1.8T jede jenom na tři válce...

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
DoggyBoy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

1.8T jede jenom na tři válce...

Příspěvek od DoggyBoy »

mam problém...dneska mi začal stašně řvát vejfuk ale spíš jak když místo auta jede mašina Harley :D tak sem zkusil postupně odpojit všechny válce a třetí neběží....zajímavý na tom je...že když sem chvilku jel tak se po chvilce viditelně zase zapojil a auto zase dostalo tah...ale vždycky naskočí až po chvilce.. :cry: nemáte s tim někdo zkušenosti? může to být i špatnej válec když po chvilce zase naskočí? nebo svíčka popřípadě cívka?

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8T jede jenom na tři válce...

Příspěvek od bear »

DoggyBoy píše:mam problém...dneska mi začal stašně řvát vejfuk ale spíš jak když místo auta jede mašina Harley :D tak sem zkusil postupně odpojit všechny válce a třetí neběží....zajímavý na tom je...že když sem chvilku jel tak se po chvilce viditelně zase zapojil a auto zase dostalo tah...ale vždycky naskočí až po chvilce.. :cry: nemáte s tim někdo zkušenosti? může to být i špatnej válec když po chvilce zase naskočí? nebo svíčka popřípadě cívka?
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=72&t=63243 není tam odpověď ale jsou tam nápady co by to mohlo bejt !

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8T jede jenom na tři válce...

Příspěvek od DworiBak »

Píchnout na VAG s kouknout svíčky nebo pokud si myl motor nebo někdo před tebou stačí když se orosí cívka :wink:

Uživatelský avatar
DoggyBoy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8T jede jenom na tři válce...

Příspěvek od DoggyBoy »

tak vyřešeno...stačilo přehodit zapalovací moduly...důvod proč to dělalo nevim...ale ted už je to v pohodě...a to je hlavní... :D jinak díky za nápady...

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 1.8T jede jenom na tři válce...

Příspěvek od shaft.cz »

DoggyBoy píše:tak vyřešeno...stačilo přehodit zapalovací moduly...důvod proč to dělalo nevim...ale ted už je to v pohodě...a to je hlavní... :D jinak díky za nápady...
mozna by to chtelo ten modul koupit novy a rovnou vymenit at te to pak nikde nenecha :(

Uživatelský avatar
DoggyBoy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8T jede jenom na tři válce...

Příspěvek od DoggyBoy »

shaft.cz píše:
DoggyBoy píše:tak vyřešeno...stačilo přehodit zapalovací moduly...důvod proč to dělalo nevim...ale ted už je to v pohodě...a to je hlavní... :D jinak díky za nápady...
mozna by to chtelo ten modul koupit novy a rovnou vymenit at te to pak nikde nenecha :(
jasný..to udělam..já jen že se mi to stalo v 17hodin...a další den sem měl jet na technickou... :D

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8T jede jenom na tři válce...

Příspěvek od bear »

DoggyBoy píše:
shaft.cz píše: mozna by to chtelo ten modul koupit novy a rovnou vymenit at te to pak nikde nenecha :(
jasný..to udělam..já jen že se mi to stalo v 17hodin...a další den sem měl jet na technickou... :D
dělá za studena ? bo za tepla ?

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 1.8T jede jenom na tři válce...

Příspěvek od shaft.cz »

bear píše:
DoggyBoy píše: jasný..to udělam..já jen že se mi to stalo v 17hodin...a další den sem měl jet na technickou... :D
dělá za studena ? bo za tepla ?
uz to nedela nauc se cist :lol: (je to OT ale musel sem) :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“