čištění klapky - co všechno si můžu dovolit?

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Smaster
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 14.10.2007 23:18
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: čištění klapky - co všechno si můžu dovolit?

Příspěvek od Smaster »

g*o*l*f* píše:To jsem potřeboval vědět. Nekdo tu psal, že se nastavení klapky po určité době nastaví samo na původní hodnotu, stejně jak se nastavuje při špinavé. Tak jsem si říkal, že bych to taky tak udělal, protože jsem si káblík ještě nekoupil :( . Takže bez káblu to radši nečistit, hm?
Není ten tvuj motor 1.4 16V? JA jen ze tenhle kryt mam na 1.4 a v opacnem pripade by mel jit na muj motor kryt z 1.6. Ten se mi líbý víc než tuten

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: čištění klapky - co všechno si můžu dovolit?

Příspěvek od srotty »

g*o*l*f* píše:To jsem potřeboval vědět. Nekdo tu psal, že se nastavení klapky po určité době nastaví samo na původní hodnotu, stejně jak se nastavuje při špinavé. Tak jsem si říkal, že bych to taky tak udělal, protože jsem si káblík ještě nekoupil :( . Takže bez káblu to radši nečistit, hm?
Já mám ten samý motor,klapku čistím vytaženou venku,ale zákl.nastavení jsem nikdy nedělal.Možná proto,že ji pravidelně čistím a nenechal jsem ji extr.zašpinit.A zatím pořád pohoda.

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: čištění klapky - co všechno si můžu dovolit?

Příspěvek od g*o*l*f* »

Smaster píše:
g*o*l*f* píše:To jsem potřeboval vědět. Nekdo tu psal, že se nastavení klapky po určité době nastaví samo na původní hodnotu, stejně jak se nastavuje při špinavé. Tak jsem si říkal, že bych to taky tak udělal, protože jsem si káblík ještě nekoupil :( . Takže bez káblu to radši nečistit, hm?
Není ten tvuj motor 1.4 16V? JA jen ze tenhle kryt mam na 1.4 a v opacnem pripade by mel jit na muj motor kryt z 1.6. Ten se mi líbý víc než tuten
1.4 určitě nemám :-).Mám 1.6 16V AZD. co se týče záměny krytu, tak ovšem nevím zda je zaměnitelný.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: čištění klapky - co všechno si můžu dovolit?

Příspěvek od Toxyz »

myslel si asi tenhle kryt co? To maj BCB a podobný


a řekl bych že ti nepůjde na 1,4....jediná možnost je jak to vědět 100% je zkusit to :lol:
Přílohy
DSCN1697.JPG
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: čištění klapky - co všechno si můžu dovolit?

Příspěvek od Nemo »

niečo k čisteniu je aj tu :)
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=6 ... %8Distenie
Robil som ho ja aj s nastavením klapky a mám tiež AZD :)
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“