1.8T setrvák

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Bořek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.01.2008 02:33
Bydliště: česká lípa

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od Bořek »

tak už někdo zkusil odlehčit ten setrvák??? z čeho dát na motor 1.8T typ AUQ jednohmotej setrvák??? dělám přestavbu z V5 na 1.8T tak že bych tam rovnou hodil jenohmotu dokud stím autem nejezdim pak se mi do toho nebude chtít...

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od peppa »

Bořek píše:tak už někdo zkusil odlehčit ten setrvák??? z čeho dát na motor 1.8T typ AUQ jednohmotej setrvák??? dělám přestavbu z V5 na 1.8T tak že bych tam rovnou hodil jenohmotu dokud stím autem nejezdim pak se mi do toho nebude chtít...
já jsem tam dal asi nejlehčí setrvák na světě a nic to nedělá 8) jinak je víc jak cca o 60% lehčí
Přílohy
Snímek 029.jpg
Snímek 028.jpg

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od DworiBak »

peppa píše:
já jsem tam dal asi nejlehčí setrvák na světě a nic to nedělá 8) jinak je víc jak cca o 60% lehčí
Koukám že se na něm nedá vyměnit věnec to když my vykouše starter zuby tak musim koupit novej setrvák :?

Bořek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.01.2008 02:33
Bydliště: česká lípa

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od Bořek »

tak děkuji za radu a setrvák dělat nebu když to nemá žádný vliv... ale děkuji za radu...

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od peppa »

Bořek píše:tak děkuji za radu a setrvák dělat nebu když to nemá žádný vliv... ale děkuji za radu...
špatně jsem to napsal,, nic to neděla na s chodem motoru (změna otaček) ale ten motor se lépe točí a je pružnější, těch 6 kilo co šlo dolu tam je znát jako svině

Uživatelský avatar
Majllo
Závodník
Závodník
Příspěvky: 604
Registrován: 06.03.2008 09:15
Bydliště: SR

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od Majllo »

peppa píše:
Bořek píše:tak děkuji za radu a setrvák dělat nebu když to nemá žádný vliv... ale děkuji za radu...
špatně jsem to napsal,, nic to neděla na s chodem motoru (změna otaček) ale ten motor se lépe točí a je pružnější, těch 6 kilo co šlo dolu tam je znát jako svině
o kolko je drahsi ako origo?

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od bear »

Majllo píše:
peppa píše: špatně jsem to napsal,, nic to neděla na s chodem motoru (změna otaček) ale ten motor se lépe točí a je pružnější, těch 6 kilo co šlo dolu tam je znát jako svině
o kolko je drahsi ako origo?
koukni sem http://www.highperformanceparts.cz/kata ... cne-talire" onclick="window.open(this.href);return false; :wink: ceny jsou vcelku dobrý

Bořek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.01.2008 02:33
Bydliště: česká lípa

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od Bořek »

tak já už mám motor v autě a konečně hotovou elektriku a poskládaný interiér... takže setrvák dělat nyní nebudu ale někdy v budoucnu až budu dělat spojku tak se do toho pustim.... nyní ale řeším jiný problém auto jde natočit jenom na 5 nebo 10 vteřin... nevíte někdo co stím??? dával sem místo pětivála co tam byl 1.8T...

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od VWMysak »

Bořek píše:.... nyní ale řeším jiný problém auto jde natočit jenom na 5 nebo 10 vteřin... nevíte někdo co stím??? dával sem místo pětivála co tam byl 1.8T...
Máš ŘJ pro 1.8T :idea:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od DworiBak »

Bořek neblokuje ti to imobilizer :wink:

Bořek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.01.2008 02:33
Bydliště: česká lípa

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od Bořek »

Jj řídící jednotku mám z 1.8T přímo k tomu motoru je to komplet z jednoho auta... no imobilizér nevim budíky sem neměnil a klíček na budíkách nesvítí...

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od DworiBak »

Bořek píše:Jj řídící jednotku mám z 1.8T přímo k tomu motoru je to komplet z jednoho auta... no imobilizér nevim budíky sem neměnil a klíček na budíkách nesvítí...
no pokud to nemáš sladěný tak ti to nepojede :wink: jelikož immo je v budíkách
Na VAGu jsi to měl :?:

Bořek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.01.2008 02:33
Bydliště: česká lípa

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od Bořek »

Jj immo vim že je v budíkách, ale ty sem neměnil takže by to mělo teoreticky jet... v sobotu bych měl mít vag tak to připíchnu a uvidim... mohl by mi někdo poradit jak zjistit pin budíků??? mám extra rychlej net jelikož bydlim v prdelákově a tak než něco na netu najdu to je věčnost stačí odkaz kde je napsaný jak zjistit pin budíků.... Děkuji vám všem za rady a pomoc.....

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od DworiBak »

pokud nemáš vag tacho tak pin nevičteš ,ale musíš sladit jednotku s budíkama vše je popsáno ve visu :wink:

Bořek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.01.2008 02:33
Bydliště: česká lípa

Re: 1.8T setrvák

Příspěvek od Bořek »

aha ve visu to bude asi problém pač ten nemám... :( ale děkuji za rady...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“