 16V klepanie

Příspěvek od Type-17 »

pohledej tady :arrow: http://www.skoda.triga.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

kdyz se sunda vyko, tak by v hlave mely byt zavity do kterych pripevnis ten pripravek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“